Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

sigurno će biti sve bolji kako vreme bude odmicalo.

Oh, my sweet summer child :D

 

Čekaj samo kad dođu do Ground Zero i krenu sa patetisanjem kako je sveto mesto u pitanju...

Link to comment

 

Čekaj samo kad dođu do Ground Zero i krenu sa patetisanjem kako je sveto mesto u pitanju...

 

Nemam nikakva očekivanja spram ove serije od kako sam saznala (hvala, Vini) da ovo nije SF, već serija o vampirima, a pošto je leto i samo Leftovers drže moju pažnju, neće me ubiti da odgledam još poneku epizodu.

Link to comment

moze par recenica o seriji?

 

Posle nekog neobjašnjivog događaja u kome je isparilo pko 2 % populacije, serija se odvija 3 godine kasnije u nekom malom američkom gradiću.

Glavni likovi su na razne načine povezani sa nestalima. Imamo lokalnog šerifa i njegovu decu, stanovnike malog grada  imamo kultove koji cvetaju, popove koji lepe plakate sa istinom o nestalima. I tako dalje i tako redom. 

Međutim, ništa i niko nije kako na prvi pogled izgleda.

 

 

Za sada dobra serija.

Link to comment

Druga epizoda The Strain je onako, bezveznjikava i prilično dosadna.

 

Najgluplji detalj je da niko, aman baš niko, nije svratio u mrtvačnicu 24 sata, tj. sve dok dr Gudveder i njegova pratilja nisu došli da vide zašto im se  patolog ne javlja na telefon  :isuse:

Link to comment

Druga epizoda The Strain je onako, bezveznjikava i prilično dosadna.

 

 

Što bi se kod mene u kraju reklo: ode u kurac.

 

Mada, bile su dve dobre scene i jedna korektna, a ostalih 95% je bilo baš sranjkavo, da ne kažem šit. Ne razumem, literarni predložak je pisan za seriju, skroz je mračan, paranoičan, dinamičan, pravi materijal za seriju i oni™ naprave ovo? Jebi ga.

 

No, sud o gledanju ili negledanju se donosi posle pet epizoda, pa da sačekamo.

Link to comment

Posle pet epizoda?! Ne nego ću posle pet sezona da odlučim da li je čemu ili ne...

 

Arkadija od kako je saznala da je reč o vampirima a ne o krvožednim vanzemaljcima, odmah počela da traži logiku i smisao u zapletu :D 

Link to comment

Posle pet epizoda?! Ne nego ću posle pet sezona da odlučim da li je čemu ili ne...

Tišina tamo! talktothehand.gif

 

Ne dozvoljavam da se razbija moja racionalizacija!

 

 

 

Mada, stvarno mi nije jasno da imaju ovako sočan i masan predložak i prave ovakve mršavosti. :isuse:

Link to comment

 

 

Arkadija od kako je saznala da je reč o vampirima a ne o krvožednim vanzemaljcima, odmah počela da traži logiku i smisao u zapletu :D

:lolol:

ali to je baš bolo oči, nisam mogla da ignorišem.

 

 

 

Nisam sigurna da ću uspeti da izdržim 5 epizoda.

Link to comment

Pa serija je na nivou From Dusk Till Dawn, sa malo boljom (skupljom) produkcijom. Dakle, gleda se da bi se covek opustio i pustio mozak na otavu, a ne zarad 1 satisfakcije nakon istrazivanja umetnickih dubina  -_-

Link to comment

Mada, stvarno mi nije jasno da imaju ovako sočan i masan predložak i prave ovakve mršavosti. :isuse:

 

Daj. kakav predložak? Jedino što je ovde sočno je gross-out aspekt parazita, nismo imali ranije crve kao vektor vampirske zaraze. To u svakom slučaju pozdravljam, značajan je iskorak u odnosu na sparkly lestatic fuckbots kakve nam odavno uvaljuju pod etiketom vampira... ali realno, nema tu ni P od priče. Istroši se sva originalnost u prvih 30 minuta ili stranica, dalje će sve biti hack & slash bedatoća u kojoj naš heroj Dr Frodo neuspešno pokušava da istrebi krvopije i spase sina, a pomažu mu Jewish Gandalf, Keamy iz Losta, i Dr The Chick. E da, biće tu i počasni doktor Cholo, da i latino populacija bude adektvatno predstavljena. Uživancija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...