Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

20 minutes ago, bags said:

Moj utisak iz dva bubble-a (drugi roditelji iz skole i poslovni ) da ce ove godine da padaju rekordi. I pored masivnih poskupljenja ljudi su totalno spremni za trosenje kao nikad pre. Cak i najveci sparpaketi ne stede tj. svako gura do maksimuma sto pre nikada nije bio slucaj. 

Što se tiče Srbije, totalno kontra.

 

Iz razgovora sa ljudima iz turističkih agencija - za sve polaske imaju last minute ponude sa dobrim sniženjima, u državnim firmama nude otplate na 24 meseca... 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

na vis odlaze hipsteri sa lovom, nema tamo cheapo

:cry:

Malo sam kopao sinoc, sve sto je iole povoljno je bukirano. Mozda me ukenja nesto u kopanju u narednim danima.

Link to comment
2 hours ago, Profesionalac said:

Što se tiče Srbije, totalno kontra.

 

Austrijanci ( a i drugi stranci)  trose procentualno puno manje na odmor nego mi. Naravno i zbog vecih plata, ali najvise zbog kulture.

Medjutim ove godine ljudi se otvaraju i za taxi, parking na aerodromu, rentacar, dodatni dani, dobri hoteli. Bas velika promena.

 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, bags said:

 

Austrijanci ( a i drugi stranci)  trose procentualno puno manje na odmor nego mi. Naravno i zbog vecih plata, ali najvise zbog kulture.

Medjutim ove godine ljudi se otvaraju i za taxi, parking na aerodromu, rentacar, dodatni dani, dobri hoteli. Bas velika promena.

 

 

Bice skoro propast sveta itd. Mozda osecaju tu vrstu neke nervoze.

Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

na vis odlaze hipsteri sa lovom, nema tamo cheapo

:cry:

Kao neko ko je u prošlom veku imao porodičnu kuću u Visu, na Visu, Vis i cheap ne idu u istoj rečenici... to je sada hype destinacija za lovarne turiste, jahtaše, strance...

 

Link to comment
15 hours ago, Shan Jan said:

Jel imate neki predlog za kraj jula gde nije prevruce da se letuje a da opet moze da se brcka?

Samo jedan odgovor - Turska.

Ja sam jednom bila u Kusadasiju, iako jeste prevruce zbog niske vlaznosti vazduha i nekog vetra koji je stalno prijatno duvkao, prijatnije je bilo 10 puta nego bilo koje letovanje na Jadranu, ili chak Bugarskoj.

E sad tamo sam bila pre tachno 10 godina i moze biti da se klima u medjuvremenu promenila, ako bi razmisljao o Turskoj proveri ti ovo prvo.

14 hours ago, munze said:

Baltik?

Bukvalno :D

Link to comment

E ja za Tursku imam suprotna iskustva, doduse malo dalje na istok. Alanja recimo preko leta kida koliko je sparna. 

 

Razmisljam se o Kanarskim ostrvima, tamo je vecito prolece a nisu toliko skupe karte.

Link to comment
2 minutes ago, Shan Jan said:

Razmisljam se o Kanarskim ostrvima, tamo je vecito prolece a nisu toliko skupe karte.

Plus imaš besplatan smeštaj.

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...