Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Odgledah Batsyja

 

 

Za početak mi se dopalo što se nastavljaju na rušenje Metropolisa iz MoS. Tri-četiri scene su potpuno nepotrebne. Prvo, po hiljaditi put ubistvo Vejnovih. Zatim, Aflek koji tegli gume i radi zgibove. Na kraju, razmena imena majki pa onda BFF za transfer neprijatnosti posle fenomenalne ferke™. Katastrofalan Lutor. Histerično preglumljeni Kit Ledžer as Joker wannabe. Zaista žestok promašaj. Film bi bio duplo bolji da je i Luter bio na nivou. Wondi savršena. Onaj osmeh kad je Doomsday odvali, just wow. Leglo mi je i predstavljanje ostale ekipe iz JL. Već se sada vidi da će im AM tu biti najveći problem za učiniti kul novoj generaciji. Efekti sjajni, ne pamtim kad sam poslednji put osetio awe™ prema scenama masovnog uništenja kao sad. 

 

Sve u svemu, mnogo bi mu pomoglo da je kraći za jedno 5 besmislenih scena i da je Lutor neki mamojebač.

 

Edited by Mos
Link to comment

thank you arrow, bilo krajnje vreme....samo da nam ne uvale onog malo felicitinog pomocnika kao jednog od heroja...vec mi se povraca od njegove uloge hipster/geek/crnac/gejsha

Link to comment

Meni ovo sranje sto su napravili u Erovu. Ako je def mrtva onda, pa pogresnog lika su ubili, ako nije onda ce se samo pridodati plejadi likova koja je umrla pa ozivela (Sara x2, Rej, Roj, Merlin, Oliver, Tea :isuse: jbt).

 

Ne znam ni sto gledam vise, toliko je sve postalo imbecilno, ona jbna Felisiti u roku od 3 i po epizode umre, ozivi, bude zauvek paralizovana, prohoda, raskine, venca se, nosite se svi u tri lepe. Ili Oliver koji za cca 30 sekundi obezruci RazAGula, al mu je zato jbno da potuce dva ghosta.

 

Je l LoT bolji od ovoga? Mada mi tamo svi likovi idu na genitalije, ona dva burazera su toliko izvestacena, ne mogu da ih smislim.

Link to comment

Definitivno je mrtva, bar tako kazu

 

LoT je onako, nije nezabavno, ali daleko od Flasha. Braca su jos i najbolja, jer su kreteni. Matori i Rej su isto ok, zenskinje zaostaju nazalost. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

i meni su braca omiljeni :) 

 

arrow gledam jer sam idiot, inace delim misljenje goofsa...

 

agents of shields su poceli, eto mi konkretne serije koju bas gotivim. 

Link to comment

Полажем веееелике наде у тај филм. Трејлери су им феноменални. Бојим се да ћу се разочарати на крају :D

Link to comment

Ja negde pročitao da su ga vratili na dosnimavanje da bi ubudžili "lighthearted humor", pošto su se Superman & Batman pokazali kao previše "grim & gritty". Kilave babice itede.

 

Možda neko od vas upućenijih može da mi kaže kojom to super-special secret power raspolaže Margot Robbie? To što je luda i zaljubljena u Džokera joj ne računam.

Link to comment

Ja negde pročitao da su ga vratili na dosnimavanje da bi ubudžili "lighthearted humor", pošto su se Superman & Batman pokazali kao previše "grim & gritty". Kilave babice itede.

 

 

Dosnimavanja su inace najnormalnija stvar, skoro pa redovna kod bilo kog filma, pogotovu ovih "vecih". 

 

 

 

Možda neko od vas upućenijih može da mi kaže kojom to super-special secret power raspolaže Margot Robbie? To što je luda i zaljubljena u Džokera joj ne računam.

 

Pa isto kao i Dzoker, ludilo je njena super-moc :D

Link to comment

Možda neko od vas upućenijih može da mi kaže kojom to super-special secret power raspolaže Margot Robbie? To što je luda i zaljubljena u Džokera joj ne računam.

Чиме Марго располаже није уопште тајна, врло је видљиво и ефикасно :wub:

 

Harley Quinn се иначе прво појавила у цртаном филму, па тек онда стрипу. И потпуна је лудача, женски Џокер.

Link to comment

Ma znam ja okvirno ko je Harley Quinn, ali nije mi jasno kako se njeno campy ludiranje uklapa u ovaj navodno ozbiljan narativ u kom US vlada sastavlja supervillain tim. Ovaj bljuje vatru, onaj je džinovski mutant, ovaj je ubica čiji meci nikad ne promašuju, a ona... ovlaži čim vidi klovna zelene kose? :blink: Koji je razlog da bude deo tima, in-world? Eskterno razumem, jedan je od najpopularnijih likova a Robbie je izgleda odlično interpretira, ali...

 

Isto bi važilo za Jokera, s tim što on evidentno nije deo te grupe pa im i ne treba racionalizacija. 

Link to comment

Nisam citao strip u kom je ona postala clan SSa, ali ne mora da znaci da ce uopste da postuju strip po tom pitanju. Inace je od skoro clan SSa, od kad je DC krenuo sa ovim new 52 (koji sad napustaju, donekle, uzgred budi receno). 

 

Jbg, videcemo kad film izadje. Ne znamo kakva je Jokerova uloga ovde (da li je samo deo nekih fleshbekova ili je bitan za glavni zaplet), mozda ce on bitu razlog njenog ukljucivanaj u SS. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...