Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Nek uziva u braku u Boltonu, kuci u Minhenu i stanu u Njujorku, posteno ih zaradila. Samo taj rezon "ja bogata, ti govno" je onako malo... I dalje ostajem pri tvrdnji da joj je ekipa oko nje, posebno oni najuzi, napunila glavu glupostima, a ona se samo uzbudila™ i, povodljiva kakva jeste, prihvatila ih. Opet, njen izbor, samo ne vidim sta je tu za hejlovanje i "e neka im je rekla!".

Link to comment

Ne znam sto se odmah pravi ako neko ne voli AI da je to iz neke finansijske zavisti? Koliko ima drugih sportista u slicnoj situaciji pa im se ne pljuje toliko pod prozor.

Meni je ona apsolutno nesimpaticna iz 1000 malih razloga ali oni zaista nemaju mnogo sa njenom imovinskom kartom. Pritom mislim da su svi svesni da ona 99% ne bi nista osvojila za reprezentaciju, sve i da to zeli u nivou Djokovica, tako da ne znam sto se masa tolko uzburkala.

Link to comment

Koliko god da je iskoristila prvobitni uspeh za sponzorske inougovore, toliko joj je domaci PR bio 1 potpuna katastrofa. Ne znam ko joj je to radio, ali ukanalio je, cak i ako ne uzmemo da je uporedjujemo sa Novakom i njegovim timom. A doduse mozda je i njenu familiju bolela kita kako ce izgledati ovde, kao sto ih ocigledno nije bolela u slucaju zemalja zapadnog sveta, od Engleske do Australije.

Edited by Malvo
Link to comment

Sasvim je moguće da je nije bilo briga kako će izgledati u očima domaće javnosti, nakon što ju je ta javnost najstrašnije popljuvala 2 meseca nakon najvećeg uspeha u karijeri zato što nije bila u stanju da nastupi na nekom turniru. 

Link to comment

meh

devojka je razočarala prijatelje sporta i razonode ne zbog oi već zato što nije bila monika, čim je ostvarila uspeh promanekenisala se i završila sa vrhunskim tenisom, ni prva ni poslednja teniserka kojoj su naslovne strane modnih časopisa postale važnije od sporta

- previše je lepa da bi je pustili na miru novinari, kreatori i sponzori ^_^

- serena ili enan tih problema nisu imale te su dominirale wta turom u zadnjih 15 godina...

Link to comment

Sto ste se uvatili Aninog neigranja u Pekingu. Dosla je tamo, pokusala je digra, videla da nemoze i to je to. Da je igrala povredjena tek onda bi ispalo jos gore, jer zamislite kakvi bi komentari bili nakon poraza od tamo neke Katarine Bondarenko. Jos gori nego sto su sada.

Nikada necemo saznati sta bi bilo, da je bila zdrava u Pekingu. Mada verovatno medalju nebi uzela? bas u to vreme njena kariera počela je da ide nizbrdo.

Link to comment

anu ne vole srbi sto joj nijedan momak nije bio srbin. prvo su onanisali na nju ali posle..to je neoprostivo.i sad je to jedna kucketina koja voli samo adidasove pare i spava sa svinjstajgerom a boli je uvo za srbsko rusko zajednistvo protu hilari,vatikan i ostalog.vise se voli drogirana sharapova no ana

Link to comment

anu ne vole srbi sto joj nijedan momak nije bio srbin. prvo su onanisali na nju ali posle..to je neoprostivo.i sad je to jedna kucketina koja voli samo adidasove pare i spava sa svinjstajgerom a boli je uvo za srbsko rusko zajednistvo protu hilari,vatikan i ostalog.vise se voli drogirana sharapova no ana

 

+1

 

Inače, na ovoj temi mogu da potpišem timmyjevo pisanje.

Link to comment

Шарапова је боља риба. То зна и Швајнштајгер. Иначе, не вјерујем да ико мрзи Ану овдје. Наша јавност је специфична, али Ана превише драми.

Иначе све најбоље у даљем животу и каријери госпођици Ивановић.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

anu ne vole srbi sto joj nijedan momak nije bio srbin. prvo su onanisali na nju ali posle..to je neoprostivo.i sad je to jedna kucketina koja voli samo adidasove pare i spava sa svinjstajgerom a boli je uvo za srbsko rusko zajednistvo protu hilari,vatikan i ostalog.vise se voli drogirana sharapova no ana

to je to

Link to comment

Шарапова је боља риба. То зна и Швајнштајгер. Иначе, не вјерујем да ико мрзи Ану овдје. Наша јавност је специфична, али Ана превише драми.

Иначе све најбоље у даљем животу и каријери госпођици Ивановић.

nasa javost je specificna?

daj covece!!

nasa javnost je skup muske jadnosti i burno gajenog glupastva

i  tvoja poslednja recenica je to. dao si joj oprost jer si  veliki i iznad i zelis joj srecu dalje..

ne zajebavaj 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...