Jump to content
IGNORED

LGBTQIA+ u Srbiji i svetu


Lrd

Recommended Posts

Sad dosao da postavim. Jebem ti drustvo i drzavu.

 

Koliko hrabrosti za ovo treba u Srbiji jbt.

sto hrabrosti?

lik je uradio ono sto je najbolje za njega.

sto se mene tice, i dalje je isti olos kakav je bio sa kurcom.

Link to comment
  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FERNOUX H

    58

  • Hella

    38

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    31

a ne, sad moras da mu se divis posto je i pored nestasluka iz mladosti (ko ne odlezi 3 godine zbog neonacizma nije covek) ucinio veliki korak i za sebe, a i za glibbttq zajednicu. eh da je vise takvih!

Link to comment

Govorim o vecnom prokletstvi ljudske vrste, neempaticna zgadijo.

 

Jer nebeski zakoni stavise nas pod dno brega nad kojim stoji onaj sto jednom davno rece "oprosti im, oce, slepih su ociju" -_-

 

Hristu je drazi onaj koji se iz kala podigao jer je u tome slava Oca nasega

Edited by Caligula
Link to comment

a dajte, ljudi, pa treba hrabrosti za jednu tako veliku promenu, čak i u najtolerantnijem društvu.

prvo ti treba petlja da sebi priznaš da i nisi baš comfy tu gde si sleteo, pogotovo kada znaš/pretpostavljaš da, uopšteno govoreći, velika većina jeste. a ti, holy fuck, odskačeš i nešto ne štima. au...

onda ti treba petlja da odlučiš da uradiš nešto po tom pitanju iako ustvari nemaš pojma kako ćeš i sam reagovati na promene.

onda ti, pošto, jelte, nismo ostrva, treba petlja da sa tom odlukom upoznaš ljude koji su oko tebe. tu tek nemaš pojma ko će kako reagovati. pri tome ne pričam samo o koještafobijama - ljudi generalno osećaju odbojnost prema onome što odskače od norme, pod jedan. pod dva, i ti ljudi oko tebe će biti suočeni sa saznanjem da y ustvari nije y nego x i manje-više neće biti sigurni ni u šta što su u tom trenutku mislili da znaju o tebi. svi mi hoćemo da nas bar neko prihvati, ma koliko seruckali i izigravali stivena sigala. 

onda ti, naposletku, treba petlja da se upustiš u zajebanciju s hormonima. ja povremeno imam gličeve (a ne menjam ambalažu) - brate mili, kad se kockice sastave ukoso, imaš osećaj da te drma bipolarni poremećaj. 

 

onda tek na red dolazi društvo u kome si se zatekao s tom odlukom. i naravno da ti zbog toba treba i PDV na postojeću petlju da kažeš, okej, nastaviću s ovim iako postoje dobre šanse da me porodica istambura iz kuće, gomila mandrila bar par puta mesečno pošteno izmaltretira i/ili isprebija, možda me i ubiju jednom ako se potrefe uslovi. plus, najverovatnije, svakodnevno zagledanje ispod oka kad rešiš da izađeš na ulicu. a ova ženska je stalno na ulici. i mandrili kojima je i sama pripadala i koji bi i bili u stanju da je ubiju od batina tačno znaju ko je.

treba hrabrosti, da se ne lažemo.

 

uopšte nisam uzela u razmatranje prethodne životne izbore. što se mene tiče, od mene bi imao ristepak i da je ostao u istoj ambalaži,  zadržao se na priznanju da je nacizam jedna velika fekalna encefalopatija i krenuo to da leči.

Edited by Joshua
Link to comment

a dajte, ljudi, pa treba hrabrosti za jednu tako veliku promenu, čak i u najtolerantnijem društvu.

prvo ti treba petlja da sebi priznaš da i nisi baš comfy tu gde si sleteo, pogotovo kada znaš/pretpostavljaš da, uopšteno govoreći, velika većina jeste. a ti, holy fuck, odskačeš i nešto ne štima. au...

onda ti treba petlja da odlučiš da uradiš nešto po tom pitanju iako ustvari nemaš pojma kako ćeš i sam reagovati na promene.

onda ti, pošto, jelte, nismo ostrva, treba petlja da sa tom odlukom upoznaš ljude koji su oko tebe. tu tek nemaš pojma ko će kako reagovati. pri tome ne pričam samo o koještafobijama - ljudi generalno osećaju odbojnost prema onome što odskače od norme, pod jedan. pod dva, i ti ljudi oko tebe će biti suočeni sa saznanjem da y ustvari nije y nego x i manje-više neće biti sigurni ni u šta što su u tom trenutku mislili da znaju o tebi. svi mi hoćemo da nas bar neko prihvati, ma koliko seruckali i izigravali stivena sigala. 

onda ti, naposletku, treba petlja da se upustiš u zajebanciju s hormonima. ja povremeno imam gličeve (a ne menjam ambalažu) - brate mili, kad se kockice sastave ukoso, imaš osećaj da te drma bipolarni poremećaj. 

 

onda tek na red dolazi društvo u kome si se zatekao s tom odlukom. i naravno da ti zbog toba treba i PDV na postojeću petlju da kažeš, okej, nastaviću s ovim iako postoje dobre šanse da me porodica istambura iz kuće, gomila mandrila bar par puta mesečno pošteno izmaltretira i/ili isprebija, možda me i ubiju jednom ako se potrefe uslovi. plus, najverovatnije, svakodnevno zagledanje ispod oka kad rešiš da izađeš na ulicu. a ova ženska je stalno na ulici. i mandrili kojima je i sama pripadala i koji bi i bili u stanju da je ubiju od batina tačno znaju ko je.

treba hrabrosti, da se ne lažemo.

 

uopšte nisam uzela u razmatranje prethodne životne izbore. što se mene tiče, od mene bi imao ristepak i da je ostao u istoj ambalaži,  zadržao se na priznanju da je nacizam jedna velika fekalna encefalopatija i krenuo to da leči.

ovaj, zamisli sta je sve morao da radi da bi odlezao 3 godine zbog neonacizma. lepo je sto se pokajao, ali ja i dalje nemam mnogo simpatija prema takvima.

 

plus ne znamo sta ce mu sutra pasti na pamet. sto rece toni, mozda ce resiti da je lezbejka i otici u islamsku drzavu da sece glave. sve u svemu, mrs.

Link to comment

pa nisam ni pričala o neonacizmu. pričala sam samo o zajebanosti promene pola, sa psihološkog i biološkog aspekta, i tek na kraju društvenog.

boli me uvo što je odležao 3 godine. i neka je, ako je, dok je bio neonaci, šikanirao cigane, šiptare i pedere. i trebalo je da odleži.

 

a na ovaj drugi deo ne znam kako da odgovorim. jbg, najbolje da sutra odem u dečiju bolnicu i kažem hirurzima da ne operišu klinca xy, jer, jbg, nemiran je, ko zna, možda za 20 godina postane serijski ubica ili džanki. što arčiti gazu bezveze...

 

edip: @ toni

u mojim očima je manji ološ jer je rešio da izađe iz ološkog kruga i te nacističke baljezgarije. ne zato što je krknuo estrogen. i opet ponavljam - o tome uopšte nisam pričala. niti tvrdim da ga promena pola iskupljuje za nacizam. od toga se iskupio izlaskom iz te priče™ i zatvorom, ako baš hoćemo.

Edited by Joshua
Link to comment

Dajana/Dolf prvo da prekrije te odvratne tetovaze pa da pricamo dalje.

 

Vrucina ti je, ne mozes da nosis duge rukave?

Trebalo je da mislis o tome ranije.

 

Za ostalo, potpis za Joshuu i Bghosta, lik je platio drustvu sta mu je duzan, tri godine robije nije zajebancija.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

pa nisam ni pričala o neonacizmu. pričala sam samo o zajebanosti promene pola, sa psihološkog i biološkog aspekta, i tek na kraju društvenog.

boli me uvo što je odležao 3 godine. i neka je, ako je dok je bio neonaci, šikanirao cigane, šiptare i pedere. i trebalo je da odleži.

 

a na ovaj drugi deo ne znam kako da odgovorim. jbg, najbolje da sutra odem u dečiju bolnicu i kažem hirurzima da ne operišu klinca xy, jer, jbg, nemiran je, ko zna, možda za 20 godina postane serijski ubica ili džanki. što arčiti gazu bezveze...

 

edip: u mojim očima je manji ološ jer je rešio da izađe iz ološkog kruga i te nacističke baljezgarije. ne zato što je krknuo estrogen. i opet ponavljam - o tome uopšte nisam pričala. niti tvrdim da ga promena pola iskupljuje za nacizam. od toga se iskupio izlaskom iz te priče™ i zatvorom, ako baš hoćemo.

ajmo opet, jel znas koliku ces kaznu dobiti ako skaces ciganu po glavi? najverovatnije nikakvu, eto koliku. ovaj je nekako uspeo da zaradi 3 godine, bolje da ne znamo sta je sve radio. to sto ih je odlezao, i sto se kasnije kao pokajao, ga i dalje ne cini mnogo boljim od recimo fukare sa primesama monstruma. zabole me za njegov senzibilitet i hrabrost da u ovakvoj okolini iskazuje blabla, taj zasluzuje sve sto mu se desava i sto ce mu se desiti.

 

sto se drugog dela tice da, ako deca imaju ovakvu proslost, mozda ih i ne treba operisati.

 

i znam da je ovo forum, ali ne moramo bas iskazivati empatiju prema svakom umobolnom kretenu.

Link to comment

pa i nije divljenje - više je rekognišn.

bagovi se ne mogu potirati sve i da hoćeš jer pripadaju potpuno različitim kategorijama- jedan je ideološki, drugi valjda biološki i/ili psihološki, nisam stručna.

Link to comment

ajmo opet, jel znas koliku ces kaznu dobiti ako skaces ciganu po glavi? najverovatnije nikakvu, eto koliku. ovaj je nekako uspeo da zaradi 3 godine, bolje da ne znamo sta je sve radio. to sto ih je odlezao, i sto se kasnije kao pokajao, ga i dalje ne cini mnogo boljim od recimo fukare sa primesama monstruma. zabole me za njegov senzibilitet i hrabrost da u ovakvoj okolini iskazuje blabla, taj zasluzuje sve sto mu se desava i sto ce mu se desiti.

 

sto se drugog dela tice da, ako deca imaju ovakvu proslost, mozda ih i ne treba operisati.

 

i znam da je ovo forum, ali ne moramo bas iskazivati empatiju prema svakom umobolnom kretenu.

joj, mirelame, ne razbacujem ja empatiju iz kočije u pokretu niti zagovaram nekakvo isusovsko praštanje. jednostavno ja u svojoj glavi ne mogu da ukrstim njegov nacizam i odluku da promeni pol. to su mi dve odvojene stvari i kao takve ih posmatram.

 

da, za gaženje cigana se u srbiji ne dobija ništa. ne dobija se ništa ni za gaženje žene, ako je gazitelj bez precedenata i domaćin čovek. isto tako se u srbiji za kesicu marihuane dobija tri godine. ne kažem da je ovaj odležao 3 godine za glupost jer je bio boranija kojoj niko nije štitio dupe.

ja nemam pojma šta je on tačno uradio. nemaš ni ti. ovde smo na šbbkbb terenu i možemo otići kud hoćeš ako ovako nastavimo.

Link to comment

A sta lik uopste hoce..aplauz ? Tri godine robije je puno, verujem i zasluzeno. Sigurno ima i pizdarija koje nisu procesuirane. Ovo sto sad dozivljava je ironija svemira i neka sam nosi svoj krst. Nije ga zivot u Srbiji i beda naterala da mrzi i prebija pedere.

Vest za rubriku "zanimljivosti" i nista vise.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...