Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Peking 2008.

ona je pre OI tacnije 2007 i 2008 na sva usta pricala kako su joj OI i nastupanje za Srbiju najvaznija stvar. onda je igrala finale AO, pa osvojila RG, pa je imala slabije rezultate na Wimbledone i americkoj turneji pre OI, pa je otisla na OI(ako se ne varam kao prvi reket sveta?) gde je naprasno zaboleo palac na nozi, cime je pravdala slabije rezultate na americkoj turneji, ali je i dalje imala stravicnu zelju da igra za Srbiju... naravno, nije igrala na OI, vec se vratila u US of A gde je vise nije boleo palac pa je igrala US Open...

sasvim slucajno su u to vreme u vrh dospeli i Novak i Dzejlena, pa se jos vagalo ko ce biti glavna faca tenisa u Srbiji...

Da, jbt, ne mogu se setim zašto je ne podnosim, ali sigurno ima nešto :D

Možda da edituješ ovo epsko prosipanje, barem pogodi tačan organ za početak (koji je povredila na poslednjem turniru pre OI)

Link to comment

Palac na ruci, i od tada navodno ne ume da servira

To za serviranje ne znam, možda, možda i ne, nije mnogo bitno.

Suština je da bilo koga može svako da ne gotivi iz zilion razloga, ali taj razlog, što nije nastupila na OI zbog povrede je baš bezveze.

To je kao kad bih zamerao Saviću što se nije nakljukao injekcijama i odigrao finale u Atlanti

Link to comment

Nikad mi to nije bilo jasno. Zašto ne bi igrala u Pekingu ako je mogla i ako je već bila na licu na mesta?

Pritom, između OI i US Opena su bile dve nedelje pauze, a na US Openu je bila u tako dobroj formi i tako super igrala da je ispala u drugom kolu od kvalifikantkinje. 

Link to comment

Nikad mi to nije bilo jasno. Zašto ne bi igrala u Pekingu ako je mogla i ako je već bila na licu na mesta?

Pritom, između OI i US Opena su bile dve nedelje pauze, a na US Openu je bila u tako dobroj formi i tako super igrala da je ispala u drugom kolu od kvalifikantkinje. 

 

zato sto od igranja za represtaciju nema para  :fantom:

Link to comment

Nikad mi to nije bilo jasno. Zašto ne bi igrala u Pekingu ako je mogla i ako je već bila na licu na mesta?

Pritom, između OI i US Opena su bile dve nedelje pauze, a na US Openu je bila u tako dobroj formi i tako super igrala da je ispala u drugom kolu od kvalifikantkinje.

Nemam ja neki odgovor, jer nemam ni info da li je stvarno mogla da igra. Mislim, palac ruke u tenisu, možda je mogla da igra, a možda tih dana nije mogla ni da drži reket.

Meni jedino ne zvuči logično da će neko da preskoči OI tek tako, a već se spremao za iste. Upravo taj "rezultat" sa US opena gde ju je izbacila u prvom kolu igračica koja nije ni u 150 je pravdala time da nije trenirala u te 2 nedelje.

Mogu da joj verujem, mogu da joj ne verujem, ali je jasno da ne bi prošla ni 2 kola, da se "skinula" u Pekingu

Link to comment

Pa da, to i ja mislim. Tada je ispalo maltene da se povukla da bi napakostila nekome ili šta znam. Meni kao najjednostavnije i najlogičnije objašnjenje izgleda da zaista nije bila u stanju da igra. 

Link to comment

Obicno je stav ljudi koji je ne gotive taj da bi se za pare iscimala i igrala pod polupovredom, a za reprezentaciju ne bi, dok na sva usta vice kako zeli da igra da bi je masa obozavala. To, i njanjav glas :D

Link to comment

Naravno da niko normalan ne bi rizikovao težu povredu zbog polu rekreativnog tenisa na olimpijadi

 

kako god, njena stvar koje turnire će da igra a koje neće

Link to comment

ma ja nekako mislim da se njoj počelo zviždati i za reprezentaciju i za tenis u globalu  kad je osetila sve lepote neobuzdanog  seksa.

mis'm, moje mišljenje, ne mogu da dokažem. <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...