Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

Vratio se iz Sartija pre mesec dana i ne verujem da bih ponovo otišao jer je vetrovito. Ceo dan duva vetar, taj konstantni huk mi je bio naporan. Plaža u starom delu je odma dubina, u novom delu (južnije) plićak 100 metara. Pita giros 2.5 evra, u restoranu mešano meso u proseku 6, tako i rebarca, gavrosi...pivo 2.5 pa naviše. Srbi na svakom koraku, žena koja prodaje kukuruz je naša, takođe jedna u zlatari...

Ja sam za varijantu spavanja, recimo Dojran, tu je i prelaz, izbegnu se gužve a i posle dobar deo puta nema nikoga.

Link to comment

za timija, iskombinujte vurvuru i najdalje plaze/mesta na toj strani ka spicu drugog prsta- kalamitsi, kriaritsi, gde vec nadjete kunt pa se tu vozikajte. od toga nema bolje tu.

Edited by yolo
Link to comment

U Sartiju ima odlican italijanski sladoled. Od tog drugog prsta ako neko voli kampovanje, kamp u kalamatsiju ima bukvalno sve, bazen, teretana, super plaza. Dosta farmi koza i ovaca po celom prstu. Lagomandra plaza je isto vrhunska.

Dobra plaza, iz besplatan sok i kafu je i u Porto Karasu. 3e ulaz za odrasle.

Svi Srbi idu u Lidl, a ispred nekakvog Galasijusa(valjda je tako) samo grcke tablice. Odlican je Galasijus.

Edited by djeneralche
Link to comment

Jebena AirSerbia i letovi za Grčku u 3 a.m.... :frust:  :isuse:

 

zasto psujes? to je idealan let za direktno hvatanje jutarnjih trajekta za ostrva, tako je i osmisljen. imas i drugi preko dana ako ti se ovaj ne svidja. bukirao si mimo svoje volje?

Link to comment

zasto psujes? to je idealan let za direktno hvatanje jutarnjih trajekta za ostrva, tako je i osmisljen. imas i drugi preko dana ako ti se ovaj ne svidja. bukirao si mimo svoje volje?

ne znam za njega, ali ja psujem jer sam prokleta provincijalka koja će rabiti taj neki rani jutarnji let, nešto pre svitanja, i to čarter, nema dnevni, pa mi je veći problem da se dočepam aerodroma dva sata pre leta, nego grčke.

 

mogućnosti su mi ili da gnjavim nekoga da me vozi, tj. da vozi celu noć ili da stignem tamo mnogo ranije i dreždim na aerodromu. 

nije smak sveta, ali eto, konformista u meni bi da sve bude lagano i bez cimanja. :D

Link to comment

Lep provod, tamo još nisam išao, moglo bi sledeće godine.

Prvi put pravimo reprizu. Tako da preporučujem.

Hvala. :)

Edited by wall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...