Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Kako ne znas za taj genijalni post? Od tog posta je krenula forumska fora da kad god neko nesto zajebe to se napise kao penzija™..

Ko je autor posta, Duda?

 

Vidis to mi promaklo, a prihvatio sam penziju zdravo za gotovo. Pravi sam deo mase.

Link to comment

Ko je autor posta, Duda?

 

Vidis to mi promaklo, a prihvatio sam penziju zdravo za gotovo. Pravi sam deo mase.

razočaraću te, ja sam u vreme usoa uglavnom boravila na moru, 2009-te nisam imala android, biće da je to ipak bio neko drugi  :fantom:

Link to comment

Jok, to je bio autentican post nakon polufinala US Opena 2009. godine. Neko je napisao da Novak treba ide u penziju a da je Del Potro buducnost tenisa. Posle toga je krenula zajebancija.

 

Ne baš :fantom:  bio je neki nebitan meč u kome je mladi Nole imao govor tela jedne babe. vrućina, vlaga sinusi, medical, gluten, nešto od toga

Link to comment

Ana je omogucila sigurno najgledanije intoniranje srpske himne (sa sve podizanjem zastave) ikada, al dzaba isuvise iritira svojim prefinjenoscu, nedostatkom jeftinog patriotizma za siroke narodne mase, a i roditelji su joj tihi i neprimetni ... Sa vise strana sam cuo iz prve ruke kolikoje to dobro i fino stvorenje ali na zalost po nju ne voli puno da eksponira te svoje osobine(dela). Tako da ostaje poradoks da je devojka u svetu mnogo popularnija nego u svojoj maloj zemlji .

 

p.s. Hejt zbog odustajanja na olimpijadi zbog povrede palca, je vrhunac idotizma(bez i da nije  ispadanje u prvom kolu us opena posle donekle sanirane povrede dokazalo istinitost,kao i kasnija pauza...)

Edited by Geo
Link to comment

Pa komentari posle njenog povlačenja pokazuju da ima pravo i da pomene tu famoznu javnost. Gomila nedojebanih budala koja misli da im neko nešto duguje i da mora da ih predstavlja. Nisam ni dvadeset puta čuo komentar, a našla ovog Španca , Amerikanca, što ne nađe nekog našeg momka. Ja i za Đokovića navijam da otkaže takmičenja u besmislenom Davis kupu i da se posveti singl karijeri i postane goat.

Link to comment

 

 

ma daj bre, pričaj to nekom drugom

Što, pa Timmy vam je glavni dokaz da je to moguće. Kada Novak osvoji nešto dođe na aktuelni topik da baci po neki :Hail: U međuvremenu je redovan na onom drugom topiku gde se o istom čoveku i porodici mu (ne mislim na tatu i strica) govore poprilično ružne i najprimitivnije stvari.

Link to comment

Pa komentari posle njenog povlačenja pokazuju da ima pravo i da pomene tu famoznu javnost.

pa komentari o kojima se ovde govori svakako nisu slika javnosti

neverovatno kako je taj stav ničimizazvano usvojen

 

a zapravo većina onih koji su umereni, ne komentariše članke

 

edip

nije da ja o našoj javnosti ne mislim sve najgore

ali mi se čini da ana nije bila neomiljena

a o tome svakako ne bih da sudim na osnovu idiotskih komentara

 

i od kada smo mi to neka internetska nacija

Edited by dùda
Link to comment

Što, pa Timmy vam je glavni dokaz da je to moguće. Kada Novak osvoji nešto dođe na aktuelni topik da baci po neki :Hail: U međuvremenu je redovan na onom drugom topiku gde se o istom čoveku i porodici mu (ne mislim na tatu i strica) govore poprilično ružne i najprimitivnije stvari.

 

ali uvek opravdano!

Link to comment

pa komentari o kojima se ovde govori svakako nisu slika javnosti

neverovatno kako je taj stav ničimizazvano usvojen

 

a zapravo većina onih koji su umereni, ne komentariše članke

 

edip

nije da ja o našoj javnosti ne mislim sve najgore

ali mi se čini da ana nije bila neomiljena

a o tome svakako ne bih da sudim na osnovu idiotskih komentara

 

i od kada smo mi to neka internetska nacija

Komentari su ružni, neprilični i zajedljivi, uz to ima ih dosta. Nije to slika celokupne javnosti, ali je slika njenog većinskog dela. Ovaj forum je druga dimenzija u odnosu na prosečno srpsko društvo i reakcije odavde nisu relevantan parametar.
Link to comment

Komentari su ružni, neprilični i zajedljivi, uz to ima ih dosta. Nije to slika celokupne javnosti, ali je slika njenog većinskog dela. Ovaj forum je druga dimenzija u odnosu na prosečno srpsko društvo i reakcije odavde nisu relevantan parametar.

pa znam da nisu, ali nisu sigurno ni komentari

 

ja i ne sudim po forumu, spomenula sam svoje okruženje, koje nije niti na forumu, niti se bavi komentarisanjem na internetu

Link to comment

Što je najgore ovi što ne komentarišu su u proseku još gori :lolol:. Čast izuzecima ali ovde na forumu niko ne poznaje nikoga ko sluša Cecu, glasa za naprednjake, ja onda ustanem od računara, izađem napolje i čudim se u kojoj državi ppp plebs živi. :D

Link to comment

ma daj bre, pričaj to nekom drugom

 

ti koji se tamo najviše sprdaju (ili misle da se sprdaju) ne prate tenis uopšte

 

Od tih likova dole jedini normalan covek je Larson ali on uvek ima neku svoju disidentsku i podjebavajucu pricu pa nije cudo da se muva po tom topiku. Ovi ostali su... ne pitaj, samo zaobidji.

 

Ko je autor posta, Duda?

 

Vidis to mi promaklo, a prihvatio sam penziju zdravo za gotovo. Pravi sam deo mase.

 

Ako se ne varam mislim da je Walker ili koji god da mu je sad nik ali nisam siguran. Ako gresim, izvinjavam se coveku.

Link to comment

 

 

ti koji se tamo najviše sprdaju (ili misle da se sprdaju) ne prate tenis uopšte

 

Ali taj topik i treba da bude za nepratioce, zamisli kad bi neko odatle došao na ozbiljan teniski topik, ne bi znao šta da napiše pored onolikih pbp postova.. :fantom: Ali ima tamo i izuzetaka, evo ja se, recimo, sprdam (bar mislim da je tako :fantom:) a siguran sam da pratim tenis mnogo više od polovine vas poznavalaca..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...