Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Letovanje planovi i iskustva

Featured Replies

Ako si mogao da biras, trebalo je ili Adeje za klasik Letovanje vajb ili sever tj Santa Cruz koji je zapravo fin grad. Mada kolima i nije daleko od tebe. Pojma nemam kako je sa prevozom.

Ako te uhvati depra (a vala i ako ne) imaš Siam Park

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Views 122.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Unapred se izvinjavam ako se neki linkovi ne vide, nisam ranije koristio ovu platformu za upload.   Nije bas letovanje vec produzeni vikend, al posto nemamo temu za Cesku, ovde cu. Bio sam p

  • Evo me 6 dana na Sejselima, obilazimo razne plaze ali ipak necemo na Praslin i La Digue ovaj put, ja cu to ostaviti za neku narednu priliku jer mi se svakako mnogo svidja ovde i pitao sam vec chatgpt

Posted Images

Evo me 6 dana na Sejselima, obilazimo razne plaze ali ipak necemo na Praslin i La Digue ovaj put, ja cu to ostaviti za neku narednu priliku jer mi se svakako mnogo svidja ovde i pitao sam vec chatgpt koji su uslovi da dodjem da zivim ali bice zajebano, moram da ozenim njihovu drzavljanku otprilike i posle 7 godina apliciram za trajnu vizu, ostalo je sve manje realno

Smesteni smo u apartmanu u Anse Forbanse (Takamaka), imamo plazu preko puta ali svaki dan se ide na drugo mesto. Za sad su favoriti plaze Anse Intendanse, Petite Anse, Anse Royal i ne znam sta jos. Sve plaze su dobre zapravo, ovde treba da zivim. Fasovao sam dva puta ogromne talase ali dobro, ziva glava. Beau Vallon plaza je ok ali mesto puno ljudi, nije to to kad je guzva i galama.

IMG-2f191d7b16ce961c60913e61e3dcd5da-V.jpg

Sutra u Baie Lazare, posle pomenuta Port Launay i jos neka koju izguglamo + Eden Island da vidimo sta ima

Plaza Anse Soleil, neki cudni talasi gde istovremeno rokaju i napred i nazad, prvo te izbace ka obali pa povuku nazad u vodu. Nisu jaki kao na nekim ostalim plazama ali nije zgodno bas za plivanje, osim toga super plaza. Inace smo uzeli Hjundai Grand i10 koji je i najcesci auto ovamo, i generalno Hjundai drzi 40% svih auta, jedno 30% Suzuki, 25% Kia i ostalih 5% Nissan, Toyota, Mazda, BYD itd. Modeli pola poznati a pola neki za koje nisam cuo da se voze u Evropi. Od nama poznatijih, jedan Pezo 206, dva Reno dzipica neka, jedan Mercedes manji dzip tj. SUV, dva BMWa X5 novija i par Ford Rangera. Bukvalno do 10 evropskih auta. Voznja na levoj strani i sa desnim volanom lagana prica skroz, ne smetaju cak ni brda nego samo lokalci koji seku krivine nenormalno. Hrana odlicna, mahom jedemo fast fud i pravimo u apartmanu ali par puta se ozderali i po restoranima, cene uglavnom sasvim korektne

Na plazi kojoj smo bili pre toga i otisli zbog velikih talasa (Baie Lazare, srednje velicine, lepa), neko se pripremao da napravi najvecu zivotnu gresku

IMG-20251125-WA0026.jpg

Podrska posrnulom bratu

Hvala delijo za preporuku za ovu plazu Port Launay, bas je dobra i mirna jer je izmedju nekih brda pa nema talasa skoro uopste, moze da se pliva lagano

IMG-20251126-WA0006.jpg

  • 2 months later...

Jel neko mozda zna nesto o ovima:

https://explore.rs/

Imaju zanimljivo putovanje za Tajland ali ne znam nikog ko je isao sa njima pa da pitam. Deluju malo blesavi, sto ne mora da bude lose.

Ja bih išla (da mogu rolleyes) u Južnu Ameriku, ovo Čile - Ekvador - Peru mi deluje kul. Eto, ja ti to preporučujem fantom

Tzv. Tura Kokainskih Noći

gde ici na more, sve mi se smucilo

54 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

gde ici na more, sve mi se smucilo

Sad?

Ili na leto?

I kakav stil otprilike?

Meni se ide na Lefkadu kad je letnji period u pitanju a na zimu Zanzibar/Dominikana/Vijetnam ili najradije Mauricijus

I mogla bi da uleti neka Crna Gora u maju recimo, 5-7 dana lagano kao zagrevanje

47 minutes ago, destiny said:

Sad?

Ili na leto?

kada god. gledam aranzmane, sve mi nesto bah.

@Zli Gli lako je tebi kad valjas maseratije. ja ganjam ono jednogodisnje letovavnje, ni oko toga ne mogu da se odlucim.

51 minutes ago, bags said:

I kakav stil otprilike?

dobro pitanje. nesto sa toboganima, da mi nije dosadno

Gde ići na more, s malo para fantom

Panonsko more je odlično za takvu situaciju vlade

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.