Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

aha, prico mu dimitrov :fantom:

Важно је да се знање шири. :fantom:

ПС, српска јавност је онанисала на гласине о вези између АИ и БШ. "Још једна светска звезда није одолела шарму прелепе Српкиње" ... Него Ана је некако неубједљива и млака у тим односима са јавношћу.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Ovo Anino obrazlozenje je cista budalastina, price o nekakvom unisonom srpskom stavu protiv Ane su jos veca budalastina. Zao mi je sto nije stisnula do kraja i objasnila sta joj je zasmetalo kod Jecmenice i kako je dozivela smenu Vranjesa jer je to u sustini razlog ovog odustajanja od reprezentacije. ucinila bi vecu uslugu reprezentaciji od ove detinjaste prtice o javnosti koja je ne voli.

 

Njoj sve najbolje u daljoj karijeri ali objektivno je ta karijera vec odavno ispusena lula, da se tiho povukla iz reprezentacije ionako skoro niko ne bi ni primetio da ne igra.

Edited by harper
Link to comment

Edit: 8 replay-eva dok sam kuckao.. Na ovo Harperovo, kontam da je i ona godinama svesna da će neki veliki rezultat biti pre čudo nego pravilo. Karijera posle pada joj nije vredna pomena, ali ima onaj boom ispred kog uvek može ponosno da stane, i to je to. Uostalom, biti prvi na svetu u kakvoj god konkurenciji u sportu kao što je tenis je čudesan uspeh...

 

Ja stvarno ne kontam što bi je neko mrzeo, ona nije devojka koja je iritantna ili svojom pojavom (daleko bilo) ili postupcima, ponašanjem može da izazove takvu emociju. Jedino je malo blentava u smislu da nije neki orator, znamo da je posle pobede i poraza već x godina uzbuđena i sl, ali to stvarno nije razlog za animozitet. Mislim da je ona previše stidljiva i povučena za sve što je snašlo kada je postala no. 1, odatle onakvi padovi u igri, podbacivanja kod serve kao kod amatera, i sl, jednostavno, pritisak je pojeo. Pad njenih rezultata je indeed krenuo sa prvim romansama, ali to je u neku ruku i normalno, da intimni život utiče na dešavanja na terenu. Uostalom, njena karijera je u pitanju, mogu da budem ravnodušan posle svega toga, ali teško da mogu da razvijem neke emocije mržnje, antipatije i sl. Naravno, kad god je igrala želeo sam da pobedi, ali kad god bi izgubila, to bi me potreslo odprilike koliko i kad izgubi ne znam, Mihael Kukuškin.. 

 

Što se repke tiče, hvala joj za sve, tenis je individualan sport zasnovan na ličnom trudu i finansijama nema bilo ko prava bilo šta da joj kaže. 

Edited by Mil@n
Link to comment

pricamo o ne samo nasim divnim reakcijama obicno punim razumevanja i posebnosti nasih finih dusica cije ponosno nasledjene karme posecuju ostatke dvorova 

ima i odjeka i reagovanja.. i to

Link to comment

nasa javost je specificna?

daj covece!!

nasa javnost je skup muske jadnosti i burno gajenog glupastva

i tvoja poslednja recenica je to. dao si joj oprost jer si veliki i iznad i zelis joj srecu dalje..

ne zajebavaj

Јебем му миша, какав је смисао овог свођења на неки лични ниво? Ево лично, више волим плавуше. Тужи ме омбудсману за равноправност боја косе.

Ово остало је за :lolol:

Link to comment

Ja stvarno ne kontam što bi je neko mrzeo

 

Budala si imao uvek a sad svaka budala ima internet. Nekim sportistima su ljudi slali pretnje smrcu i nezamislive uvrede zato sto su pukli na kladionici kladeci se na njihove meceve, ona jedna Kanadjanka je napustila tenis zbog toga. Otvaraju tviter i instagram naloge da bi merili patku ko ima vise pratilaca i postavljali slike s atraktivnih lokacija a onda kuknjava kad im se nakace razne psihopate.

 

Cujes, povredili me komentari javnosti. Kakva crna javnost, to je sad septicka jama za svakojaku olos. Svaki bubuljicavi nedojebani klinac od 15 godina je kombinacija Betmena i Teda Kacinskog na internetu.

Link to comment

anu ne vole srbi sto joj nijedan momak nije bio srbin. prvo su onanisali na nju ali posle..to je neoprostivo.i sad je to jedna kucketina koja voli samo adidasove pare i spava sa svinjstajgerom a boli je uvo za srbsko rusko zajednistvo protu hilari,vatikan i ostalog.vise se voli drogirana sharapova no ana

 

Nije baš tačno, bila je relativno skoro u vezi s nekim našim košarkašem, Paunić, Paunović, nikad čuo za njega, ali eto.

Link to comment

Nije baš tačno, bila je relativno skoro u vezi s nekim našim košarkašem, Paunić, Paunović, nikad čuo za njega, ali eto.

to je bio njen trenutak slabosti  :ss1:

Link to comment

Јебем му миша, какав је смисао овог свођења на неки лични ниво? Ево лично, више волим плавуше. Тужи ме омбудсману за равноправност боја косе.

Ово остало је за :lolol:

daso, nemoj se naci licno pogodjenim  ;)

Link to comment

daso, nemoj se naci licno pogodjenim ;)

Зато што брадилко, на неком форуму , мисли да сам дио завјере српских мушких шовиниста против Ане Ивановић... Мсм то је превелико бреме да се носи. :D Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...