Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Ima li ko informaciju u vezi sa otpustanjima u Vojban?

Teh.višak - 150 ljudi ide do kraja godine + 150 u aprilu 2016.

u Hypo neka sumanuta cifra, ako sam dobro shvatio 50% ide jer ih je kupio neki investicioni fond valjda skoro.

Link to comment

Sinoć čuo ozbiljne cifre za otpuštanje po bankama, čovek koji je pričao je isto u banci, ali nije u opasnosti od gubitka posla, sem ako mu banka ne reši da beži odavde.

On je onako skenjan, jer će mnogo dobrih radnika dobiti otkaze. Počeo je da piše preporuke. Ovim dobrim radnicima kiti koliko može, ali zapravo sumnja da će mnogo njih imati gde da upotrebi te njegove preporuke...

 

 

Poslato sa...

Link to comment

Mene interesuje hoće li majka Srbija priviti NPLove na svoja nejaka nedra, kao što potajno sneva Vujević?

Citam u danasnjoj Politici da je memorandumom sa MMF predvidjeno da Vlada napravi plan resavanja problema ali se nije odmaklo daleko.
Link to comment

Teh.višak - 150 ljudi ide do kraja godine + 150 u aprilu 2016.

u Hypo neka sumanuta cifra, ako sam dobro shvatio 50% ide jer ih je kupio neki investicioni fond valjda skoro.

Do mene doslo - 250 otkaza u martu, a u petak izasao spisak za teh. visak do 31.12. Ne znam tacno koliko ljudi.
Link to comment

Meni je hit halk banka koja je kupila čačansku a komplajens je odavno progoni zbog povezanosti sa terorizmom.

Ne verujem u ovo. U MK su napravili odlican posao, usli mislim u top 3 ili top 5 banaka. Edited by vookela
Link to comment

Ne verujem u ovo. U MK su napravili odlican posao, usli mislim u top 3 ili top 5 banaka.

Ne znam kakve veze ima njihov rezultat u nekoj državi sa onim što sam napisao...govorim o tome da postoje organizacije/firme/pojedinci povezani sa međunarodnim terorizmom koji su otvorili dovoljan broj računa u Halkbanci da se ova nađe na shit listi. I svaka jebena transakcija sa ovom bankom upada u filter i dodatno se proverava. ima tome par godina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...