Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

50 minutes ago, Frank Pembleton said:

Gledam agencije za Tursku.... Au ala su digli cene braaate...

Jel ti bese imas klince? Ako ne, tu ti je Tunis i Egipat van sezone, oni su dzaba. Ako moras u sezoni, mozda Grcka? Tu uvek ima da se nadje neki dobar dil.

Link to comment
22 hours ago, Shan Jan said:

Jel ti bese imas klince? Ako ne, tu ti je Tunis i Egipat van sezone, oni su dzaba. Ako moras u sezoni, mozda Grcka? Tu uvek ima da se nadje neki dobar dil.

Nemam. A za Tunis, bio sam tri puta tamo pre "arapskog proleća" i znam manje-više te hotele i te lokacije i baš su ga "zacepili"....

Sad žena gleda i Grčku...

 

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Tajkunski™ plan za ovu godinu:

Februar - jos nista isplanirano za Sretenje, verovatno neki produzeni vikend u okolini Srbije

Mart/April - 10 dana rada sa Divcibara sa staramajkom (uz mozda jos 10 dana remote odatle sa drugarom ako ga nateram)

Katolicki uskrs - verovatno produzeni vikend i road trip do rodjaka u Ceskoj (imam pravo na free petak i ponedeljak kao registrovani katolik :D )

Majski praznici - Kirgistan 11 dana preko Disko Drugara

Jun - Kina 15 dana preko lika koji radi preko insta, vec isla drugarica sa njim u Rio

Jul/Avgust - 10tak dana neko brckanje u Grckoj, jos nista nije potvrdjeno (jedan drug nacelno zainteresovan), samo odvojio dane

Septembar - imam fore od firme da 30 dana radim van Srbije, voleo bih da organizujem neki smestaj u nekom manjem mestu pored obale ceo mesec, idealno Andaluzija, jedino mi fali da nadjem sapatnika

 

Moj OCD bi vec sada sve ovo organizova u tacnine ali ljudi oko mene vole da se dogovaraju nedelju dana pred put :dry: No, ako sam u prosloj godini uspeo da potrosim 39 slobodnih dana, sta je 25 za ovu :D 

Edited by Shan Jan
  • +1 8
Link to comment

Imam dilemu za Sretenje, 3noci/4dana :

 

1) Solun - bio sam 2 puta, video sta treba, ne steti da odem jos jednom.

2) Istra - prosao sam je skoro celu uz more, nisam bio u Opatiji i Rijeci od vecih primorskih mesta.

3) Slovenacka obala - nisam bio u Isoli, sve ostalo prosao pre par godina.

 

E sad, mene zanima da budem na moru, da se opustim malo, da uzivam, idem kolima.

 

Solun je staticna varijanta, tu ne znam sta bih obilazio van grada(neki predlog?)

 

U Istri bih mogao opet da zujim po Rovinju ili Puli...

 

Sto se Slovenije tice, mogao bih da (opet) vodim zenu na kafu u Trst 😃 , ili do nekog Outleta u mini shoping.

Zimske aktivnosti me ne zanimaju 😃

 

Neki drugi predlog ili sta od ponudjenog je najbolja opcija po vama.

Edited by Milosh76
Link to comment

@Milosh76

Ostrvo Hvar :). Imas 3 gradica, svaki dan po jedan, more, trajekt (blizu).

A od ovog sto si ispisao Slovenija :). Nisam nikad bila doduse 

Edited by Sandradjer
  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, Milosh76 said:

Imam dilemu za Sretenje, 3noci/4dana :

 

1) Solun - bio sam 2 puta, video sta treba, ne steti da odem jos jednom.

2) Istra - prosao sam je skoro celu uz more, nisam bio u Opatiji i Rijeci od vecih primorskih mesta.

3) Slovenacka obala - nisam bio u Isoli, sve ostalo prosao pre par godina.

 

E sad, mene zanima da budem na moru, da se opustim malo, da uzivam, idem kolima.

 

Solun je staticna varijanta, tu ne znam sta bih obilazio van grada(neki predlog?)

 

U Istri bih mogao opet da zujim po Rovinju ili Puli...

 

Sto se Slovenije tice, mogao bih da (opet) vodim zenu na kafu u Trst 😃 , ili do nekog Outleta u mini shoping.

Zimske aktivnosti me ne zanimaju 😃

 

Neki drugi predlog ili sta od ponudjenog je najbolja opcija po vama.

 

spusti se do atine. odande si ocas posla u argolidi (nauplija, mikena, korint, epidaurus), ali i delfi. sama atina je prica za sebe

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
23 minutes ago, Sandradjer said:

@Milosh76

Ostrvo Hvar :). Imas 3 gradica, svaki dan po jedan, more, trajekt (blizu).

A od ovog sto si ispisao Slovenija :). Nisam nikad bila doduse 

 

Slovenija je super, treba da odes obavezno.

Hvar je svakako u planu, al za malo vise dana.

 

13 minutes ago, Ros said:

 

spusti se do atine. odande si ocas posla u argolidi (nauplija, mikena, korint, epidaurus), ali i delfi. sama atina je prica za sebe

 

Bio u Atini par puta... Daleko mi da vozim 1200km u cugu, a i za nabrojano treba dosta vise dana.

 

Hvala oboma

  • +1 2
Link to comment

@Milosh76 ne znam iskreno sta bi bilo kul sa tim pretpostavkama (kolima, more, produzeni vikend) al ako nije written in the stone evo par predloga:

1. Kolima do Budimpeste pa na avioncic na Tenerife (ima povratna za 150 evra). Tamo smestaj nije skup a imacete priliku da se brckate na plazi sa crnim peskom dok traje karneval. Doduse za to ti treba realno vise od 4 dana.

2. Ako ne mora more onda mozda da obidjete dvorce Transilvanije, usput svnete u Temisvar i Kluz.

3. Ako ne mora kolima, imate gooomilu gradova po Evropi uz obalu gde mozete avionom za do 200 evra pa onda se tamo zajebavate. Od Rige i Stolkholma do Istanbula i Larnake (mi smo prosle godine bas u to vreme bili na Kipru, vrhunski za obilazak a cak smo se i malo brcnuli).

 

Link to comment
4 minutes ago, Sandradjer said:

@Shan Jan

Gde na Kipru traziti smestaj? Koje mesto?

Mi smo bili u Larnaci ali je meni Limasol lepsi iskreno. Ako te bude zanimalo sta treba obici slobodno pitaj, mi smo za 10tak dana obisli sigurno jedno 20+ lokacija, ukljucujuci i spartanje po turskom delu Kipra :) 

  • Hvala 2
Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

Imam dilemu za Sretenje, 3noci/4dana :

 

Maroko? Moji su bili sad u januaru, mnogo im je lepo bilo. Mada, to ti je malo dana za neku siru sliku i ne znam koliko su avioni sad.

Link to comment
11 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Maroko? Moji su bili sad u januaru, mnogo im je lepo bilo. Mada, to ti je malo dana za neku siru sliku i ne znam koliko su avioni sad.

Uhhh Maroko....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...