Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Ana je omogucila sigurno najgledanije intoniranje srpske himne (sa sve podizanjem zastave) ikada, al dzaba isuvise iritira svojim prefinjenoscu, nedostatkom jeftinog patriotizma za siroke narodne mase, a i roditelji su joj tihi i neprimetni ...

 

E ovako je vec bolje. Iako nije bas tacno, ali PR-ovski jeste bolje. Samo sto je sad kasno...

Link to comment

pa nisam ja nigde pisala za koga treba da bude ili ne taj topik

 

samo sam rekla da ne verujem da će novaka ikada napadati bilo ko ko voli tenis

pa taman da danas okači reket o klin

 

ja kada sam u pitanju, to važi i za anu i jelenu, a bogme i za janka

hvala im na tome koliko su uradili

 

ed.

odgovarala zokiju

Edited by dùda
Link to comment

Ana je omogucila sigurno najgledanije intoniranje srpske himne (sa sve podizanjem zastave) ikada, al dzaba isuvise iritira svojim prefinjenoscu, nedostatkom jeftinog patriotizma za siroke narodne mase, a i roditelji su joj tihi i neprimetni ... Sa vise strana sam cuo iz prve ruke kolikoje to dobro i fino stvorenje ali na zalost po nju ne voli puno da eksponira te svoje osobine(dela). Tako da ostaje poradoks da je devojka u svetu mnogo popularnija nego u svojoj maloj zemlji .

 

p.s. Hejt zbog odustajanja na olimpijadi zbog povrede palca, je vrhunac idotizma(bez i da nije  ispadanje u prvom kolu us opena posle donekle sanirane povrede dokazalo istinitost,kao i kasnija pauza...)

 

Mislim da je to previse psihologiziranja. Ana (kao i svi ostali srpski teniseri i teniserke) je jednostavno u senci Djokovica i njegovih uspeha. Pored onoga sto radi Djokovic, svi ostali (Ana, Jelena, Janko, Viktor, itd.) izgledaju kao neki jadni luzeri sto naravno nije tacno. Izuzetak je Zimonjic sa svojim periodom dominacije u dublu, ali to mu dodje da pojaca nizi status ostalih, jer kao ako moze Nole u singlu, ako moze Ziki u dublu, zasto ne moze i Ana u zenskom singlu? I onda se lako zaboravi da Srbija nikada nije imala u isto vreme toliko kvalitetnih aktivnih tenisera i teniserki, da ovo najbolja generacija teniska iz Srbije ikada, i da je Ana Ivanovic 2. najuspesnija teniserka koja je u istoriji potekla iz Srbije i najuspesnija koja je ikada igrala pod srpskom zastavom. Jednostavno u nekom trenutku su podignuta ocekivanja javnost od tenisera, Novak je to i premasio deset puta, a Ana je ,,podbacila" i mislim da je to glavni razlog hejtovanja.

Link to comment

Što, pa Timmy vam je glavni dokaz da je to moguće. Kada Novak osvoji nešto dođe na aktuelni topik da baci po neki :Hail: U međuvremenu je redovan na onom drugom topiku gde se o istom čoveku i porodici mu (ne mislim na tatu i strica) govore poprilično ružne i najprimitivnije stvari.

Verujem da tvoj mozak ne moze da kapira da se neko moze diviti Novaku kao sportisti i uzivati u njegovoj igri, kao i tenisu uopste, a da se druge strane sprda sa perifirenim stvarima vezanim za njega. Pa ti zato ni ne zameram, vec sam ti rekao zao mi je ljudi kao sto si ti, sami ste sebi najveci problem :(

Link to comment

Od tih likova dole jedini normalan covek je Larson ali on uvek ima neku svoju disidentsku i podjebavajucu pricu pa nije cudo da se muva po tom topiku. Ovi ostali su... ne pitaj, samo zaobidji.

 

 

Ako se ne varam mislim da je Walker ili koji god da mu je sad nik ali nisam siguran. Ako gresim, izvinjavam se coveku.

Dok ovaj topic vrvi od pametnih prica i normalnih likova.. daj nemoj zajebavati :lol:

Link to comment

Mislim da je to previse psihologiziranja. Ana (kao i svi ostali srpski teniseri i teniserke) je jednostavno u senci Djokovica i njegovih uspeha. Pored onoga sto radi Djokovic, svi ostali (Ana, Jelena, Janko, Viktor, itd.) izgledaju kao neki jadni luzeri sto naravno nije tacno. Izuzetak je Zimonjic sa svojim periodom dominacije u dublu, ali to mu dodje da pojaca nizi status ostalih, jer kao ako moze Nole u singlu, ako moze Ziki u dublu, zasto ne moze i Ana u zenskom singlu? I onda se lako zaboravi da Srbija nikada nije imala u isto vreme toliko kvalitetnih aktivnih tenisera i teniserki, da ovo najbolja generacija teniska iz Srbije ikada, i da je Ana Ivanovic 2. najuspesnija teniserka koja je u istoriji potekla iz Srbije i najuspesnija koja je ikada igrala pod srpskom zastavom. Jednostavno u nekom trenutku su podignuta ocekivanja javnost od tenisera, Novak je to i premasio deset puta, a Ana je ,,podbacila" i mislim da je to glavni razlog hejtovanja.

Sve to stoji i slazem se, ovo gore je vise bio osvrt zasto je srpski tabloidi ne vole, a oni slozices se kroje misljenje velikog dela javnosti ...

Link to comment

Svi koji ne razumeju Aninu odluku, neka procitaju ovo:

 

PETAR LUKOVIĆ (SREDA): Oh, Happy Day, rekli su Edwin Hawkins Singers još davne 1969, ne sluteći da će Luković na Svetog Savu 2010. doživeti vrstu teniskog prosvetljenja. Day u kojem Federer pobedi, a Đoković izgubi – jeste Oh, Happy Day, odrekao bi se Luković makar jednog e-bannera u korist ove kosmičke ravnoteže: Roger na vrhu, Novak na dnu. Svaki poraz familije Đoković, melem je za napaćenu Lukovićevu dušu: svako pičkaranje sopstvene porodice u loži iz usta mlađahnog Noleta, tek je mali dokaz teze da svaki srpski psihopata može da postane heroj bolesne nacije. Tisuće onih koji su se ovih dana kurčili  i zanosili SF idejom da će njihov “Nole” osvojiti Australian Open i tako im probitačno ulepšati Srpstvo, najlepši je prizor za krupne Lukovićeve oči. Oh, Happy Day, vaistinu.[/size]

 

E o Ani je pisano 100 puta gore od ovoga, u Politici, Vecernjim i Kuriru. Pa zamislite kako joj je bilo. Ajd

Edited by hausmaistor
Link to comment

Mislim da je to previse psihologiziranja. Ana (kao i svi ostali srpski teniseri i teniserke) je jednostavno u senci Djokovica i njegovih uspeha. Pored onoga sto radi Djokovic, svi ostali (Ana, Jelena, Janko, Viktor, itd.) izgledaju kao neki jadni luzeri sto naravno nije tacno. Izuzetak je Zimonjic sa svojim periodom dominacije u dublu, ali to mu dodje da pojaca nizi status ostalih, jer kao ako moze Nole u singlu, ako moze Ziki u dublu, zasto ne moze i Ana u zenskom singlu? I onda se lako zaboravi da Srbija nikada nije imala u isto vreme toliko kvalitetnih aktivnih tenisera i teniserki, da ovo najbolja generacija teniska iz Srbije ikada, i da je Ana Ivanovic 2. najuspesnija teniserka koja je u istoriji potekla iz Srbije i najuspesnija koja je ikada igrala pod srpskom zastavom. Jednostavno u nekom trenutku su podignuta ocekivanja javnost od tenisera, Novak je to i premasio deset puta, a Ana je ,,podbacila" i mislim da je to glavni razlog hejtovanja.

 

Svakako da su svi u Novakovoj senci, evo, i ovaj topic se sveo na raspravu o njemu, i svakako da je to glavni razlog što ostali teniseri nemaju tretman kakav bi zasluživali. Slažem se sa svime što si napisao, samo bih rekao da to nije ni hejtovanje, Novak sigurno ima više onih koji ga aktivno mrze (mada je i taj broj mizerno mali, ali se iz nekog meni neverovatnog razloga konstantno preuveličava) - više je to nekakvo generalno nipodaštavanje i omalovažavanje. 

 

Sad, ipak mislim da nije baš sve u tome. Kao što ranije rekoh, Ana je svojevremeno doživela da dva meseca posle osvajanja Rolan Garosa, famozne srpske himne usred Pariza i grandioznog dočeka u Beogradu maltene bude proglašena nacionalnim izdajnikom koga boli dupe da igra za svoju zemlju na Olimpijadi jer tu nema para. Očito već tada nešto nije bilo u redu sa percepcijom Ane Ivanović u dobrom delu srpske javnosti, iako je tada po rezultatima bila sasvim u rangu sa Novakom i ispred svih ostalih domaćih tenisera.

 

Mislim da je tu bio presudan onaj duel protiv Slovačke u Fed kupu '07, kada se povređena Jelena satima lomatala protiv Cibulkove dok Ana uopšte nije igrala. Ana je tada stekla reputaciju nekoga "ko ne ostavlja srce na terenu za svoju zemlju" i ta priča je zaživela nekim svojom životom i kasnije bivala potvrđivana i produbljivana svaki put kad Ana ne bi prepuna entuzijazma prva potrčala da igra u reprezentaciji. Bilo je kasnije još nekih sitnijih detalja, poput slikanja sa Klintonom, momaka stranaca i tako toga, što je sve uticalo na celokupni imidž, pa su i rezultati postali sve slabiji, dok je Novak sa druge strane pokupio svu pažnju, i eto, došlo se u situaciju u kojoj je sada. 

Link to comment

Prvo, izvinjavavam se što ću da ono đubre sa onog topika prelivam bilo gde van "matice", ovo je poslednji put.

 

Verujem da tvoj mozak ne moze da kapira da se neko moze diviti Novaku kao sportisti i uzivati u njegovoj igri, kao i tenisu uopste, a da se druge strane sprda sa perifirenim stvarima vezanim za njega. Pa ti zato ni ne zameram, vec sam ti rekao zao mi je ljudi kao sto si ti, sami ste sebi najveci problem :(

 

Meni je žao ljudi koji se predstavljaju za kvazi ljubitelja tenisa i sporta uopšte a zalaže se da mora da postoji topik na kome se Đokovićeva žena naziva seljančurom (valjda jer se zdravo hrani, i sipa tamo neke recepte, ne znam), a jednogodišnje dete koristi u posprdnom smislu nazivajući ga Stefan Od Monaka (mislim stvarnom kome je to smešno jebote?!) Jednostavno mi se sere od takvog licemerja. Ja jednostavno ne mogu da verujem /ili mogu/ da si ti toliko glup da ne razumeš da tamo postoji veliki broj ljudi koji Đokovića jednostavno mrzi iz dna duše a kao što ti je rečeno sa tenisom nemaju blage veze kao ni sa blio kojim aspektom njegovog života. Đokovićevstvo u Srba je fakat iznedrilo pojave koje jesu skaradne, smešne i vredne podsmeha, to niko ne može da spori, jednostavno mi smo takav narod. Samo što to retko ima veze sa njim, a onaj topik je prešao svaku granicu nekog normalnog humora, ili barem pokušaja humora i postao poligon za ispoljavanje raznih frustracija uglavnom proizvedenih besnilom jer je Đoković svuda oko njih, a njih jednostavno zabole za tenis a to moraju da trpe. A da, i ne plaća porez Vučiću kako bi ovaj sagradio zabavišta. :(

 

Tako da, ako iole poštuješ Đovaka van toga kada osvoji neki turnir, probaj da se solidarišeš sa njim na taj način što nećeš učestvovati u nekom tamo izdrkavanju po njegovoj porodici /ne računam oca i strica mu/ samo zato što je "on poznat a poznate osobe su tome podložne". Ako ti je to normalno, super, samo nastavi, ljudi smo i normalno je da se razlikujemo.

Link to comment

Dok ovaj topic vrvi od pametnih prica i normalnih likova.. daj nemoj zajebavati :lol:

 

Da, na ovom topiku ima dobrih tekstova i normalnih likova. Da se ja pitam svako ko pise na tom topiku bi odavde bio oteran govnjivom motkom, nego sreca pa i ne dolaze a jos veca sreca pa se ja ne pitam.

Link to comment

Verujem da tvoj mozak ne moze da kapira da se neko moze diviti Novaku kao sportisti i uzivati u njegovoj igri, kao i tenisu uopste, a da se druge strane sprda sa perifirenim stvarima vezanim za njega. Pa ti zato ni ne zameram, vec sam ti rekao zao mi je ljudi kao sto si ti, sami ste sebi najveci problem :(

 

Evo ga dah tog topika. Pretencioznost, kompleks nize vrednosti, nicim izazvano (bar nicim sto nije patoloski) uverenje u sopstvenu duhovitost i supremaciju, klasicno dno PPP-ovske kace.

Link to comment

Prvo, izvinjavavam se što ću da ono đubre sa onog topika prelivam bilo gde van "matice", ovo je poslednji put.

 

 

Meni je žao ljudi koji se predstavljaju za kvazi ljubitelja tenisa i sporta uopšte a zalaže se da mora da postoji topik na kome se Đokovićeva žena naziva seljančurom (valjda jer se zdravo hrani, i sipa tamo neke recepte, ne znam), a jednogodišnje dete koristi u posprdnom smislu nazivajući ga Stefan Od Monaka (mislim stvarnom kome je to smešno jebote?!) Jednostavno mi se sere od takvog licemerja. Ja jednostavno ne mogu da verujem /ili mogu/ da si ti toliko glup da ne razumeš da tamo postoji veliki broj ljudi koji Đokovića jednostavno mrzi iz dna duše a kao što ti je rečeno sa tenisom nemaju blage veze kao ni sa blio kojim aspektom njegovog života. Đokovićevstvo u Srba je fakat iznedrilo pojave koje jesu skaradne, smešne i vredne podsmeha, to niko ne može da spori, jednostavno mi smo takav narod. Samo što to retko ima veze sa njim, a onaj topik je prešao svaku granicu nekog normalnog humora, ili barem pokušaja humora i postao poligon za ispoljavanje raznih frustracija uglavnom proizvedenih besnilom jer je Đoković svuda oko njih, a njih jednostavno zabole za tenis a to moraju da trpe. A da, i ne plaća porez Vučiću kako bi ovaj sagradio zabavišta. :(

 

Tako da, ako iole poštuješ Đovaka van toga kada osvoji neki turnir, probaj da se solidarišeš sa njim na taj način što nećeš učestvovati u nekom tamo izdrkavanju po njegovoj porodici /ne računam oca i strica mu/ samo zato što je "on poznat a poznate osobe su tome podložne". Ako ti je to normalno, super, samo nastavi, ljudi smo i normalno je da se razlikujemo.

Ma, ne mrze nego je to srbsko kulovsko izdrkavanje, pa jos zasoljeno sa malogradjanstinom i drugosrbijanskom izvestacenom oholoscu, nekakvim umisljenim pogledom sa visoka.

 

Sto stvar cini jos gorom. Bolje da ga mrze, razumljivije i oprostivije bi bilo.

Edited by hausmaistor
Link to comment

Evo ga dah tog topika. Pretencioznost, kompleks nize vrednosti, nicim izazvano (bar nicim sto nije patoloski) uverenje u sopstvenu duhovitost i supremaciju, klasicno dno PPP-ovske kace.

 

spoken from the horse's mouth :lol:

Link to comment

Što je najgore ovi što ne komentarišu su u proseku još gori :lolol:. Čast izuzecima ali ovde na forumu niko ne poznaje nikoga ko sluša Cecu, glasa za naprednjake, ja onda ustanem od računara, izađem napolje i čudim se u kojoj državi ppp plebs živi. :D

Propustio si ovaj vrhunski topičić?  :fantom:

Link to comment

Evo ga dah tog topika. Pretencioznost, kompleks nize vrednosti, nicim izazvano (bar nicim sto nije patoloski) uverenje u sopstvenu duhovitost i supremaciju, klasicno dno PPP-ovske kace.

 

Neka, sad je barem skupio cojones da mi se obrati, obično je to "a šta nam je sa Glasom" i slične govorancije u trećem licu iako zna da sam na topiku. Muškarčina i po, pozove odmah ekipicu za svaki slučaj, al je on taj koji će nekoga da žali. Strašan nedostatak bilo kakvog morala i ljudskosti. Dno. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...