Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Ne znam kakve veze ima njihov rezultat u nekoj državi sa onim što sam napisao...govorim o tome da postoje organizacije/firme/pojedinci povezani sa međunarodnim terorizmom koji su otvorili dovoljan broj računa u Halkbanci da se ova nađe na shit listi. I svaka jebena transakcija sa ovom bankom upada u filter i dodatno se proverava. ima tome par godina.

Naravno da ima zbog ekspanzije i sirenja uticaja To je banka koja je takodje dosta jaka i u TR, a cisto sumnjam da bi oni dozvolili da im pred nosom posluje banka gde teroristi peru pare i finansiraju akcije. Ali to nije tema.
Link to comment

U nekim bankama dbar broj radnika i nema više od 30000.

I plate su im često vezane za broj prodatih proizvoda banke.

To sigurno nisu ti "dobri i sposobni" radnici, za koje će biti velika šteta ako ih preduzeće izgubi.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment

Ja se nadam da nece odmaci do tacke da drzava to na bilo koji nacin preuzima na sebe.

 

TT via LG G3

 

Ja mislim da je logicnije resenje da se daju subvencije neplatisama jer tako je svugde u regionu i ne moze drugacije.  :fantom:

Link to comment

Naravno da ima zbog ekspanzije i sirenja uticaja To je banka koja je takodje dosta jaka i u TR, a cisto sumnjam da bi oni dozvolili da im pred nosom posluje banka gde teroristi peru pare i finansiraju akcije. Ali to nije tema.

jel pricamo o istoj turskoj kojoj isis prodaje naftu?

Link to comment

Zar nece drugi spisak biti u martu?

Meni preneli da će biti oko ng, ali to je bilo iz druge ruke... Znaću danas sve detalje, ali mi je baš muka...

 

Dolazi mi danas drugar, koji je na listi, da se malo izjada... '64 godište, pl/sql programer, gde će on sad naći posao, sunce ti...

 

A ima ih još dosta, u sličnim godinama... Koliko sam čuo, kako to obično biva, oni što malo znaju, ali glave su im u šefovskim guzicama, su, naravno, preživeli...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...