Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

naprotiv :)

 

holivud retko kad pusti salivu ili suzu. ovo je po meni atipicno skroz, cak i za gledaoce ovde bice sokantno tj. gross...

obzirom da sam je izvrtela, kao sto sada trenutno vrtim hurts - happiness deluxe version, pogotovu better then love :) , tvrdim da je slucajno izletelo...i ne mnogo. 

 

meni je jos vise dalo smisla sceni. dokusurilo ga.

 

o jebote, nije me mrzelo da isecem, exportujem, uplodujem na moj kanal ...pa nek i drugi ponovo vide

 

SPOILER ALERT KO NIJE GLEDAO ZADNJU EPIZODU

 

Link to comment

E, pa hvala na trudu, evo ja cenim ako neće niko da kaže.

 

Vidi, slažemo se da je scena super moćna, ali ja mislim da je bljuvanje Hartneta suvišno. Nema razloga da on bljuje, kako u filmu, tako i u životu, sa kojim se mnogo ljudi (pogrešno) identifikuje prilikom gledanja.

Link to comment

ljudi spavaju u ovo doba, zasto si ti jos budan? :)

 

iskreno prilicno sam gadljiva na pljuvacku i upalila bi mi se lampica da je bljuvao ...nije bas i da je pljucnuo..u svakom slucaju nije mi smetalo, cak je dalo smisla da iz stomaka, iz svih petnih zila sto poseduje daje sebe, svoju Veru u Boga koja postaje poslednji izvor nade da se Vanesi pomogne. ta pljuvacka je glas da najiskrenije veruje u reci koje izgovara, da veruje u Boga, da je jedno sa sobom i kosmickim silama i da nema trunke sumnje.

 

meni, ako treba da sada rasparcavamo ovu sekvencu, vise smeta ta promena bita kada se on priseti da poveruje u Boga. mozda izbor 'prisecanja' - gleda gore na stranu tipicno za onog ko se priseca ne bi bio moj izbor. ja bih trazila da vidim 'prihvatanje' - smatram to da je veci izazov kako za glumca tako i za nas. 

 

ili je moje oko previse ostro ili ...previse kenjam :)

Edited by mustang
Link to comment

Zanimljivo.

 

Naravno, mislim da je tvoje mišljenje stvaraoca relevantnije nego moje, ali opet, meni je sve bilo super, pa čak i ta promena ritma, vrlo je skladno izvedena, ali me je ubilo to njegovo bljuvanje koje bi trebalo da potcrta njegovu predanost. Nekako mi je bilo previše. Lični utisak.

Ostatak bez zamerke, sve je bilo na svom mestu. A Eva je boginja.

Link to comment

jeste boginja ljubim je u oci zelene :)

 

 

 

nije bit samo promena ritma (jebem ti kada sam srpski nepismena pa ne znam kako bi mi to rekli) vec izbor akcije. u ovom slucaju izbor josha da se 'priseca'. moram hitno da se edukujem.

 

inace uglavnom vise cenim misljenje filmofila nego rezisera...koliko puta su me razocarali, sve im drugi rade. 

Link to comment
holivud retko kad pusti salivu ili suzu.

 

 

U nekom trenutku je pljuckanje uz ostrašćeno pričanje postalo prilično standardno u Holivudu za teške drame i počelo da prolazi kao dovoljan dokaz dobre glume. Čak su se sprdali sa time u Tropic thunder. 

 

Toliko o tome, a meni je cela epizoda bila više nego fanatastična i poslednja scena mi je bila wow, spit and all. 

Link to comment

Neverovatna episoda. Ni sekund filera ili praznog hoda...  :Hail:

Za Evu ste sve vec rekli, ali Josh mi je  najlepse iznenadjenje ove serije, pogotovo u zadnjoj ep.

Kakve dijaloge pise onaj ludak Logan, ona pocetna interakcija Vanese i Malkoma, Lucifer i Vanesa (looking over a black dead scorched world..) i naravno sam kraj. Najgore je sto sad od finala previse ocekujem   :mad:

Link to comment

Sve ste rekli, ja ću samo da stavim +1 i da dodam da me Hartnett i dalje nervira onako lepuškast i gladak u licu treba da glumi nekakvog hardened veterana koji je prošao kroz ne znam šta.

 

Sve u svemu odlična serija, prosto mi ne deluje moguće da će da je zajebu u poslednjoj epizodi :Hail:

Link to comment

U nekom trenutku je pljuckanje uz ostrašćeno pričanje postalo prilično standardno u Holivudu za teške drame i počelo da prolazi kao dovoljan dokaz dobre glume. Čak su se sprdali sa time u Tropic thunder. 

 

Toliko o tome, a meni je cela epizoda bila više nego fanatastična i poslednja scena mi je bila wow, spit and all. 

 

to je bilo pre isusa....u zadnjih 10 godina mainstream ni kap nije pustio. i ume da nervira. usavrsili su plakanje bez suza ko da rade cgi na oci

Link to comment

Eto, ipak može da se u kontinuitetu napravi cela sezona da bude dobra, čak odlična. Šteta što je ovako kratko trajala, ali kako se završila, nema razloga da sledeća sezona bude promašaj. Jedva čekam.

Link to comment

Nije loše raspleteno, zadovoljan sam ispravnošću predviđanjima po pitanju Frankenštajnove mlade i vukodlaka. Prosto mi je neverovatno da su mi glavne i jedine zamerke za celu sezonu čisto kozmetičke prirode, to se retko dešava.

- Oni drekavci što služe vampira u celoj onoj frci eveidentno nikog nisu uspele da ujedu

- Nigde blata po ulicama londonskog sluma, sve pokio tri milimetra dubok (i izuzetno veštački) sneg.

- "Do you really want to be normal?" je pitanje koje ima smisla u kontekstu serije, ali prilično besmisleno zvuči iz usta nepoznatog katoličkog sveštenika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...