Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

To, da. Pa onda još plaćanje u dinarima po prodajnom kursu banke na dan uplate... Nakupi se tu ukupno bar 10-15% više od one cene koja piše u ponudi <_<

Link to comment

Šta mislite o Alanji (Turska) u septembru? Sviđa mi se što ima kod jedne agencije da se bira koliko hoćeš noćenja, a ima i avion, samo ne znam kakve su plaže tamo. Hoteli deluju kul.

Link to comment

Verujem namenskom, da bi znao šta je bolje morao bi otići do Limnosa a kratki opis me je baš zaintrigirao.

Meni je iz Sartija izgledalo ovako

IMG_0451.jpg

Link to comment

Idemo za 10 dana na Sitoniju, gadjacemo deo od Metamrfosija do Sartija. Verovatno u 2-3 razlicita mesta (sve ukupno 11 dana). Jel bio ko u ovoj sezoni, vidim dosta pominjete Sarti. Jel ima trenutni guzvi, kakve su cene smestaja, hrane, pica... Zahvalan za svaku svezu informaciju :)

 
Auto, nas cetvoro, nemamo smestaj, imamo dilemu da li krenuti popodne i spavati negde u Makedoniji, ili ujutru rano krenuti i stici tamo pre mraka..
Link to comment

Verujem namenskom, da bi znao šta je bolje morao bi otići do Limnosa a kratki opis me je baš zaintrigirao.

Meni je iz Sartija izgledalo ovako

IMG_0451.jpg

U pravu si, ovako se ne vidi; sa Sitonije je mnogo blize, sa ostrva je ipak nekih cca 80 km...

Link to comment

@timmy

to ti je, po mom iskustvu, manje lep deo sitonije, od onog koji je okrenut atosu.

 

ubr, nece vam biti lako da nadjete smestaj. meni se prosle i ove godine desilo da ne mogu preko neta nista da nadjem vec polovinom maja (doduse za 2 porodice).

Edited by ikar
Link to comment

Pa ovo je okrenuto ka Atosu :) Sem Metamorfosija i Nikitija gde put sece na desnu obalu na kojoj cemo verovatno i biti ceo odmor. Metamorfosi je cisto pocetna tacka za eventualni prvi smestaj. Inace, najvise je Namenski uticao na odluku o ovoj lokaciji :) Za smestaj se i pribojavam i ne. Mozda rezervisemo unapred nesto za prva dva tri dana, pa posle lagano na celom tom segmentu da gledamo...

Edited by Timmy
Link to comment

Gledaj da stignes odmoran, u protivnom ce svaki smestaj da ti izgleda dobar i jeftin, potrudi se da imas par sati u neko normalno doba dana da se prosunjas, razgledas i raspitas, uporedis...

 

Prosto  -_-

Link to comment

Pa ovo je okrenuto ka Atosu :) Sem Metamorfosija i Nikitija gde put sece na desnu obalu na kojoj cemo verovatno i biti ceo odmor. Metamorfosi je cisto pocetna tacka za eventualni prvi smestaj. Inace, najvise je Namenski uticao na odluku o ovoj lokaciji :) Za smestaj se i pribojavam i ne. Mozda rezervisemo unapred nesto za prva dva tri dana, pa posle lagano na celom tom segmentu da gledamo...

metamorfosi je meni najruznije mesto na sitoniji. desna obala je zapadna (ako gledas od kopna ka moru) - ta gleda na kasandru.

 

nikiti je dobar za pocetak jer mozes odatle na kupanje i na istocnu i na zapadnu obalu (istocna pre podne, zapadna posle podne). od inace, meni je vurvuru najbolje mesto na sitoniji.

Edited by ikar
Link to comment

Haha, verovao ili ne upravo tu nadjosmo neki apartman slobodan samo za nasa prva 4 dana tamo, vrlo moguce da cemo sad da ga bukiramo. 50 za nas cetvoro. Super cena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...