Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Dugo im je i trebalo. Ocekivao sam ovo jos iste noci jer se zbog ovoga i rade te stvari sa zastavama i provokacijama. Naravno, uredno si preskocio slican incident u Mitrovici sa paljenjem srpske zastave ali, hej, ne mozes imati sve.

 

Slican incident?

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo nas jebe sto je Miralem banovan, ali ne mozes imati sve. Red je da pomenemo sehida i ovde.

 

Btw, ako iz ovoga izadjemo sa laksim kaznama od Albanije, Tole bi morao preuzeti kormilo drzave. Takvu diplomatiju jos od Koce Popovica nismo imali.... ;)

 

Pa poenta je samo u tome da mi se čini da UEFA oštrije gleda na politiku nego na nasilje, ništa drugo.

 

A na temu pekare, sećam se da je na Krstu jedan Albanac držao piljaru odmah kod BDP verovatno jedno 20 godina  i da je '99. naprasno otkriveno eto kako je valjao drogu i oteran je. Treba li da napominjem da je odmah iza te pokojne piljare sada kockarnica kojoj bi piljara smetala?

Link to comment

Pritiskom duse i srca!

 

Ljudi koji vam je? Mi srecom imamo normalnu generaciju fudbalera posle 120 godina, zamislite da je neko razvio srpsku zastavu sa Karlobagom i Viroviticom a na terenu dole Sinisa Mihajlovic. Njemu je to i dalje garant zastava Srbije.

 

Sreca nasa da su ovi mentoli i to javno izjavljivali i dali nam prakticno slucaj na izvolte. Vidis da sada krece reteriranje da nisu to rekli, da su izmisljeni nalozi i losi prevodi. Do sledece srede ce verovatno reci da su se ova dvojica zaletili na Mitrovica da ovaj ne bi sakrio zastavu i da bi je uredno predali delegatu, sa namerom da daju pismenu izjavu da je Kosovo Srbija.

Link to comment

Samo nas jebe sto je Miralem banovan, ali ne mozes imati sve. Red je da pomenemo sehida i ovde.

 

Btw, ako iz ovoga izadjemo sa laksim kaznama od Albanije, Tole bi morao preuzeti kormilo drzave. Takvu diplomatiju jos od Koce Popovica nismo imali.... ;)

 

Da nije u pitanju Srbija koja je hronicna po ovakvim degenericima na tribinama mogao bi u zivot da se kladis da bi se Albanija poduze hladila zbog ovog sa dronom, a mozda ce se i ovako poduze hladiti.

Link to comment

nista!? ulaze navijaci u teren i prebiju te dok puni stadion horski poziva na genocid (nije se radilo o desetak ili stotinak ultrasa) i neko normalan bi trebao da nastavi da igra!?

Nažalost za skandiranje još uvjek nema kažnjavanja od strane uefe osim ako nije rasizam. Isti doček su imali i Hrvati i Bosanci pa im nije smetalo da igraju, isti doček imaju i naši u Zagrebu, Sarajevu i sutra u Tirani pa im neće smetati da odigraju. U ABA ligi je ista situacija. Ne opravdavam samo kažem dok uefa se ne pozabavi sa tim to će se dešavati. Nacionalni savezi na balkanu to neće prvi početi kažnjavati.

Link to comment

Mislim da bi bilo neuporedivo jednostavnije ukinuti te "navijace".

nece i nemere da se ukine. izgleda da je jednostavnije ukinuti sport nego "navijace". imam osjecaj da je to jedina organizovana stvar u drzavi sto vremenom jaca.

Link to comment

marv i Mister Tvister nisu ocekivali ovakvo navijanje.  

 

jebemu misa, ajd jednom nas iznenadite sa nekim drugacijim misljenjem, cisto zabave radi. nije ovo stvaran zivot, ne gleda komsiluk.

Link to comment

nece i nemere da se ukine. izgleda da je jednostavnije ukinuti sport nego "navijace". imam osjecaj da je to jedina organizovana stvar u drzavi sto vremenom jaca.

 

Da, ali onda nema smisla ovo sto predlazes jer ti koji bi trebalo da ukidaju sve te fudbale i kosarke su isti oni koji gaje i "navijace", sto implicira da to sa fudbalom i drugim sportovima nema nikakve veze.

Link to comment

Da, ali onda nema smisla ovo sto predlazes jer ti koji bi trebalo da ukidaju sve te fudbale i kosarke su isti oni koji gaje i "navijace", sto implicira da to sa fudbalom i drugim sportovima nema nikakve veze.

 

Jedino što navijače ne može da nam ukine niko sa strane, a sport može.

 

UEFA i izriče kazne samo zato što ih mi ne izričemo i preventivno ne delamo. Kao da oni ne bi voleli da imaju slobodnu nedelju, a ne da se bave prevođenjem dronova i Bogdanova u švajcarce, prazne tribine i ostale valute.

Link to comment

Sad mi malo zavere pada na pamet nakon što je Coltrane okačio svoje fotke sa stadiona.

 

Ono dopuštanje pavijanima da posedaju na ogradu je manje-više otvorena pozivnica da se utrči na teren. Ako njih 100 bez po muke skoči sa te ograde na atletsku stazu, 10 će ih garantovano proći (a verovatno i više). Na to treba dodati onaj detalj koji je Coltrane opisao, kako žandar juri pavijana do terena a onda odustaje i vraća se u formaciju a pavijan nesmetrano otrčava ka igračima na centru pa moraju Kolarov i Tošić da ga zaustavljaju.

 

Murija se ni u ludilu ne ponaša ovako kada se igra tzv. derbi. Kakvo sedenje na ogradi, kakvi bakrači. Zašto su ničim izazvani tako fejlovali na stadionu ako su van stadiona radili sve kako inače rade kada se igraju visokorizične utakmice?

 

Tu možemo da uvedemo jedan momenat odnosno adut za kojim srpske vlasti u poslednjih desetak godina mnogo vole da posežu kada nemaju šta pametno da urade: kontrolisano nasilje.

 

Znači, Labud zna da mu se sprema zastava velike Albanije u Beogradu, zna da je u Beograd stigla ekipa koja će to da uradi, zna da će albanski savez i igrači učestvovati u tome, zna da ne može ništa da uradi kako bi to sprečio jer cela stvar ima odgovarajuću, je li, podršku. Zna da će da dobije po guzi zbog današnje parade i da nema kud.

 

Zato povlači genijalan Koštunicin potez iz 2008-me tj odlučuje da uzvrati kontrolisanim nasiljem. Kada zastava™ obleti svoje i neki škija© najzad uspe da je ugrabi, albanski igrači će je junački braniti. Sve je lepo pripremljeno, čak su i izjave za medije po tom pitanju napamet naučili. Ali ne možeš SrbINa preveslati - on će tada da pusti jedan diverzantski vod pavijana na teren, tek da malo pokvare lepo uvežbanu predstavu. Tako i biva - ograničen broj pavijana se dokopava terena i ulazi u tuču sa albanskim igračima a specijalni agent Bogdanov i njegov tim su tu da vode računa da pavijana ipak ne bude previše i da se brzo i disciplinovano povuku sa terena (što su i uradili, ako je suditi po snimcima).

 

Naravno da ova teorija može da se poklopi kratkom i tačnom opaskom da Labud i njegova legija imbecila nisu u stanju da upravljaju puževom kućicom a kamoli kontrolisanim nasiljem. Ali neobjašnjivi propusti policije na stadionu (koji se inače ne dešavaju) moraju imati neko objašnjenje. Prisustvo i uloga Bogdanova takođe moraju imati neko objašnjenje. Ako na ono što su o dešavanjima na stadionu napisali Gazza i Coltrane dodamo Harperovu tezu o bolesniku koji je shvatio da će biti dobro nauljen, onda ću evo ja to sve da začinim sa tezom da je srpska strana, videvši šta se sprema, u svoj svojoj genijalnosti rešila da uz pomoć kontrolisanog nasilja pokvari velikoalbanski spektakl u Beogradu. Srećom po sve nas, ovo igranje vatrom im nekim čudom nije izmaklo iz ruku.

Ili to ili udba koja je protiv Vučića plus nezadovoljna žandarmerija. Ali da su naši znali znali su.

Link to comment

ono što ne štima je što se sudije nisu pojavile na terenu, sačekale kao što kaže pravilo, 15 minuta da gosti izađu i odsvirale kraj utakmice. 

Da su izasli jos tada bi bilo jasno kako ce biti registrovana. Cim su oni zvanicno optuzeni za refusal to play jasno je da su zvanicnici zakljucili da postoje uslovi da se utakmica nastavi sa ili bez publike. Refusal to play je automatska predaja utakmice. Utakmica ce skoro izvesno biti registrovana 3:0 za nas ali opusteno mogu da nam se oduzmu bodovi ili da nas izbace iz kvalifikacija.

Edited by katamaran
Link to comment

Kako god, sad je i zvanično objavljeno da UEFA tereti Albance za odbijanje nastavka i političku propagandu, a Srbiju za upad navijača, pirotehniku i upotrebu lasera. Iako bi po dosadašnjim iskustvima utakmica verovatno bila registrovana 3:0 za nas, a mi izgubili domaćinstvo na preostalim utakmicama, lično sumnjam u to. Ovo je sasvim fina situacija da UEFA odjebe dve potpuno nebitne, a bezbednosno komplikovane repke i obezbedi prisustvo CR7 za sledeće prvenstvo. Da sam na njihovom mestu, iskoristio bih priliku.

 

olaksavajuca okolnost za nas je to što nismo pobedili cr7 i drugare u gostima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...