Jump to content
IGNORED

Ljuto-slatko-kiseli sosovi


Turnbull

Recommended Posts

Docekao sam da me Gazza zajebe za paprike. Oj kukavno kulinarstvo ugaseno  :cry:

 

Tamo samo par tezgi a od paprika samo neke zelene sto su verovatno neke nase najobicnije al sam uzeo vez za svaki slucaj.

 

Ako nista drugo bar sam uzeo par instant supica i riblji sos za kimchi.

 

Sta bi jos moglo da bude zanimljivo od tog povrca sto prodaju tu na tezgama?

Edited by katamaran
Link to comment

Ama neeeeeee tacno znam gde si video te srpske paprike, video sam ih i ja juce, kada stojis na centru te pjace i gledas na prolaz koji vodi na parking i dalje na J.Gagarina, s desne strane.

 

Jalapenose je imala  neka zena koja se tu negde bila namestila oko prolaza cini mi se, trebalo je sve da obidjes.

 

Sledeci put cu da kupim celu kutiju pa da vam valjam ovde.

 

Od ostalog povrca sve je zanimljivo ali zavisi sta bi da spremas. Meni je najdraza ona spoljstena buranija. Na vreli tiganj par minuta, na kraju dodas bluk malo ljutog i soja sosa, nacedis malo lajma/limuna i super.

 

Ovo sam video

 

DSC_0061-imp.jpg

Edited by yolo
Link to comment

dobar sam covek pa cu podsetiti sve zainteresovane da se ne cimaju dzabe do kineza danas posto je TC zatvoren utorkom. znaci sutra.

Nisi dovoljno brz  :cry:

 

Naleteo mi prevoz pa sam otisao danas i blago popizdeo kad sam video da ne rade. Srecom ona radnja gore ipak radila

Link to comment

Ih bre Gazzo unesreci katamarana, na kraju kad nadje paprike ima da budu neke iz okoline fukusime :D

 

Sa druge strane ako se nadje negde ukiseljeni jalapeno a da nije Budimpesta prijavite :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...