Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

2 minutes ago, nenad said:

hehe, kad bi ljudi samo znali kako banke izgledaju iznutra, kakva bi to panika bila. :ph34r:

Ja znam, trudim se da ne paničim... Novi IS, znaci poprilican pakao za sve...

 

Srećno nam bilo...

Link to comment

Ajd sto je na klimavim nogama nego ja ne znam ni jednu domacu banku koja nije bila hakovana, samo sto isplate ostecene klijente u tisini i niko ne cuje. Bar one klijente koji primete da su im se pogubile pare zbog vracanja bekapa zbog ransomware.

 

Ajd banke nego je meni pravo cudo da avioni ne padaju sa neba i sudaraju se po pistama koliko je ceo IT jedna nakaradna budzevina. 

  • +1 5
Link to comment

Odbrojavaju u aplikaciji

Screenshot-20230412-201406.jpg

:sad:

 

3 hours ago, nenad said:

hehe, kad bi ljudi samo znali kako banke izgledaju iznutra, kakva bi to panika bila. :ph34r:

 

Juče jedna žena tražila šefa filijale, zaposleni se smeju i kažu da kod njih trenutno vlada radničko samoupravljanje :D

Stara šefica prebačena u drugu, nove nema...

Link to comment
1 minute ago, msv said:

Odbrojavaju u aplikaciji

Screenshot-20230412-201406.jpg

:sad:

 

 

Juče jedna žena tražila šefa filijale, zaposleni se smeju i kažu da kod njih trenutno vlada radničko samoupravljanje :D

Stara šefica prebačena u drugu, nove nema...

 

sef filijale zna sta se u banci desava otprilike isto kao i cistacica, skoro nista.

  • +1 3
Link to comment

Kod mene u fabrici bio konkurs za mesto u prodaji, puno kandidata iz banaka se prijavilo. Drugar kog znam 40 godina koji je rukovodilac jedne od većih filijala u gradu se interesovao, kada smo pričali kaže da traži način da izađe iz bankarstva. Sad kad pročitam ovde sve ovo jasno mi je zašto bi da zbriše.

Link to comment
 
U ovoj vesti ima sve, osim toga ko je kupio banku...

Piše Vlasnik Adriatic Bank...

To je valjda ovaj:
"Iz Nove banke juče je objelodanjeno da, nakon uspješne promjene vlasništva od 9. marta, posluje pod nazivom “Adriatic bank”, navodeći, između ostalog, da su njeni krajnji vlasnici Aleks Šnajder.
Šnajder je rođen u Lenjingradu 1968, a zatim je živio u Izraelu i Kanadi."



....shiit has hit the fan.
Link to comment
7 minutes ago, Frank Pembleton said:


Piše Vlasnik Adriatic Bank...

To je valjda ovaj:
"Iz Nove banke juče je objelodanjeno da, nakon uspješne promjene vlasništva od 9. marta, posluje pod nazivom “Adriatic bank”, navodeći, između ostalog, da su njeni krajnji vlasnici Aleks Šnajder.
Šnajder je rođen u Lenjingradu 1968, a zatim je živio u Izraelu i Kanadi."



....shiit has hit the fan.

 

Pa ne piše ko je vlasnik Adriatic Bank, a to je Adriatic Capital LLC registrovan u Delaveru, a sa realnim sedištem u Crnoj Gori. Još jedna perionica para, kao Alta Banka...

 

EDIT: Vidim sada za tog Šnajdera, tačno je to taj milje...

Edited by Ayatollah
  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, Ayatollah said:

 

Pa ne piše ko je vlasnik Adriatic Bank, a to je Adriatic Capital LLC registrovan u Delaveru, a sa realnim sedištem u Crnoj Gori. Još jedna perionica para, kao Alta Banka...

 

EDIT: Vidim sada za tog Šnajdera, tačno je to taj milje...

bas cudno,zar toga kod nas ima?

Link to comment

U centru svecke demokratije, masina za pranje para i skloniste kriminalaca.

Bolje ovime da se pozabave nego da uteruju demokratiju po svetu. Ili da jure Trampa sto je platio kurvi.

 

Zar je moguce da je Amerima (obicnim ljudima) toliko ispran mozak da ovo ne vide.

Za bogatune mi je jasno, oni su ovo i napravili.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...