Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

Ja sam isto predložila Divčibare iako ne znam šta osim prirode ima tamo.

Deca su suviše mala za ozbiljnu šetnju, mladje je tek prohodalo,  bilo bi dobro da imaju gde da se kupaju i dobar parkić inače će roditelji da im se bese o zelen bor

Link to comment
1 minute ago, Sara said:

Ja sam isto predložila Divčibare iako ne znam šta osim prirode ima tamo.

Deca su suviše mala za ozbiljnu šetnju, mladje je tek prohodalo,  bilo bi dobro da imaju gde da se kupaju i dobar parkić inače će roditelji da im se bese o zelen bor

 

Banja Vrujci?

  • Hvala 1
Link to comment

Kop? nije blizu, ali se uklapa u uslov 3-4h od BGD. Opremljeniji je svakako od Divčibara i nudi veći broj aktivnosti. I leti ne može da se poredi sa zimskim vašarom.

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

@Lancia ne sećam se gde si pisao za Baleare, mislim se izmedju Majorke ili Menorke pocetkom septembra. Gde šta valja, bez galame i pijanih turista?

Dobro se secas :D nisam nikad & nigde pisao za Baleare, to je za vas bogate. Pisao sam za Kanare :)

  • Haha 1
Link to comment

Ah, ne smetaju meni ni Kanari :) 

Edit: nego, moze li se doci direkt iz Irske/Engleske (koji aerodrom) do tamo i gde ostati?

Edited by dragance
Link to comment

Tj, aj da budem precizniji: Gran Canaria, Tenerife ili Lanzarote? @Lancia

Lanzarote je pun britanaca i Iraca, Tenerife mi izgleda nekako brdovito, a Gran Canaria za sada kao naj mesto, mada to je samo sa fotografija.

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Ah, ne smetaju meni ni Kanari :) 

Edit: nego, moze li se doci direkt iz Irske/Engleske (koji aerodrom) do tamo i gde ostati?

Narafski da moze, Rayanair vozi oklen oces. Jbmlg gde da ostanes, ima sedam ostrva, ja mogu da pricam za Fuerteventuru i Lanzarote 

Sad sam u kolima, pisem ti kasnije :)

  • +1 1
Link to comment

@dragance necu o mom ostrvu, imas odavde, sve zavisi sta hoces od odmora, ako ces da zujis, Lanzarote su OK opcija, sredjenije ostrvo, imas sve i svasta da vidis, od vulkana do kuce u pecini Omara Sarifa, koju je izgubio na pokeru + gomila malih vinarija + ostrvo je malecko, sve je nadohvat ruke. Najbolje mesto Puerto del Carmen, glavni grad Arrecife izbegavati, mrtav je ko kokoska. Plaze su generalno nikakve, ako to trazis, blejanje na pesku i surf, onda pravac Fuerteventura. To je sve blizu, ni sat vremena trajektom. 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...