Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Džaba smo krečili, ABC je kenslovao Kartericu  -_- da stvar bude još gora (mada možda i bolja?) - kenslovali su i Marvel's Most Wanted seriju, planirani spin-off zbog kojeg su Bobi i Hanter šikanirani iz Agenata. Možda ih sad vrate u ekipu.

Link to comment

Ma koliko bila annoying Bitch in apartment 23, mislim da je bila odlican izbor za nadrkanu verziju pijane Dzesike (stripovsku verziju Jessice Jones majke™ ne bi mogla da izvuce ni u snu).

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Flashara objasnio. Da nije bilo par glupih momenata koje su mogli bolje da rese (ka npr. ono predavanje brzine Zoomu), sezona bi bila savrsena. Ovako je samo odlicna :D

Link to comment

Ja nisam odusevljen finalom Flasha, ono zaplet i final countdown su malo mlaki, ali ok je, moze da prodje. Za coveka u gvozdenoj masci sam negde procitao teoriju (izmedju 20 drugih) ko je pa nisam bio nesto sokiran. I nije mi jasno cemu maska posto nijedan drugi zatvorenik je nije nosio. Ali to je sve ok.

Ono sto mi se def nije svidelo je sam kraj koji ce otprilike ponistiti sve sto se do sada izdesavalo. Vec su to radili u par kratkih navrata i zamara, nemas jasan komtinuitet price.

Link to comment

Ja nisam odusevljen finalom Flasha, ono zaplet i final countdown su malo mlaki, ali ok je, moze da prodje. Za coveka u gvozdenoj masci sam negde procitao teoriju (izmedju 20 drugih) ko je pa nisam bio nesto sokiran. I nije mi jasno cemu maska posto nijedan drugi zatvorenik je nije nosio. Ali to je sve ok.

Ono sto mi se def nije svidelo je sam kraj koji ce otprilike ponistiti sve sto se do sada izdesavalo. Vec su to radili u par kratkih navrata i zamara, nemas jasan komtinuitet price.

 

Pa vrlo lako moze da se desi da ce sledece sezone uraditi neku svoju varijantu price iz stripa koja se zove Flashpoint. Imate animiriani film Flashpoint Paradox ako nekog zanima da se blize uputi. To su doduse spekulacije za sad ali to bi moglo objasniti onakav kraj sa promenom proslosti. 

 

A masku je nosio jer mu je ona sputava moci. To je makar bio jedan od razloga. 

 

Meni je Zoom ispao ok kako sam se nadao. Svidela mis e ta ludak/psiho varijanta, ono, nema dublji motiv od odlepio sam i ocu da unistim svet. Slazem se da je prva sezona bolja, ali vozi ovo sasvim dobro.

Link to comment

Ja nisam odusevljen finalom Flasha, ono zaplet i final countdown su malo mlaki, ali ok je, moze da prodje. 

Ono sto mi se def nije svidelo je sam kraj koji ce otprilike ponistiti sve sto se do sada izdesavalo. Vec su to radili u par kratkih navrata i zamara, nemas jasan komtinuitet price.

 

Ja nisam tottalno razočarana krajem, ali jesam blago.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Dakle, izasao je i zvanicno Ultimate Edition in glorious 1080p i naravno razbija. 

 

Najbolji superherojski film/serija do sad snimljen. 

Link to comment

ti o batman vs superman ili necem drugom?

 

ako je film a pretpostavljam da jeste, meni je isto bio odlican sa sve okej kopijom koju sam gledala. doduse na prvom mestu mi je man of steel, verujem da se mnogi ne bi slozili sa tim. osim sladje :D

 

mene raduje sto ce ezra miller da bude flesh u dugometraznom. a izgleda uvode superman tv show sa derekom iz teen wolfa (sramim se priznati ovo :isuse: ....niste dobro procitali :) )

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...