Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LGBTQIA+ u Srbiji i svetu

Featured Replies

Još jedna stvar koju sam zaboravio:

 

Ova konkretna tribina bila je o pitanju LBGT migranata, dve nesrecne grupe rolled into one. Potpuno je jasno zasto su je nacisti prekinuli.

 

Valjda ti je jasno da neko ne mora biti nacista da bi imao nešto protiv LGBT ili migranata.

  • Replies 532
  • Views 61.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali mora biti moron.

+1

 

Valjda ti je jasno da neko ne mora biti nacista da bi imao nešto protiv LGBT ili migranata.

 

Naravno ali tribinu je prekinula Srbska akcija, ne?

Naravno ali tribinu je prekinula Srbska akcija, ne?

Moras da razumes nesto kada su upitanju levicari burzuji sa filozofskog, to su braca ljubi brt sto bi rekla obojica prezupcara. Elem oni su se nazvali Studentskom akcijom , i to je sve(da,to su isti nacosi iz srbske akcije,glvaom i bradom). Cak su i pre prikljucivanja blokadi isamarali i izudarali levicarke i levicara redare blokadere, jer nisu hteli da ih puste u ff da jure sekretara skoja(jedan tezak pavijan koji je po zborovima isao sa nozem, ne mesati ga sa drugim iz skoja koji je isekao ruku nacosu na platou slomljenom flasom,preventivno. Pa su nacosi posle istupili na zboru iz anonimnosti i dobili aplauz i prihvaceni(skoj i asi su tada napustili blokadu,pa su se vratili).

Edited by kurjak92

Drugo, kad smo vec kod lgbt teme, neki i neke sa levice su imali izlive gluposti po fejsu, tipa nekad sam isla i pdrzavala prajd, sada zelim da ih izlome navijaci jer su oni pravi prekrarijat, isfrustirana mlada sjebana omladina, a ovo su sluge kapitalizma, paljenje ambasade SAD nije bila pandursko db akcija, to je bunt mladih samo sto su skrenuli itd itd,  jedino kada dobiju po nosu od nacosa, direktno, e tih par je skapiralo da mogu da oni vole nacosi,al da nacosi ne vole njih, koliko god im se ovi uvlacili u bulju i divili i zahvaljivali na fejsu i lozili na acab sranje i ostalo.

Moras da razumes nesto kada su upitanju levicari burzuji sa filozofskog, to su braca ljubi brt sto bi rekla obojica prezupcara. Elem oni su se nazvali Studentskom akcijom , i to je sve(da,to su isti nacosi iz srbske akcije,glvaom i bradom). Cak su i pre prikljucivanja blokadi isamarali i izudarali levicarke i levicara redare blokadere, jer nisu hteli da ih puste u ff da jure sekretara skoja(jedan tezak pavijan koji je po zborovima isao sa nozem, ne mesati ga sa drugim iz skoja koji je isekao ruku nacosu na platou slomljenom flasom,preventivno. Pa su nacosi posle istupili na zboru iz anonimnosti i dobili aplauz i prihvaceni(skoj i asi su tada napustili blokadu,pa su se vratili).

 

Mozda je bolje da ne razumem.

Drugo, kad smo vec kod lgbt teme, neki i neke sa levice su imali izlive gluposti po fejsu, tipa nekad sam isla i pdrzavala prajd, sada zelim da ih izlome navijaci jer su oni pravi prekrarijat, isfrustirana mlada sjebana omladina, a ovo su sluge kapitalizma, paljenje ambasade SAD nije bila pandursko db akcija, to je bunt mladih samo sto su skrenuli itd itd,  jedino kada dobiju po nosu od nacosa, direktno, e tih par je skapiralo da mogu da oni vole nacosi,al da nacosi ne vole njih, koliko god im se ovi uvlacili u bulju i divili i zahvaljivali na fejsu i lozili na acab sranje i ostalo.

 

je l nekom od tih nick možda počinje na Fernoux?

Drugo, kad smo vec kod lgbt teme, neki i neke sa levice su imali izlive gluposti po fejsu, tipa nekad sam isla i pdrzavala prajd, sada zelim da ih izlome navijaci jer su oni pravi prekrarijat, isfrustirana mlada sjebana omladina, a ovo su sluge kapitalizma, paljenje ambasade SAD nije bila pandursko db akcija, to je bunt mladih samo sto su skrenuli itd itd,  jedino kada dobiju po nosu od nacosa, direktno, e tih par je skapiralo da mogu da oni vole nacosi,al da nacosi ne vole njih, koliko god im se ovi uvlacili u bulju i divili i zahvaljivali na fejsu i lozili na acab sranje i ostalo.

 

pa naravno da ce dobiti po nosu, jebe se nacosima za njihovo ulagivanje.

Nacosi su ih tu izigrali samo tako, posuli se pepelom ,nisu oni napali,dza bu, ovi progutali, pa je to potrajalo, pa nekih obrta, prebacivanja , al nije to puno zanimljivo, a predugo za objasnjavanje.
Ne pocinje, ne znam jos ko je on,ali su to oko prajda izjavljivale (poznate) levicarke. 

je l nekom od tih nick možda počinje na Fernoux?

da

:(

jel moze neki shematski prikaz za ovih prethodnih par "objasnjenja"

 

ko gotivi koga, ko je iseko koga, ko je upao kome, ko je prihvatio koga, ko je aplaudirao kome?  :blink:

Edited by assück

jel moze neki shematski prikaz za ovih prethodnih par "objasnjenja"

 

ko gotivi koga, ko je iseko koga, ko je upao kome, ko je prihvatio koga, ko je aplaudirao kome?  :blink:

 

A sve to "studira" na budžetu. :fantom:

Edited by JozoMujica

učio je, ali mu se sve pomešalo :fantom:

Jbt, ovo ko opoziciona scena devedesetih.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.