Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ana Ivanovic

Featured Replies

43 minutes ago, Midgeta said:

Pa zena je zaradila pare, udala se, radja decu, uziva u Španiji ja mislim, ne bakce se sa tenisom, turnirima, medijima itd. nego uziva u zivotu maximalno

 

Msm da je na to Mil@n mislio

 

Ma tako nešto, a i delom se zjbvm (što volim da skraćujem reči kao naši omladinci, najjače mi je "tjt - to je to" :laugh:), ali njen život mi deluje jedno milion puta jedostavniji od Đovakovog, imam osećaj da će da živi 170 godina. A opet, ima GS, bila no. 1 na svetu, nekoliko osvojenih turnira... Prelepa je, Švajni deluje cool lik, dvoje dece, para ko blata, jedino joj fali jedno 5kg.. :cool:

 

Mislio sam na to da joj život deluej poprilično idlično, što naravno ne mroa da bude istina, sa druge strane i Đovak je sigurno zadovoljan, ali očiglendo je njegov put, barem dosadašnji poprilično turbulentniji. :D

  • Replies 730
  • Views 76.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Ne znam ništa konkretno o njoj lično, ali nekako mi uvek bila simpatična, i nekako mi osnovni utisak da joj je ok u životu. Niko mene ne pita ali... .... Shiit has hit the fan!

  • Ova Ivanovićka je pametnija od Đokovića jedno 10 puta   Ona ga živi, jebe joj se za sve. Carica. 

  • Žene jedu govna jer je bolja pička od njih milijardu puta, a muškarci jer nikad neće jebat'... Klasika.

Posted Images

6 hours ago, Mil@n said:

dvoje dece

Troje :) 

Anin zivot pre Svajnija je bio kao na  barci bez kormilara koja je besciljno plutala na otvorenom i koju su talasi nosili cas u jednom cas u drugom pravcu. 

Jednog dana je spazio mocni baja i odlucio da sedne za kormilo i barku sa "ukletom" lepoticom doveze u svoju mirnu luku. 

Od tada pocinje njena idila 🥰

Secate li se da je i tenis pocela bolje da igra kad joj je on seo u box ali su je povrede stalno sprecavale da napravi nesto vece, pa je na kraju digla ruke od svega i odlucila da se uda. 

Iskreno se nadam da ce je, kad se oporavi od ovog porodjaja, a pre sledeceg (mora jedna devocica biti rodjena :wub:) ubediti da zaigra ponovo barem neki mec na GS. Dobila bi WC u svako doba gde god bi pozelela

I samo jos da dodam da onoj Andjeliki treba ruke da ljubi do kraja zivota jer ju je sa Svajnijem upoznala 😉

Edited by Serena

Za ženu teniserku je bitno da se dobro uda :fantom:

 

 

Quote

Za ženu teniserku je bitno da se dobro uda 

 

Ne znam ništa o njihovom odnosu, ali iz nekih intervjua i medostatka nekih "skandala" deluje mi da je sve ok.
Meni ona deluje vrlo ok osoba.
Znam od prijatelja koliko su se žrtvovali i roditelji...
Želim im sve najbolje oboma i dečici...



....shiit has hit the fan.

10 hours ago, Mil@n said:

Ma tako nešto, a i delom se zjbvm (što volim da skraćujem reči kao naši omladinci, najjače mi je "tjt - to je to" :laugh:),

 

Ja redovno tjt pisem, mozes da uvedes i itkt = i tako to :laugh:

Mladi govna, jbg

 

10 hours ago, Mil@n said:

Mislio sam na to da joj život deluej poprilično idlično, što naravno ne mroa da bude istina, sa druge strane i Đovak je sigurno zadovoljan, ali očiglendo je njegov put, barem dosadašnji poprilično turbulentniji. :D

 

Pa deluje, Švajni je faca, lep su par, deca su im slatka bas, deluje bas kao uzivancija i nadam se da i jeste, meni je ona jako simpaticna i slatka oduvek.

A Djovak je Djovak, mada on je po svemu kontra svita sto bi rekli, vrv je zato to sto jeste, tako da i on sigurno uziva u svom putu i turbulencijama, delom ga vrv i inspirisu (cak i australijski bajbok momenat)

I meni Ana i Svajni deluju zadovoljno i srecno. Jedan divan skladan brak. 

Anci me iznenadila sa ovolikom decicom, mislila sam da je nekako smotana za mamu i jednog deteta, a ona ih rodi kom. 3 :ziga: 

Ona i Peneta su srecno udate sa po troje dece :wub: s tim sto Flavija ima dve cerke (Farah i Flaminia) i sina (Federica) Mozda bi Fabio mogao da sapne Svajnija kako se stize do mezimice :lolol:

 

image.png.7f48079bc9196cb3dc879ce2832f68be.png

 

nema zeta do Njemca!

2 hours ago, Serena said:

I meni Ana i Svajni deluju zadovoljno i srecno. Jedan divan skladan brak. 

Anci me iznenadila sa ovolikom decicom, mislila sam da je nekako smotana za mamu i jednog deteta, a ona ih rodi kom. 3 :ziga: 

Ona i Peneta su srecno udate sa po troje dece :wub: s tim sto Flavija ima dve cerke (Farah i Flaminia) i sina (Federica) Mozda bi Fabio mogao da sapne Svajnija kako se stize do mezimice :lolol:

 

image.png.7f48079bc9196cb3dc879ce2832f68be.png

 

Da citiramo Rumenku?

10 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Da citiramo Rumenku?

Ne razumem. 

1 hour ago, Serena said:

Ne razumem. 

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.