Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Svi navijaci to rade. 

 

Neka rade, to je njihov problem. Verovatno joj je teško da čita loše o sebi, ali to su sve posledice života kao javne ličnosti. Imao bih pametnija posla da sam na njenom mestu od čitanja komentara na b92 i forumima. Jednostavno ne treba na to da se obazire, iako kontam da joj ne može biti svejedno.

Link to comment

Neka rade, to je njihov problem. Verovatno joj je teško da čita loše o sebi, ali to su sve posledice života kao javne ličnosti. Imao bih pametnija posla da sam na njenom mestu od čitanja komentara na b92 i forumima. Jednostavno ne treba na to da se obazire, iako kontam da joj ne može biti svejedno.

 

Naravno. No, kao sto rekoh ranije, famozna javnost koja je toliko isfrustrirala nasu Anu nije razlog zbog kojeg je ona digla ruke od reprezentacije. Da je Vranes jos uvek selektor javnost bi bila vrh, ekstra, super i ona bi bila uzbudjena zbog toga koliko je ta javnost divna.

Link to comment

Kad bi kojim slučajem osvojila RG sad za dva meseca, mislim da se ne bi toliko komentarisalo ko ova njena odluka da završi reprezentativnu karijeru...Ni ovde na forumu, ni u javnosti.

 

Naravno da ne bi. Ana prošla u polufinale Rolan Garosa - 186 komentara na sajtu B92. Ana se povukla iz reprezentacije (tj. "Ana završila sa Srbijom") - 527 komentara. Godinama se o Ani nije ovoliko pisalo i pričalo koliko zbog ove odluke, a pričamo o igračici koja doduše nije ženski Novak Đoković, ali je konstantno u top 20, jedno vreme i u top 10, igrala finala, osvajala titule, pobeđivala vrhunske teniserke. I makar slične nema ni na vidiku.

 

Inače, mi zapravo i ne znamo šta je sve rekla u tom saopštenju budući da ga nismo ni videli u celosti, poznato nam je samo ono što je Ječmenica iznela. Sasvim je moguće da je pored famozne javnosti Ana navela i druge razloge za odluku da odustane od igranja u Fed Kupu. 

Link to comment

Svi navijaci to rade. Lista sportista koje navijaci preziru jer nisu ispunili ocekivanja je podugacka. Mislim, da li je to zaista potrebno pisati na forumu na kojem je Novak Djokovic slat u penziju jos 2009. godine?

Ne secam se toga, meni je ostalo u pamcenju poredjenje BGHosta kako je Djokovic limitiran teniser u odnosu na Anu Ivanovic.

Link to comment

S druge strane, Šarapova se dopingovala, čime je dokazala da je prava Ruskinja, te sad doživljava renesansu popularnosti u otadžbini.

Link to comment

Sigurno ima uticaja ali ne da bi je ljudi mrzeli već jednostavno bili ravnodušni. 

 

ja nesto ne znam da je ljudi mrze. vise imas likova u srbiji koji mrze novaka.

Link to comment

Ne secam se toga, meni je ostalo u pamcenju poredjenje BGHosta kako je Djokovic limitiran teniser u odnosu na Anu Ivanovic.

 

Kako ne znas za taj genijalni post? Od tog posta je krenula forumska fora da kad god neko nesto zajebe to se napise kao penzija™..

Link to comment

Pa pre par meseci, dal u Dubaiju, kad je odigrao par losih setova, odmah krenuli dusebriznici... nije bas jasno pomenuta penzija, ali okolo, naokolo... sprdao se beowl stim cini mi se.

Link to comment

Pa pre par meseci, dal u Dubaiju, kad je odigrao par losih setova, odmah krenuli dusebriznici... nije bas jasno pomenuta penzija, ali okolo, naokolo... sprdao se beowl stim cini mi se.

 

Jok, to je bio autentican post nakon polufinala US Opena 2009. godine. Neko je napisao da Novak treba ide u penziju a da je Del Potro buducnost tenisa. Posle toga je krenula zajebancija.

Link to comment

Ma ne. Nisam negirao to, secam se.. nego dodajem da je i pre par meseci malo falilo das ga opet salju u pemziju.

 

Kad Novak pocne da pada, a desice se to pre ili kasnije jer se godine ne mogu zaustaviti, ova rasprava o nekakvoj javnosti koja ne oprasta Ani Ivanovic bice mila majka za to kroz sta ce Novak da prolazi. :lolol:

Link to comment

Pricali smo o tome dole. Onda ce ovi koji ga sada najvise pljuckaju tada najvise da ga brane od ovih sto ga sada obozavaju :D

ma daj bre, pričaj to nekom drugom

 

ti koji se tamo najviše sprdaju (ili misle da se sprdaju) ne prate tenis uopšte

 

naravno, obožavaoce ne želim da komentarišem, druga strana iste medalje

 

ali svako ko voli tenis, ne može da bude maliciozan ni prema novaku, ni ani ni ostalima

ajde neki komentar tu i tamo, dok se igra, ali to je nešto drugo

Edited by dùda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...