Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Kakva opet nova aplikacija u Intese? :bojimse:

Poslali su mi jedno 16 smsova i mailova, menja se do kraja avgusta, morate znati pin, ako ne idite u ekspozituru. Juče opet, morate prvi put ukucati pin, a još uvek niti vidim novu aplikaciju niti apdejt za postojeću. I dalje se logujem otiskom prsta. :unsure:

Edited by mraki
Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Kakva opet nova aplikacija u Intese? :bojimse:

Poslali su mi jedno 16 smsova i mailova, menja se do kraja avgusta, morate znati pin, ako ne idite u ekspozituru. Juče opet, morate prvi put ukucati pin, a još uvek niti vidim novu aplikaciju niti apdejt za postojeću. I dalje se logujem otiskom prsta. :unsure:

Da nije phishing?

Link to comment

Mene danas nateralo da instaliram novu verziju Intezine aplikacije. Jedina razlika koju sam primetio je drugačija ikonica na prozoru za logovanje. I prošlogodišnja provizija pri plaćanju. :dry:

 

btw: otkako su promenili bankomat kod mene u kraju pre jedno godinu, dve, novi redovno baguje. Svaki... pa treći, četvrti put kada odem na bankomat on je u problemu. A vikendom skoro pa obavezno. I onda odem na sledeći (neintezin), imam ih dva komada. Danas nijedan od ta tri u kraju nije radio! :frust:

Link to comment

Koja smesna fora sa ovim osnovnim racunom od 150 dinara. Jeste, toliko kosta sam racun a bilo koja akcija, tipa placanje ili transakcija je jos 50 dinara. U trenutku kada se banke dave u parama od poraslih kamata, oni opet dizu cene regularnih transakcija u okviru racuna.

Link to comment

Narodna banka Srbije odlučila je da zamrzne kamate na stambene kredite u narednih 15 meseci, počevši od oktobarske rate. To se odnosi na stambene kredite sa promenljivom kamatnom stopom sklopljene do 30. jula 2022. godine, ali samo za one korisnike kojima je to prvi stambeni kredit.

 

Ova odluka odnosi se na pozajmice do 200.000 evra. Za te kredite, nominalna kamatna stopa ne može da bude veća od 4,08 odsto, odlučila je NBS na vanrednoj sednici Izvršnog odbora.

A to znači da će rate biti od 10 do 25 odsto manje

Link to comment

Mnogo su porasle rate kredita zbog euribora na koji Srbija nema uticaj. Kapiram da je ovo nacin da se malo olaksa ljudima a i kupi narodni mir.

 

Nije zbog novogradnje jer se odnosi samo na vec izdate kredite.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...