Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Ne vidim zasto je razlog sto je javnost mrzi Svajnstajger. S njim je od skora , a cini mi se da je ljudi ne vole jos poodavno.

Ако се изузме миноран број комплексираних будала, јавност, шта год то треба да значи, је млака и благо незаинтересована. Ана Ивановић једноставно, нема чиме да привуче већу пажњу домаће јавности. Заправо, њена популарност у Србији је отприлике онолика колика је у остатку свијета. Ако јој то смета, онда јеби га, требала је више да се труди ако јој је заиста стало.
Link to comment

Ако се изузме миноран број комплексираних будала, јавност, шта год то треба да значи, је млака и благо незаинтересована. Ана Ивановић једноставно, нема чиме да привуче већу пажњу домаће јавности. Заправо, њена популарност у Србији је отприлике онолика колика је у остатку свијета. Ако јој то смета, онда јеби га, требала је више да се труди ако јој је заиста стало.

 

Pa, da. Cesto mi se cini da se krecem u dosta razlicitom krugu ljudi nego sto je neki forumski prosek, pa mi se cini da je ta sredina neki izuzetak, ili ljudi na forumu nekako formiraju misljenje na osnovu par nekih ekstremnijih budaletina koje deluju najglasnije.

Ko pri zdravoj pameti dolazi u kontakt sa likovima koji sportistu/sportistkinju diskvalifikuju na osnovu toga da li je patrijahalna ikona kao Djokovic. Pritom, pogled na svet u kome je Djokovic ne znam ti ni kakva ikona srpstva, pravoslavlja ili patrijahalnog zivota je zaista poremecen i zahteva blazu strucnu negu. Koliko zapravo treba da se interesujes za njega ili Anu, van sportskih terena, pa da imas TOLIKI uvid u to kako zivi i cime se bavi...

Link to comment

Ако се изузме миноран број комплексираних будала, јавност, шта год то треба да значи, је млака и благо незаинтересована. Ана Ивановић једноставно, нема чиме да привуче већу пажњу домаће јавности. Заправо, њена популарност у Србији је отприлике онолика колика је у остатку свијета. Ако јој то смета, онда јеби га, требала је више да се труди ако јој је заиста стало.

 

Naravno. Cela ta prica o tome da vecina Srbije mrzi Anu zato sto nije Izvorinka Milosevic je najobicnija glupost.

Link to comment

Naravno. Cela ta prica o tome da vecina Srbije mrzi Anu zato sto nije Izvorinka Milosevic je najobicnija glupost.

 

Nije, u virtuelnoj muslinovskoj Srbiji, strogo podeljenoj na ruralne, primitivne, neobrazovane, pokvarene i zavidne, s jedne strane, i urbane, kulturne, obrazovane, plemenite i sirokogrude, s druge, u koje spada on i mozda jos poneko.

Link to comment

Kad bi kojim slučajem osvojila RG sad za dva meseca, mislim da se ne bi toliko komentarisalo ko ova njena odluka da završi reprezentativnu karijeru...Ni ovde na forumu, ni u javnosti.

Link to comment

Kad bi kojim slučajem osvojila RG sad za dva meseca, mislim da se ne bi toliko komentarisalo ko ova njena odluka da završi reprezentativnu karijeru...Ni ovde na forumu, ni u javnosti.

 

Pa to sigurno nije njena krivica već idiota koji misle da samo osvajač slema (ili čega god) nije vredan kritike, al ako koji slučajem okrene leđa reprezentaciji bez nekih većih rezultata, daj da osolimo po njoj. 

 

Meni je to poprilično van pameti. Msm i ako ima neko kome je to kriterijum, to je isključivo njegov problem.

Edited by Mil@n
Link to comment

meni se čini da je sve to pogrešna procena, kako ovde na forumu, tako i anina (zato i mislim da joj je bezveze što je uplela javnost)

da li je to ona ili neko sa foruma možda radio relevantno istraživanje ?

 

recimo, u krugu u kome se ja krećem, ana je svima simpatična i nema nikakvih malicioznih komentara u vezi sa njom, na bilo koju temu

Edited by dùda
Link to comment

Kad bi kojim slučajem osvojila RG sad za dva meseca, mislim da se ne bi toliko komentarisalo ko ova njena odluka da završi reprezentativnu karijeru...Ni ovde na forumu, ni u javnosti.

Gde ne bi. Plakala bi Srbadija zajedno sa svojom princezom i pevala uz himnu koja se ori u sred njihovog Pariza... pa jos trobojka... evo, meni vec sad tastatura zadrhta malo :cry:

Link to comment

Pa to sigurno nije njena krivica već idiota koji misle da samo osvajač slema (ili čega god) nije vredan kritike, al ako koji slučajem okrene leđa reprezentaciji bez nekih većih rezultata, daj da osolimo po njoj. 

 

Meni je to poprilično van pameti. Msm i ako ima neko kome je to kriterijum, to je isključivo njegov problem.

 

Svi navijaci to rade. Lista sportista koje navijaci preziru jer nisu ispunili ocekivanja je podugacka. Mislim, da li je to zaista potrebno pisati na forumu na kojem je Novak Djokovic slat u penziju jos 2009. godine?

Link to comment

I moje mišljenje je da ovo "uplitanje javnosti" joj nije trebalo, a za ostalo njena stvar, njen život....

Ništa ona "javnosti" ne duguje a bogami i obrnuto....

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...