Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

Izašla je druga sezona Netflixove Hemlock Grove .

 

33.jpg

 

Prva sezona je bilo nešto jezivo besmisleno i nepodnošljivo dosadno i apsolutno nije zaslužilo drugu sezonu. Koju odoh sad da odgledam celu.

Edited by Lrd
Link to comment
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

Počeo The Strain, ja sam zadovoljan. Pilot traje 70 minuta, ali mi je bilo prekratko.

 

Ako se zanemari što je knjiga bolja™, ovo obećava da može da bude dobro.

 

e6128c34734e4211c20a4b5f05cb791c.jpg

Link to comment

Druga sezona Hemlock Grovea je bolja nego prva, ali to ništa ne znači, pošto je prva negledljiva. Druga ima manje epizoda, sve je ukomponovanije i gledljvije i manje dosadno, ali i dalje imam osećaj dok gledam zašto sve to tako glupo rade kad može bolje. Nije mi žao što sam gledao, ali ovo se preporučuje samo emosima ili tinejdžerima ili onima zaostalim u razvoju.

Link to comment

jedini ja nisam :(

prvi put u životu ću morati da se pozovem na knjiga je bolja' argument. zamišljao sve mnogo jezivije i manje banalnlno. mislim, nastaviću da gledam, navlačio sam se ja i na mnogo gore stvari...

Link to comment

Navukli ste i mene da pogledam the Strain, isto je kao strip - zanimljiv pseudovampirski koncept te drži u startu, ima te epidemijske elemente koji ga bar malo sidre™ u realnosti... s tim što, ako se iole budu držali stripa, sledi nezanimljiva akciona papazjanija do kraja. Ništa od priče, a crvovampiri će brzo prestati da budu zanimljivi sami po sebi.

 

Dijalozi su jadni, predstavljanje protagoniste stereotipno... uz rizik da zazvučim kao Syme, zasmetalo mi je što jedina žena u CDC-u ima ulogu ljubavnice glavnog lika. Apsolutno ništa ne doprinosi sa profesionalne strane, samo tapše Dr Froda po ramenu i intenzivno veruje u njega :puke:

 

Podzapleti su savršeno petparački, najbolje je kako svemoćna Lady Stoneheart korporacija sve ima pokriveno i isplanirano, jedino su morali za transport Drakulinog Kovčega™ da unajme nekog nepouzdanog latino uličara koji ih naravno odmah zajebe i svrati kod mame na večeru umesto da završi posao :isuse: Nikog drugog nisu mogli da pošalju da to odradi?

Onda, Sam Gamgee zna da je nekakva užasna zaraza u pitanju, ali ipak izdaje Mr Dr Froda i dozvoljava Drakulinom Kovčegu™ da napusti karantin jer, eto kao, duguje nešto zloj korporaciji :isuse:

Onda, autopsiju nad 200 leševa vrši jedan jedini patolog  :isuse: čiji prvi izveštaj Dr Frodu kaže "Nisam još stigao sve da ih rasečem". No shit, prošlo je celih 15 minuta a ti nisi stigao da raskomadaš 200 tela? Pa probaj prvo sa jednim, za početak... 

Onda, Magic Jew odmah dođe i kaže im šta da urade a Dr Frodo, iako je upravo priznao da nema pojma šta se dešava i da sve ovo deluje nemoguće, nije spreman da odvoji 10 sekundi i sasluša Gandalfa, nego mu se odmah podsmeva i ide dalje svojim poslom. "Yeah right, da uništim leševe zaražene nepoznatim smrtonosnim patogenom, ko je to još video! Naravno da ću da ih pošaljem na potpuno neobezbeđenu autopsiju istog trenutka!" Takođe, "Yeah right, da uništim misteriozni kovčeg pun zemlje crnice od kog vode UV tragovi do svih mrtvih putnika, šta ti pada na pamet Gandalfe..." :isuse:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

samo sam fejspalmove pročitao, ali izgleda da je Uini našao novu seriju koju će rado pratiti :fantom:

Bogami, ja sam se iznenadio, jer Strain realno nije toliko dobar za ovoliko vinisanja. Ali izgleda da je leto i da nora da se održava kondicija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...