Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

ja se spremam na put za paxos za 15ak dana, nosim pare, valjda ce da bude nafte za trajekte. ako ne, ostacu tamo, sta ima veze. :)

 

ko je bese bio, imao neku preporuku za smestaj? yolo?

Link to comment

jbt, kakvi se panicari ovde okupljaju.

jbt, kakvi se panicari ovde okupljaju.

O jbt nije panika, nego onako meni mučan ambijent... Recimo kao odeš na Kos i prolaziš pored izbegličkih kampova...

Link to comment

Gde se jos na evropskom kontinentu mogu naci plaze koje imaju prirodnu hladovinu, a da nisu vec proverene zemlje poput Hrvatske, Crne Gore, Albanije i Grcke? (Nisam bila u Albaniji na moru ali oni koji jesu su mi opisali kako izgleda i da ima zelenisa i hlada, deluje primamljivo ali ne u varijanti za bojazljive roditelje)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

na baltiku, s obzirom da je tamo stalno oblacno :fantom:

 

Ih kamo srece da ima tamo  -_-  A bilo bi i malo hladno sredinom septembra, cenim.

Bila sam prosle godine na nemackome moru  ^_^  i nije to uopste tako lose, samo nista od mirisa borova za radnicku klasu.  

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

ja imam dilemu u rodjenoj jugoslaviji po pitanju procene rizika (kad se vec diskutuje za letovanje u grckoj da se nadovezem):

 

rezervisala prenociste u mostaru, slucajno mi neki poznanici skrenuli paznju da ne ostavljam kola u hrvatskom delu (nisam ni znala da je mostar etnicki podeljen na dva dela) i ispostavi se da sam bas tu nasla smestaj.

 

u svetlu jucerasnjih desavanja (novi talas obelezavanja grada grafitima ndh, u, svastikama itd) koja su u stvari konstanta pitam jel bosnjacki deo grada izuzet rizika da mi se ujutru na kolima pojavi urezano 'U' ili kukasti krst? (mada, to mi se desilo u centru novog sada..)

 

Ja bio sa devojkom pre 2 godine tacno. Ostajali na bosnjackoj strani, i na preporuku domacice parkirali kola u zatvoreno dvoriste. Osim toga nikakvih problema nije bilo.

Link to comment

ja se spremam na put za paxos za 15ak dana, nosim pare, valjda ce da bude nafte za trajekte. ako ne, ostacu tamo, sta ima veze. :)

 

ko je bese bio, imao neku preporuku za smestaj? yolo?

 

bio sam tamo i svidelo mi se i isao bih ponovo na paxos, cak sam i razmisljao o tome. kuntali smo u nekoj odlicnoj kamenoj kuci iza jedne od boljih plaza na ostrvu na ulazu u logos, ako se tako zove ono sto nije gde staju brodovi nego sledece mesto. e sad me ubi ako imam ideju kako da iskopam kontakt za tu kucu, unutra su dva apartmana, jedan u prizemlju i jedan na spratu.

 

edit - koji sam car ;)

 

http://www.tripadvisor.co.uk/VacationRentalReview-g776011-d1899333-Marmari_Stone_Cottage_in_Paxos-Loggos_Paxos_Ionian_Islands.html

 

cenjkajte se do smrti, ja sam bukirao preko neta i platio punu cenu, slosilo mi se kad sam cuo koliko su platili ovi sto su na o ruk zakucali na vrata, apartman na spratu. recimo 20% jeftinije od nas.

Edited by yolo
Link to comment

hvala ti gde cuo i gde ne cuo.

 

za prvih 7 dana sam vec nasao neki smestaj, imam ponudu i za ostalih 5 u drugom smestaju, ali sad kontam da je mozda pametnije da zavrsim to na licu mesta.

 

idem kolima, koliki je cim za parking tamo po plazama?

Link to comment

Ostrva još normalnija™.

Jedino nema mesta na čarteru za Krf... <_<

Imam neku varijantu za Skiatos ali tamo je valjda cimanje za plaže, mora se van grada...

Link to comment

Nije cimanje, smestis se blizu plaze a kad ti se ide do grada, platis 2 evra bus i tamo si vrlo brzo. Plaze su sjajne :) Smestiti se u gradu je lose, ako si vise u fazonu kupanja i odmora

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...