Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

uf, ne znam da li zasluzuje bindz gledanje.

doduse, super je sto se uopste (za sada) ne bavi slonom u sobi, tj. sto nestadose svi ti ljudi. i ne detaljise oko sekti, ovih, onih, ali te neke licne dramice, tinejdz angst i kkkisanje obicnoga naroda, sve to nekako smuti pa prospi.

 

nije da prastam dejmonu, ali sve nekako mislim da je glavna krivica taj tom perota, smorintelektualisticki pisac ala onaj franzen, a hbo valjda zeli da se dodvori i novoj nyt i newyorker eliti, pa kao da se postmoderno mesa zanr i nezanr.

 

al obe tinejdzerke su seksi, jedna vinona stajl iz heathers, druga lolita. punoletne su, sme da se droluje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

The Leftovers have left me ... over them.... Uh ne ide baš ovaj pun. Odgledala 4 epizode i slažem se da im nije mesto ovde i da serija nije nešto.

 

Being human sam gledala britansku, američku nisam ni probala. Kakvi su utisci onih koji su prvo gledali britansku?

Edited by AnaDilajt
Link to comment
  • 2 weeks later...

i dalje mazohisticno nastavljam leftovers, u medjuvremenu sam knjigu procitala i to je sve taj mnjah delilovskoosterovski, ali mi zabavno da gledam. 

 

ali, ali. intruders. ako se, za razliku od ovog gore serija bude drzala knjige, a deluje da hoce, odlicnost nas ocekuje. pilot dosta obecava, onaj xfiles sto nije chris carter je radio adaptaciju, majkl marsal (koji se tako zove kad pise horor, a smit valjda dodaje kad je nesto drugo) taman onako remzikembelovski da se nista ne otkriva dok se ne zagrebe. mira sorvino izgleda spektakularno, dzejms frejn odlican isto.

 

i dzon sim :wub:

(ako se nekad bude snimao biopik radiohead, samo on moze da glumi miloga toma)

 

 

http://youtu.be/pbRbU5sMlH0

Link to comment

Eeeee, hvala! Ovo ću da zbindžujem kad se završi.

 

I dalje gledam Strain i nerviram se jer stvarno ne vidim razlog da bude ovakav. A mogao je da bude, ako ništa drugo, bar zabavniji.

Link to comment

Ova poslednja epizoda je bila odlična

slazem se, nije delovalo kao da je to ona ista serija

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

i dalje mazohisticno nastavljam leftovers, u medjuvremenu sam knjigu procitala i to je sve taj mnjah delilovskoosterovski, ali mi zabavno da gledam. 

 

ali, ali. intruders. ako se, za razliku od ovog gore serija bude drzala knjige, a deluje da hoce, odlicnost nas ocekuje. pilot dosta obecava, onaj xfiles sto nije chris carter je radio adaptaciju, majkl marsal (koji se tako zove kad pise horor, a smit valjda dodaje kad je nesto drugo) taman onako remzikembelovski da se nista ne otkriva dok se ne zagrebe. mira sorvino izgleda spektakularno, dzejms frejn odlican isto.

1. sta kaze knjiga - ima li neki smislen kraj i bavi li se uopste samim eventom ili samo posledicama u vidu onih hodajucih kancera cutologa?

2. taj intruders vuce vise na sf ili horor?

Link to comment

1. sta kaze knjiga - ima li neki smislen kraj i bavi li se uopste samim eventom ili samo posledicama u vidu onih hodajucih kancera cutologa?

2. taj intruders vuce vise na sf ili horor?

 

1. ajd da sacekamo finale, da ne spojliram nesto

2. na drevni horor. i druga epizoda je odlicna.

Link to comment

Ne znam na koliko žele da razvuku The Strain, ja sam u početku mislio da će da bude 1 sezona 1 knjiga, ali ne vidim kako će to uspeti da ostvare. Ako se dobro sećam, baš se kasni sa nekim stvarima. That being said, ne vidim zašto se žale ljudi na seriju, prati knjige manje-više korektno, vampiri su predstavljeni kao gnusobe i tako dalje.

 

Mene zapravo više zanima kako će da odrade prelazak na mračni svet u narednim sezonama. Zapravo, mnogo mi je sve ovo što je do sada predstavljeno nekako "svakodnevica", realna okruženja, ne mogu da zamislim kako će predstaviti svet kojim vladaju vampiri. Valjda će se to osećati i vizuelno i u svakom drugom pogledu, a neće biti samo iste zgrade, iste kuće, iste korporacije, samo vampiri direktori. Ili da to predstave na standardni američki-domišljat način, dva hangara i dva skladišta kojima tumaraju preživeli pričajući da tamo negde spolja vladaju vampiri.

Edited by Filipenko
Link to comment

Čekaj, šta se kasni? Ako se dobro sećam, tek u drugoj knjizi

 

 

 

ovaj master sjebe ostale mastere i preuzme kontrolu. Ili se varam a to je beše bilo na kraju prve? Mislim da je potpuna promena sveta nastupila tek u drugoj knjizi, ali se možda varam.

 

 

 

A žalbe nisu na šta se prenosi, nego na kako se prenosi. Mnogo je ovo trapavo i nestrašno i nenapeto. Knjiga je mnogo brža, mračnija i nekako zlokobnija. Ovo je, onako, bezveznjikavo.

Link to comment

Ma jeste tako, ali hoću da kažem da je sve što smo do sada videli u takvom fazonu da uopšte ne mogu da zamislim prelazak na apokaliptični svet kojim vladaju vampiri. Može serija komotno da bude komedija, drama, šta god, nekako mi je tu najviše...podbacilo. Možda se ovo što govorim upravo i svodi na to što kažeš da je nestrašno i nenapeto. 'Bem li ga :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...