Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

On 12. 4. 2023. at 16:56, radisa said:

Ja znam, trudim se da ne paničim... Novi IS, znaci poprilican pakao za sve...

 

Srećno nam bilo...

Erste od jutros u totalnom kurcu... Trebali su da imaju nove aplikacije, jel, za web i mobile pristup... Web ni ne postoji, još izlazi poruka da ća aplikacija danas biti dostupna, a mobilna ne šalje mailove i SMS-ove za aktivaciju...

 

Kenjam im se u ton film...

Link to comment

Postovani/a, obavestavamo Vas da cete mBanking aplikaciju moci da aktivirate oko 13h. Hvala Vam na razumevanju i strpljenju. Vasa Erste Banka

 

🙏

Link to comment
9 minutes ago, msv said:

Postovani/a, obavestavamo Vas da cete mBanking aplikaciju moci da aktivirate oko 13h. Hvala Vam na razumevanju i strpljenju. Vasa Erste Banka

 

🙏

Da, dobio sma i ja pošto sma napisao post...

 

Jebo ih ja, do 13... Onda će u 13 da bude navala, pa naće raditi do sutra...

Link to comment

Meni stigao mejl o prometu na Erste računu za koji čak ni nemam karticu...
A "promet" je bio u prošli utorak.



....shiit has hit the fan.

Link to comment
4 hours ago, radisa said:

Erste od jutros u totalnom kurcu... Trebali su da imaju nove aplikacije, jel, za web i mobile pristup... Web ni ne postoji, još izlazi poruka da ća aplikacija danas biti dostupna, a mobilna ne šalje mailove i SMS-ove za aktivaciju...

 

Kenjam im se u ton film...

Maločas iskočila nova maska za logovanje na Netbanking. 

Link to comment

Ma iskočila maska, ja uspeo da platim nešto, sad ne radi opet...

 

Žena mi kuka, biz ne radi uopšte...

 

MBank, naravno ne radi...

 

Jbt, imaš 5 dana da se spremiš, testirao si ovo jedno 2 meseca sigurno i izmnenadio te broj korisnika? Inače sajt im radi sporo, kao da sam na dial up-u...

  • +1 1
Link to comment

Aplikacija traži dve šifre. Ova koju šalju SMS-om mi je stigla posle par sati, a druga na mejl nije. Radiće šalter sutra...

Edited by msv
Link to comment

Meni je ta na mail stigla par sati posle sms.
Razočaran sam novom aplikacijom. Uđe jednom iz deset puta. Skeniranje QR koda ne radi. Nema prethodno realizovanih naloga...
Stara nije bila nešto naročito lepa, ali je radila kao sat.

Link to comment

Konačno završen prelaz Credit Agricole > RBA > Raiffeisen.

Po prvi put probao ebanking i mbanking. Izuzetno laka instalacija, jednostavan interfejs i deluje da sve radi.

  • +1 1
Link to comment

Nego, je l' koristi neko OTP mBanking aplikaciju? Sada sam saznao da nema više prebacivanja para sa dinarskog na devizni račun nego da se mora ići do banke ako hoće da se uradi ta transakcija. Može li neko ovo da potvrdi?

Link to comment

Ima i dalje menjačnica na mBank aplikaciji. 

 

Nisam promenio pare, ali sam juče proveravao kurs koji mi daje i prošao sam kroz 2 od 3 koraka. Jedino ako je neki problem koji se javlja tek u finalnom koraku pri validaciji - to ne bih mogao da primetim.

  • Hvala 1
Link to comment

A, ne, to nije rađeno preko menjačnice nego preko opcije "interni prenos". Do pre nekoliko meseci je to normalno šljakalo.

Link to comment

Mada, sada mi draga kaže da je ona možda nešto pomešala:D. Radi sve preko opcije "menjačnica", hvala.

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment

Da li ima još mučenika sa Erste ovde? Da li i vi imate problem da podignete keš na bankomatu? Danas 2 puta pokušao i kurac, čovek koji je došao posle mene na drugi, kaže da je i juče probao...

 

Jesu oni jebeno normalni?

 

Jebo ih T24 u guzicu, menjali su sistem koji je radio za ovo govno koje nigde nisam video da radi OK poslednjih 15 godina...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...