Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

zasto psujes? to je idealan let za direktno hvatanje jutarnjih trajekta za ostrva, tako je i osmisljen. imas i drugi preko dana ako ti se ovaj ne svidja. bukirao si mimo svoje volje?

 

Ma bre kakvo hvatanje trajekta, aranzman preko agencije.

Ne psujem zbog sebe, nego zbog klinaca, pakao u najavi.

 

ako ti pomaze,bajic je uz tebe

 

ne pomaže.  :(

Link to comment

ne znam za njega, ali ja psujem jer sam prokleta provincijalka koja će rabiti taj neki rani jutarnji let, nešto pre svitanja, i to čarter, nema dnevni, pa mi je veći problem da se dočepam aerodroma dva sata pre leta, nego grčke.

 

mogućnosti su mi ili da gnjavim nekoga da me vozi, tj. da vozi celu noć ili da stignem tamo mnogo ranije i dreždim na aerodromu. 

nije smak sveta, ali eto, konformista u meni bi da sve bude lagano i bez cimanja. :D

 

 

pa jedno su carter letovi a sasvim drugo let koji je idealno tempiran da za recimo 8 sati od polaska na beogradski aerodrom mozes da se bucnes na recimo mikonosu u more. to je poslednji let sa surcina kome moze nesto da se prebaci.

Link to comment

 

Idemo za 10 dana na Sitoniju, gadjacemo deo od Metamrfosija do Sartija. Verovatno u 2-3 razlicita mesta (sve ukupno 11 dana). Jel bio ko u ovoj sezoni, vidim dosta pominjete Sarti. Jel ima trenutni guzvi, kakve su cene smestaja, hrane, pica... Zahvalan za svaku svezu informaciju :)

 
Auto, nas cetvoro, nemamo smestaj, imamo dilemu da li krenuti popodne i spavati negde u Makedoniji, ili ujutru rano krenuti i stici tamo pre mraka..

 

 

Nikiti je dobar kao početna tačka za obilaženje, za nas četvoro smo plaćali apartman 45e pre dve godine. Jedino ako planiraš tamo da se kupaš - nemoj, katastrofa je i plaža i more, jbg, ipak je "gradić".

 

Obavezno poseti Koviou beach i Vurvuru, obišli smo ceo prst i meni je Kouviou bio najbolji.

Link to comment

Za individualce: Bodrum odličan ove godine. Žive muzike koliko hoćeš, ima i kvalitetnog džeza (klubovi i barovi su odavno ™). Sad smo baš zaboli neka dva matora majstora sa gitarom, saxom i ritam mašinom, sabijaju ljudi. Nema gužve zbog ramazana ali sve će to da eruptira sad u petak.

 

On top of that, more nikad bolje. Vetar duva sa kopna, voda čista da ne može biti čistija, i uz to onako predivno hladnjikava, nonstop drži chilling effect a ne smrzavaš se.

 

Koliko vidim, u svim zalivima ima novih sadržaja i sve što je valjalo od ranije i dalje radi punom parom.

 

3f7dd9867b7da77b4eeae13196da0cc7.jpg

 

9b81b2d06c0d811c30cf658a77f43a8f.jpg

Link to comment

ne mozes se zajebati sa Kritom. ja bih isla ponovo, bila sam dva puta.

 

on topic, ja bukirala Karpatos. za pare koje agencije traze za carter let (koji slece na Santorini pa se ceka da svi koji su bukirali aranzmane na Santorniju izadju pa posle sat vremena opet polece za Karpatos), ja nasla kartu preko Atine (sa dva sata cekanja u Atini). pritom ja biram datum kad hocu da idem.  malo je frka za smestaj, ali imam nesto rezervisano preko bookinga za svaki slucaj, pa se nadam da cu dobiti bar 10 odgovora od onih stotinu email adresa na koje sam poslala pitanje :)

 

ako je neko odavde bio na Karpatosu, neka bude ljubazan i podeli svoje impresije i sugestije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...