Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

Da, pa, naravno. Stoji sve što si rekao, ali ja nisam mislio u predlošku na priču, već da prenesu atmosferu iz knjige: mračno, paranoično, klaustrofobično, napeto, strano. A ovo neka zajebavancija.

I kako je krenulo, verujem da nećemo videti vampirske Bernandince.

Link to comment
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

Treća epizoda  The Strain uopšte nije bila tako loša kao prošla. 

 

Highlight je kada rock zvezdi otpadne đoka u wc šolju  :lolol:  :lolol:  :lolol:

Link to comment

Pogledao treći Strain, ne znam da li ću moći dalje. "Explain to me why, if they're already dead, we need to destoy the bodies!" :isuse:

 

Nju su izgleda u CDC školi učili da se zaraženi spaljuju samo dok su živi, jer kad umru više ne postoji opasnost od širenja zaraze!

Link to comment

Na Comic-Conu je prikazana scena koja je isecena iz finala, da bi je prikazali u s2e1 ?!   <_<

koja treba da najavi Big Bad druge sezone.

 

Scenu skidaju sa YT i tesko ju je naci, ali evo trenutno ju je neko okacio, medjutim koliko ce potrajati...

 

https://www.youtube.com/watch?v=YU0BjgtsUxI

 

U slucaju da link ne bude vise radio, nesto o drugoj sezoni Penny Dreadful:

 

 

But the "big bad" IS to totally obsessed with Vanessa. And we saw her in two Season 1 episodes already.

It's Madame Kali (played by Helen McCrory), who led the seance in Episode 2 and then met up with Sir Malcolm in the finale. Where she pointedly inquired about Vanessa. Though, in the scene, she seemed to be flirting with Malcolm and checking to see, perhaps, if he and Vanessa were an item. But there was actually more to it.

 

Ceo clanak

 

http://m.ign.com/articles/2014/07/25/sdcc-14-who-is-the-main-antagonist-in-penny-dreadful-season-2

Link to comment

Strain nije morao ispasti ovako jeftin kakav je ispao, ali sramim se priznati,  ja ga gledam...   :ph34r:

nema sta da se sramis... del Toro je car. Weenie ce da kenja kao i obicno, ali serija uopste nije raspad kao mnoge

Link to comment

vini, razocarao si me, mnogo si blag prema strainu. posle onog pilota sam danima pokusavala da sazmem sve primedbe, ali kako se neceg setim, uleti jos osamstopetsto novih. doduse, meni je i knjiga uzasno losa iako sam se stvarno trudila da mu dam sansu, ali ne zasluzuje je.

 

ali ovo je stvarno dno. i jebale ih vise opsesije britanskim akcentom, to sto neko prica engleski engleski ne znaci da ume da glumi. no ipak nema goreg od ovog glavnog baje sa feniranom italijankom. a dijalozi, brate mili, pa ono ne bi proslo ni na kreativnoj radionici srpskih hororasa. pa cgi besmisleni, pa oni sfumatoi lazni, katastrofa.

 

samo cu iz ljubavi prema lurdu odgledati trecu, ali za posle, nema te ljubavi.

 

a dejmonovo cedo, kuku. gledam i dalje samo zato sto mi je super tatu na ledjima dzastina i sto konacno negde svi puse. ali sam zakljucila da sam ili previse nehipsterka da ukapiram u cemu je fora ili preglupa da dodjem do skrivenog znacenja.

Link to comment

vini, razocarao si me

 

Sve mi žene pre ili kasnije to kažu :(

 

Imaš ovde šlajfnu teksta sa jedno 24 isusa™ samo na osnovu pilot epizode, plus ovde sažetak za Lrda gde mu se učtivo iskenjavam po cenjenom source materijalu. 

 

Mislim, koliko može samo jedan čovek da postigne, sa svojih deset prstiju? Šta više hoćete od mene? ŠTA?! Ja se trudim da u kolektivu zapatim 1 hejterski duh, ali ne priznajem odgovornost ako sa moga puta daskrenete...

 

1084963-untitled.jpg

Link to comment

samo cu iz ljubavi prema lurdu odgledati trecu, ali za posle, nema te ljubavi.

 

a dejmonovo cedo, kuku. gledam i dalje samo zato sto mi je super tatu na ledjima dzastina i sto konacno negde svi puse. ali sam zakljucila da sam ili previse nehipsterka da ukapiram u cemu je fora ili preglupa da dodjem do skrivenog znacenja.

 

Oslobađam te svih dužnosti i obaveza. :) Meni je Strain neočekivano trešerski, a stvarno nije morao da bude takav. U četvrtoj epizodi ima bukvalno scena "Mirko, pazi metak". Nije moralo da bude preduboko i da gluma bude ne znam kakva, ali je moralo da bude mračno i napeto.

Ovo samo kao da se ređaju slike bez ikakvog osećaja.

 

Nego, šta je ovo drugo Dejmon, Džastin?

Link to comment

Sve mi žene pre ili kasnije to kažu :(

 

 

pa sam si kriv, uzneo si nam ocekivanja do ubernebeskih visina. jesi vinisao, ali nekako mlako, kao da ti nije stalo. a toliko je materijala u samo pet minuta straina...

 

ako se nateram da odgledam jos koju epizodu, pokusacu da sledim tvoje stope. samo cu jos morati da odgledam kicmu jos jednom da se setim da toro ima makar jednu dobru stvar u zivotu i da stalno ponavljam da mili karlton mora nekako da zaradi za leba.

 

 

Oslobađam te svih dužnosti i obaveza. :) Meni je Strain neočekivano trešerski, a stvarno nije morao da bude takav. U četvrtoj epizodi ima bukvalno scena "Mirko, pazi metak". Nije moralo da bude preduboko i da gluma bude ne znam kakva, ali je moralo da bude mračno i napeto.

 

Ovo samo kao da se ređaju slike bez ikakvog osećaja.

 

Nego, šta je ovo drugo Dejmon, Džastin?

prazno je mnogo, trpaju se detalji koji nemaju smisla i ubacuju mejnstrim tople/hladne ljudske price da ni se privukla nezanrovska publika. sto sve nije greh, ali je tupavo do bola.

 

dejmon as in lindelof, moj nekada soulmejt kome sam sve oprastala, ali i ja imam dusu. dzastin, slajtli seksi serif iz leftoversa sa super tatuom i ne bas vrhunskim glumackim umecem.

 

ali sad sam se setila sta je najveci greh leftoversa, sto napravise najlepsu zenu na svetu da izgleda kao tetka sa bajlonijeve pijace. i da je koriste kao nesto vise od statiste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...