Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

U subotu letim prvi put u zivotu, idem malo u Minhen da kradem Bogu dane a posle mozda i do Svicarske kod brate i ujaka, ako nadjem usput neki auto za trgovinu da kupim i doteram na tockovima. Za sad sam sav kul jer me je obuzela neka totalna zivotna kurcobolja ali osecam da cu se uprpati od straha neposredno nakon ukrcavanja, dajte preporuku cime da se ustondiram. 

Link to comment

Do tamo se leti dva sata max..ajde tri ako pilot ne stisne pedalu i pristedi gorivo. 

 

Greota da propustis najbolju stvar na letu..kad uhvati zalet na pisti pa te ubrzanje zalepi za sediste..to ne mogu ni astre ni golfovi :) 

 

Upoznaj neku gasterku na letu..zivni malo :)

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Zli Gli said:

U subotu letim prvi put u zivotu, idem malo u Minhen da kradem Bogu dane a posle mozda i do Svicarske kod brate i ujaka, ako nadjem usput neki auto za trgovinu da kupim i doteram na tockovima. Za sad sam sav kul jer me je obuzela neka totalna zivotna kurcobolja ali osecam da cu se uprpati od straha neposredno nakon ukrcavanja, dajte preporuku cime da se ustondiram. 

Bilo sta sto smiruje - ksanaks, rivotril... Treba neko vreme da pocne da deluje pa popij 20 minuta pred let. Samo ne mesaj sa alkoholom, postoji sansa da umres (vec sutra mozes da se napijas).

Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

Do tamo se leti dva sata max..ajde tri ako pilot ne stisne pedalu i pristedi gorivo. 

 

Greota da propustis najbolju stvar na letu..kad uhvati zalet na pisti pa te ubrzanje zalepi za sediste..to ne mogu ni astre ni golfovi :) 

 

Upoznaj neku gasterku na letu..zivni malo :)

Zavisi od velicine aviona i jacine motora :) Meni to nikad nije bilo nesto al zato kad treba da se spustis oce stomak da se ispovraca. 

 

Zapravo najjaci je trip sa onim turbopropovima koji zvuce kao da ides u rat :D 

Link to comment
On 31.7.2023. at 13:00, djeneralche said:

Da li iko ima ideju za put Vidin Sofija, to je neki evropski koridor, na sta to lici i koliko je izgradjeno kvalitetnog puta? Toliko sam se smorio na granicama ove godine da se razmisljam, obzirom da ce Bugarska valjda da udje u sengen i nece biti granice sa Grckom, da udjem u Bugarsku kod Zajecara pa polako do mora. Od Sofije ide neka prihvatljiva magistala/autoput, ali ovo od Vidina do Sofije ne mogu da pronadjem na google maps sta je kakvog kvaliteta.

 

i mene ovo /umereno/ zanima, jel si uspeo da prođeš ovuda

Link to comment
5 hours ago, Shan Jan said:

Zavisi od velicine aviona i jacine motora :) Meni to nikad nije bilo nesto

 

Verovatno nisi leteo u (polu)praznom Boeing-u 757 ili 737-700... kao raketla!

Edited by jms_uk
Link to comment
19 minutes ago, jms_uk said:

 

Verovatno nisi leteo u (polu)praznom Boeing-u 757 ili 737-700... kao raketla!

Oldy but goldy :) 

 

Meni je najjaci utisak ostavio A380. Toliko tih i stabilan da imas utisak da si u nekoj zgradi. Nazalost nisam isao okolo da vidim sta sve ima :cry:

Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

U subotu letim prvi put u zivotu, idem malo u Minhen da kradem Bogu dane a posle mozda i do Svicarske kod brate i ujaka, ako nadjem usput neki auto za trgovinu da kupim i doteram na tockovima. Za sad sam sav kul jer me je obuzela neka totalna zivotna kurcobolja ali osecam da cu se uprpati od straha neposredno nakon ukrcavanja, dajte preporuku cime da se ustondiram. 

 

  • Haha 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...