Jump to content
IGNORED

Ljuto-slatko-kiseli sosovi


Turnbull

Recommended Posts

Nisi dovoljno brz  :cry:

 

Naleteo mi prevoz pa sam otisao danas i blago popizdeo kad sam video da ne rade. Srecom ona radnja gore ipak radila

 

 

:cry:  :lolol:

 

znao sam da ce neko da se nasadi, samo nisam znao da li ti ili ljaron.

Link to comment

Sreca pa ona nova zgrada najnormalnije radi. Ionako sam pre svega isao za pirincano brasno i ljutu papriku za kimchi.

 

Nisam preterani optimista za halapenjose al ako naleti neki topao dan mozda opet odem bajkom.

Link to comment

Kupijo danas Srirachu u Merkatoru... Aj recite mi na šta prvo da je mećem od ovih lokalno uobičajenih stvari, skroz sam u fazonu da se ustručavam ko šiparica pred Sergejem Ćetkovićem, gledam onu bočicu i ne verujem da sam našao kod nas...

Link to comment

mesiste neko, dobar debeli stek, pomfritcuga, kobaja, uglavnom heavy stuff koji treba da kompenzuje agresiju, ako prava to je bas bas jako.

e sad to je u originali tajlandski sos u koji se umace ko sta stigne, od spring rolls do krupnih komada morskih plodova, onda cepaju obilato preko nudli i slicno.

znaci nebo je granica, odgovor je u sve.

Link to comment

Bio kod Kineza, na keca nasao ove sto prodaju jalapenos. Sad, ima par fuckupova. Prvo, nije tu zena nego neka dva lika. Cena - 400 din kilo. Mozda sam lud ali sam siguran da mi je ona bila rekla 200. Drugo, spakovali su ih u kese odokativno, bez merenja, 100 din kesa. Nema u rinfuzi tako da ne mozes da biras barem ne onako kada bi rukom odabrao one koji ti odgovaraju. Trece, ovo u kesi nije bas classy, ali sam svejedno kupio zbog foruma, uslikacu veceras, ali nisam 100% siguran da su jalapenos. Neki komadi jesu, ali ima nekih koji izlaze iz standarda izgleda. Cetvrto, Kinezi kazu da su blago ljute. Mislim da su to tacno one paprike koje postoje kao full kinesko jelo u kome pored njih postoji samo neka mlevena svinja u tragovima. Enivej, to vam je. Tacna koordinata je kada prodjes kroz prolaz ka parkingu od glavnog trgica gde se prodaje povrce, odmah sa desne strane, kao sto sam vec i napisao.

Edited by yolo
Link to comment

Evo slajbe. Zena zagrizla I ispljunula, kaze nejestivo ljuto. Lici na mutirani halapenjo, s tim sto je jedan preziveo dodatni tretman nukleidima pa je izdzigljao u mamut papricicu.


8da0c12f7280cf71f9c4ce688b49e1db.jpg

7b40d032cbc547657dfda2327493dbc4.jpg


284f1b4bb51aef3f1774cacd92da63ec.jpg

Edited by yolo
Link to comment

dans sam jela neko jelo sa ljutim sosom (za mene prilicno) i mnogo sam ponosna, malo sam plakala i mnogo uzivala u tom ljutkastom koje ostane posle i opominje da se to upravo (nepoznato) jelo i da je i dalje sa nama kud god posli 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...