Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Fore sa donjeg topica možda zaista jesu toliko trule, ali kad glas histeriše danima u think of the children fazonu, jer je neko rekao, pazte sad, stefan od monaka - to jeste jebeno smešno :D

 

I to je upravo poenta topica :fantom:

Nije to bio jedini put mozgu.

 

I nije to histerija već zdrav razum. Histerija je masovno reportovanje lika koga danima vređate i pozivate na seksualno opštenje sa Đovakom.

Link to comment

Ne znam sto tolerisete ovoliko smaranje na ovim topicima i pominjanje i analize donjeg topica. Na stranu silne uvrede koji ovi uzviseni prosipaju za sve koje pisu dole.

Meni je to ok jer je više nego očigledno kada je nekome ovaj forum sve što imaju i jedina prilika da se "ostvare" u životu. Zašto bi im uskraćivao to malo radosti? Neka se hvale ukućanima kako su "objasnili" na forumu[emoji38]
Link to comment

Budalastine. Ana je osvojila RG sa 20 godina, naravno da bi ljudi pizdeli zbog ovakvog ostatka karijere, sa ili bez postojanja Novaka. Ona je sama sebi postavila standard koji vise nikada nije dostigla, nije mu se cak ni priblizila.

 

Zašto su budalaštine? Recimo, Anke Huber je bila vrhunska igračica, igrala finala GS turnira i Mastersa. I pored toga Nemačkoj niko nije obraćao pažnju na nju, jer je u isto vreme igrala i izvesna Štefi Graf. 

Naravno da je Ana podbacila u odnosu na rezultate do RG '08, ali to je upravo ono o čemu je hazard pisao. Potpuno se izgubio odnos prema tome kakvi su bili rezultati srpskih tenisera pre pojave ove generacije. Sad ispada da je ona ne znam kakva katastrofa i promašaj, a zapravo, samo da se gledaju rezultati od 2009. do danas, to bi opet bila jedna sasvim solidna i respektabilna karijera, koju zasenjuje najdominantniji igrač u istoriji tenisa. 

I to je sve razumljivo i normalno, niko ne krivi Novaka. Kao što ni u Hrvatskoj nikoga nije bilo previše briga za Anu Jelušić i Natka Zrnčića-Dima iako su ostvarivali rezultate koji bi samo jednu deceniju pre bili senzacionalni - ali, jbg, u međuvremenu su se pojavili Kostelići.

Link to comment

Zato sto mi ostali ne moramo da trpimo nicije frustracije?

Mislim da je moderacija procenila kome da toleriše idiotluke da po te osobe ne bi bilo težih posledica. Neki vid sažaljenja i razumevanja
Link to comment

Meni je to ok jer je više nego očigledno kada je nekome ovaj forum sve što imaju i jedina prilika da se "ostvare" u životu. Zašto bi im uskraćivao to malo radosti? Neka se hvale ukućanima kako su "objasnili" na forumu[emoji38]

Sumnjam da bilo kome forum toliko znači.

 

Kako se ti ostvaruješ, tako što se hvališ u društvu kako si se na tamo nekom forumu najebao keve Đokovićevoj ženi npr? Baš macho nema šta.

Link to comment

kako nije ima 4 titule i najkonstantiji je u top 32 od ove trojice, sa druge strane tipsa je jedini uspeo da bude 9 igrač sveta a boba jedini koji je igrao 1/2 finale nekog gs turnira

 

Mislim da Tipsa ima 4, a Troicki 2 :)

Link to comment

Zašto su budalaštine? Recimo, Anke Huber je bila vrhunska igračica, igrala finala GS turnira i Mastersa. I pored toga Nemačkoj niko nije obraćao pažnju na nju, jer je u isto vreme igrala i izvesna Štefi Graf. 

Naravno da je Ana podbacila u odnosu na rezultate do RG '08, ali to je upravo ono o čemu je hazard pisao. Potpuno se izgubio odnos prema tome kakvi su bili rezultati srpskih tenisera pre pojave ove generacije. Sad ispada da je ona ne znam kakva katastrofa i promašaj, a zapravo, samo da se gledaju rezultati od 2009. do danas, to bi opet bila jedna sasvim solidna i respektabilna karijera, koju zasenjuje najdominantniji igrač u istoriji tenisa. 

I to je sve razumljivo i normalno, niko ne krivi Novaka. Kao što ni u Hrvatskoj nikoga nije bilo previše briga za Anu Jelušić i Natka Zrnčića-Dima iako su ostvarivali rezultate koji bi samo jednu deceniju pre bili senzacionalni - ali, jbg, u međuvremenu su se pojavili Kostelići.

do pojave ove generacije senzacije je bila kada se neko od naših tenisera kroz kvalifikacije plasira na gs ili uđe u top 100, uostalom pogledajmo generaciju 5-6 godina mlađu od djokera i gde su oni danas

Link to comment

Zato sto mi ostali ne moramo da trpimo nicije frustracije?

Jel moguće da ovo kaže neko ko kaže da mora da postoji topik koji je jebena definicija i školski primer za izlivanje frustracija u čemu Btw redovno učestvuje? Čoveče ti si bog otac. Ja ne verujem da ti postojiš keve mi, niko nije toliko nerealan. Edited by Mil@n
Link to comment

Sumnjam da bilo kome forum toliko znači.

 

Kako se ti ostvaruješ, tako što se hvališ u društvu kako si se na tamo nekom forumu najebao keve Đokovićevoj ženi npr? Baš macho nema šta.

Pa nekima itekako znači, veruj mi.

 

A ovo drugo, mešaš babe i žabe. Reč je o temi gde se jedna polovina zajebava i sprda, a druga polovina histeriše.

Link to comment

Zašto su budalaštine? Recimo, Anke Huber je bila vrhunska igračica, igrala finala GS turnira i Mastersa. I pored toga Nemačkoj niko nije obraćao pažnju na nju, jer je u isto vreme igrala i izvesna Štefi Graf. 

Naravno da je Ana podbacila u odnosu na rezultate do RG '08, ali to je upravo ono o čemu je hazard pisao. Potpuno se izgubio odnos prema tome kakvi su bili rezultati srpskih tenisera pre pojave ove generacije. Sad ispada da je ona ne znam kakva katastrofa i promašaj, a zapravo, samo da se gledaju rezultati od 2009. do danas, to bi opet bila jedna sasvim solidna i respektabilna karijera, koju zasenjuje najdominantniji igrač u istoriji tenisa. 

I to je sve razumljivo i normalno, niko ne krivi Novaka. Kao što ni u Hrvatskoj nikoga nije bilo previše briga za Anu Jelušić i Natka Zrnčića-Dima iako su ostvarivali rezultate koji bi samo jednu deceniju pre bili senzacionalni - ali, jbg, u međuvremenu su se pojavili Kostelići.

 

Poenta je u tome da je cela ta prica o tome kako ljudi gledaju na njenu karijeru urokljivim ocima zbog toga sto postoji Djokovic sa svojom kolekcijom trofeja najobicnija besmislica. Ana Ivanovic jeste katastrofa i promasaj u odnosu na talenat i radne navike koje ima, mogla je i trebalo je da postigne mnogo vise u tenisu nezavisno od toga sta se desava u muskom tenisu. Naravno, njena karijera je njen problem i to koliko je postigla je samo njena stvar zbog koje niko ne sme nista licno da joj zamera ali hajde da ne pricamo bajke o tome da nekakva nacija od nje ocekuje ne znam sta, valjda da bude zenski Djokovic, zato sto postoji muski.

 

Ljudi su malo zaboravili jer je dosta vremena proslo, sa 20 godina Ana je izgledala kao next best thing u zenskom tenisu. Sa 28 izgleda kao devojka koja je potracila karijeru na Lancome i Victoria's Secret. To nema veze ni sa Tipsarevicem, ni sa Djokovicem, ni sa Svetim Petrom, to je prosto njen izbor.

Link to comment

Sumnjam da bilo kome forum toliko znači.

 

Kako se ti ostvaruješ, tako što se hvališ u društvu kako si se na tamo nekom forumu najebao keve Đokovićevoj ženi npr? Baš macho nema šta.

Da, ocigledno ti ne znaci  :rolf:

Link to comment

Pih. Ocekivao sm nesto vise od tebe osim ponavljanaj tudjih reci. Mozes ti bolje, onolike skole si prosao, a samo ovo :(

 

Pa, ne treba. Tvoje reci su isto kao i taj topik tvoje ogledalo. Zagledaj se malo u njega i shvatices da porucivanje bilo kome drugom da ti ga je zao nije nista drugo do pokusaj da zaboravis sta si u ogledalu video. Uvek jeste, u pitanju je pravilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...