Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

Jeste, the Collected Poetry of Milton, tako nešto je pisalo.

 

Nejasno mi je baš kako Frankenstein ne može da objasni svom prvorođenom™ da mora sa ljudima povremeno da se konsultuje, da ne može iz svojih deset prstiju da mu izmisli partnerku. I dalje se nadam da će Brona "Lara" Croft da bude materijal, mada ne znam kako će to baš da se poklopi. 

Link to comment
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

+1 with extra demonic possession! Jedva čekam nastavak :jerry:

 

Nije mi doduše jasna uloga Doriana Graya, čemu on služi osim da pojebe drugog člana casta u svakoj epizodi? Ko je sledeći, Bondov sluga ili Frankensteinovo čudovište?

koga je sad nagnao? Džoša?

Link to comment

Mnogo mi se dopada penny d.

Eva je predivna.

Cik cak su epizode u smislu kvaliteta ali ako zavrse jako,

bice to najbolja nova serija u 2014.

Do you hear that. True Detective??

Samo ako lepo zaokruze ovu sezonu.

Edited by 4de5
Link to comment

E, dobrodošao! Pljuj mene, uvlači se sličnim sebi i daleko ćeš dokurati sa ovakvim rečenicama na PPP-u!

Nemoj tako Niche Pizzikato  :P

Salim se kakvo pljuvanje i slihtanje stvarno me je finale razocaralo ne resenje nego kvalitet isporuke istog. I inace crvljiva je cela godina do sad nekako sve serije koje volim ili plutaju jedva ili idosta podbacuju, retko sta me odusevljava....

Nadam se da ce to biti ceo rasplet sa Drakulom i Amon-net&Ra u ovom seriji.   :)

Edited by 4de5
Link to comment

Ne mogu da verujem da najbolja serija ove godine ima još samo jednu epizodu.

 

 

Inače, ova epizoda jebe kevu na svim nivoima.

 

:o  Neeeeeeeeeeeee! Pa nisam znao da ima samo sedam epizoda!!!!

 

Ova poslednja je bila fantastična. Malo me nerviralo balavljenje u finišu, ali je stvarno sve bilo :Hail: Naročito muzika.

 

A što se tiče prve rečenice, bogami kolje se sa Fargom kod mene.

Link to comment

au jebemti, kakvo objasnjavanje, sve scene (i one dijaloske i one 'akcione') su mala savrsenstva. Svi :Hail: ali moram istaci (pored Eve naravno, za koju reci vise nemam) da je Dzos Hartnet pokido. 

Link to comment

opet sam se zaljubila u josha :wub:  :isuse:  ...sacuvala sam epizodu jer ovo je odlican primer odlicnog odradjenog posla... a o onoj sceni...aaaa kako je lepo videti glumca (glumicu...kod mene su svi oni glumci)....kada je In the Zone....kakav je to adrenalin uhhh... i vrteh taj deo, pokusavah bar negde da nadjem  nesto da gundjam...ma kakvi....cut na pravim mestima, pacing organski, on sladak kad se dere :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...