Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

kad sam se vraćo jednom iz beč uđem u onu kabinu da spržim pljugu pred let i ulazi gospođa što leti za neku ukrajinu(susedni gejt) donosi dva unučeta džoni vokera i kafu. jednog je surduknula na eks, a drugog sasula u kafu koju je popila dok je ispušila cigaru

 

cenim da je to dobitna kombinacija. jedan na eks, drugog izgustiraš iz dva tri cuga

  • Hvala 1
Link to comment
53 minutes ago, ivy said:

evo dobili smo ipak godisnji 2 nedelje u septembru  jeejjj

 

sa ovim spaljivanjem od juna i jula, postade septembar najbolji mesec za odmor.

 

barem kod mene na otoku. avgust mnogo ljudi - za moj ukus mada objektivno ništa strašno, mnogo manje nego po poznatim grčkim i hrvatskim letovalištima. ko može neka bira to.

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

sa ovim spaljivanjem od juna i jula, postade septembar najbolji mesec za odmor.

 

barem kod mene na otoku. avgust mnogo ljudi - za moj ukus mada objektivno ništa strašno, mnogo manje nego po poznatim grčkim i hrvatskim letovalištima. ko može neka bira to.

 

Mi smo sviishli sad u CGoru useptembru, jul i avgust ne dolaze u obzir. sledece godine mozda odemo u junu, mad je more brrr.

Link to comment
16 minutes ago, Mel said:

 

Mi smo sviishli sad u CGoru useptembru, jul i avgust ne dolaze u obzir. sledece godine mozda odemo u junu, mad je more brrr.

 

da. ja sam se ove godine spustio 6.juna na ostrvo i ostao do 14. novembra tako da imam super uvid u to kako se kretala temperatura vode i vazduha. tačno je da je voda hladna početkom juna, ja sam na početku sezone izmerio 20 stepeni - imam onaj merač temperature vode za skandinavske roditelje - i na toliko je palo bukvalno u poslednjim danima novembra. ovo je već druga godina zaredom u kojoj je baš ozbiljno produžena sezona u novembar ali ću sačekati još neku za trajnije zaključke, jer sam se 2021 poslednji put kupao 16. septembra. nakon toga je produžena oluja ozbiljno ohladila more i u vodu se više nije moglo /ako ste normalno ljudsko biće/

 

ali je to generalno super trend, izmeštanje sezone u pozni septembar i oktobar, nažalost samo slobodne profesije i ljudi bez obaveza mogu uživati u blagodetima.

Link to comment

mi smo nekoliko godina isli na Durmitor i tu je druga polovima avgusta idealna..ima dosta ljudi ali je vreme idealno za planinu a i borovnice i maline su zrele :P

ali sad cemo sa ovim septembrom videti...mozda neki kamp na moru.. ja navijam za Cro jer mi se ne vozi do Grcke..videcemo..ali i na planini je jos uvek ok..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...