Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

22 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

u otp, preko aplikacije 117,8 kao povlašćeni kurs

 

Kao. Moj račun je kmetovski i daje ovo

 

Screenshot_2023-07-24-18-36-57-653_eu.newfrontier.iBanking.mobile_SOG.Retail-edit.thumb.jpg.1f0de57b0d3ce33065ccca4804f893f8.jpg

Link to comment
11 minutes ago, desboj said:

 

Kao. Moj račun je kmetovski i daje ovo

 

Screenshot_2023-07-24-18-36-57-653_eu.newfrontier.iBanking.mobile_SOG.Retail-edit.thumb.jpg.1f0de57b0d3ce33065ccca4804f893f8.jpg

pa isti su

:mellow:
 

 

da ga jebem ne bih se cimao za 100 din(na 1k) pa ne znam šta da je

Link to comment
14 hours ago, Filozof manijak said:

a ako uračunaš troškove prevoza do banke, menjačnice i nazad, (i utrošenog vremena) da li se isplati računica?

recimo ja za sve pare pojedem sladoled. to mi se isplati.

  • +1 6
Link to comment

Ako neko zna iz glave, ko trenutno daje najbolje uslove za keš kredit? Nešto sam gledao u svojoj banci i velika je razlika u odnosu na kamatne stope koje nalazim po netu. Da li samo informacije nisu ažurirane, prikriva li se neki skriveni trošak ili zaista ima velikih razlika u ponudi? Ovo što sam video od svoje banke je toliko loše da mi se ne isplati ni da čekam dva sata da bi mi to i formalno rekli.

Link to comment
5 hours ago, Malvo said:

Ako neko zna iz glave, ko trenutno daje najbolje uslove za keš kredit? Nešto sam gledao u svojoj banci i velika je razlika u odnosu na kamatne stope koje nalazim po netu. Da li samo informacije nisu ažurirane, prikriva li se neki skriveni trošak ili zaista ima velikih razlika u ponudi? Ovo što sam video od svoje banke je toliko loše da mi se ne isplati ni da čekam dva sata da bi mi to i formalno rekli.

proveri ovde, pa onda pozovi prvih nekoliko

 

kamatica

  • +1 1
Link to comment
On 27. 7. 2023. at 16:35, kud u maglu Simoviću said:

proveri ovde, pa onda pozovi prvih nekoliko

 

kamatica

 

Hvala, završio već sve u svojoj, (za ovo vreme) normalni uslovi, ne znaju šta im se dešava sa sajtom i kalkulatorom :isuse:

  • +1 1
Link to comment

jel zakacilo koga ovo sranje sto je mobi banka (opet) priredila?

malopre citam da su izmjedju ostalog naplacivali i po vise desetina puta uslugu provere stanja na bankomatu druge banke i zaduzili racune po nekoliko hiljada dinara

imam neku njihovu karticu koju neko vreme ne koristim i na njoj ostala neka cifra 50-100 din, tek toliko da ne ide u nekakav minus, a mesecno odrzavanje se ne naplacuje ako nema odredjen broj transakcija

neki dan vidim stize mi sms da sam u minus 63 dinara ili tako neka smesna cifra i tek malopre skontam da su i meni to uradili, doduse "samo" dva puta u razmaku od nekoliko sekundi se vode transakcije

 

Link to comment

S tim u vezi, nekako se ne sećam da je ranije ovoliko banaka imalo veoma ozbiljne tehničke probleme. Intesa, Erste, Rajfajzen, Mobi, Eurobank... Kredit koji sam pominjao ću možda tek danas da završim zbog tehničkih problema. Aplikacija ne radi, sistem pao, aplikacija pala, sistem ne radi i tako tri dana završavamo odobren kredit, a na drugom šalteru naelektrisani ljudi samo pitaju zašto im kartica ne prolazi a imaju para na računu (nije mi se desilo lično, doduše).

Link to comment
jel zakacilo koga ovo sranje sto je mobi banka (opet) priredila?
malopre citam da su izmjedju ostalog naplacivali i po vise desetina puta uslugu provere stanja na bankomatu druge banke i zaduzili racune po nekoliko hiljada dinara
imam neku njihovu karticu koju neko vreme ne koristim i na njoj ostala neka cifra 50-100 din, tek toliko da ne ide u nekakav minus, a mesecno odrzavanje se ne naplacuje ako nema odredjen broj transakcija
neki dan vidim stize mi sms da sam u minus 63 dinara ili tako neka smesna cifra i tek malopre skontam da su i meni to uradili, doduse "samo" dva puta u razmaku od nekoliko sekundi se vode transakcije
 

Meni stigao SMS da je "neko" pokušao dvaput da mi naplati nešto i da su drugu transakciju stornirali.
Ja im pisao da mi daju KO je to bio da pišem.
Da bi posle dan dva stigao mejl "da zbog tehničke greške bla blabla...".
Dakle krivica je do banke ne do onlajn prodavca...
[emoji35][emoji35][emoji35]





...shiit has hit the fan...
Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Meni stigao SMS da je "neko" pokušao dvaput da mi naplati nešto i da su drugu transakciju stornirali.

 

Isto, ali nisam ni provalio koja transakcija je u pitanju.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...