Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Samo da kazem da Banca Intesa nakon sto su uveli da se svako online placanje naplacuje 20 dinara sad su i pogorsali kurs koji se koristi za prebacivanje sa dinarskog na devizni racun i nazad. 

Trenutno je kupovni 116.6 a prodajni 117.9 za evro sto je gore od vecine menjacnica. Znaci vise mi se isplati da dignem pare sa bankomata, odem u menjacnicu da zamenim i onda odem u banku da uplatim devize na racun i vice versa kad je obrnuta situacija :frust:

Link to comment
47 minutes ago, Shan Jan said:

Samo da kazem da Banca Intesa nakon sto su uveli da se svako online placanje naplacuje 20 dinara sad su i pogorsali kurs koji se koristi za prebacivanje sa dinarskog na devizni racun i nazad. 

Trenutno je kupovni 116.6 a prodajni 117.9 za evro sto je gore od vecine menjacnica. Znaci vise mi se isplati da dignem pare sa bankomata, odem u menjacnicu da zamenim i onda odem u banku da uplatim devize na racun i vice versa kad je obrnuta situacija :frust:

Zar to nije bilo oduvek tako. Meni su to u Intezi pre deset godina savetovali da uradim

  • +1 1
Link to comment

Nije, imao si do skoro neki EUR NET kurs iskljucivo za menjanje na aplikaciji izmedju tvojih racuna. Bio je jako povoljan, tipa bio bi 117.2 i 117.5 da je danas i dalje tu.

Link to comment
23 hours ago, Shan Jan said:

Nije, imao si do skoro neki EUR NET kurs iskljucivo za menjanje na aplikaciji izmedju tvojih racuna. Bio je jako povoljan, tipa bio bi 117.2 i 117.5 da je danas i dalje tu.

Na koji fazon si uspevao da kroz aplikaciju pristupiš tom EUR NET povoljnijem kursu? Redovno kupujem devize kroz intezinu mob aplikaciju i nigde ne nudi opciju biranja ovog ili onog kursa? Jednostavno, softver je do juče nudio kurs 118, a danas vidim da je 117,9 i to je to.

 

Link to comment
On 22. 7. 2023. at 14:29, Braća Strugacki said:

kurs zavisi od tipa računa koji imate

Pa koji tip računa treba imati za taj bolji kurs? Ili je to sad sve ubiveno.

Link to comment

Ovo što je moja žena imala je bio neki HIT PLUS i tu je jedno vreme imala i bolji kurs nego u menjačnicama...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...