Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

7 minutes ago, francuski sobar said:

podsetilo me  kad je hvalio Kejva odmah mi se učinilo da se to ne uklapa u mentalni mu profil i zaključim šta može biti garant. Posle i on to sam jednom potvrdio kako nije voleo dok ga neka prijateljica nije konačno ubedila a posle i mlađa dodo - ucena sisatosti. :lolol:

onda znam i ko :lol:

 

  • Haha 2
Link to comment

Eh u hard core antifašizmu jevreji su uvek žrtve. Isto kao i sa good guy Milom jer on neguje NOB. Branio bi i Vučića da sutra odneguje.

Jedino mi je čudno da ne vidi jevrejski verski fundamentalizam.

 

Ne treba komičare uzimati za ozbiljno. Njihova potreba da izvrću realnost kroz humor ih ostavlja bez dublje analize jer ona vodi ka depresiji, antitezi humora.

Humor te vrste je escape mechanism.

 

Mada postoji i humor iz intelektualne depresije ali on je ciničan, mračan, prosvećujući sve samo ne vrcav.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Joj, ja volim da ih slušam ali ne, lol, definitivno ne.


Sad sam izrovarila, u ep. od ponedeljka (30.10.)  priča o Sajmu knjiga pa kaže u jednom momentu da su Free Palestine i Živeo Ratko Mladić ljudi ista ekipa, da Palestinu podržavaju ili antisemiti ili desničari-populisti, i da ljudi biraju koga će da podrže u ovom sukobu kao što biraju seriju na Netflixu pa dok je serija u trendingu dotle traje i podrška. Eto. Jbg.

 

1 hour ago, Patty Lee said:

Nenene, na Tviteru Uspeh ne piše o toj temi, i stvarno ne piše, odatle je krenula priča. A u emisiji su pričali o Izraelu i Palestini u ep. o 09.10. tu se dotakao i istorije, i religije… Izvinjavam se, možda ja konfuzno pišem pa je ispao nesporazum.

 

Jedino što sam video na twitteru je da je pisao baš ovo što si ti navela u prvom boldu - da ljudi biraju koga da podrže kao što biraju serije na Netflixu.

  • +1 1
Link to comment

zapravo je ovo inverzija stvarnosti za potrebe svoje savesti - to da je živeo ratko mladić jednako free palestine

 

dodik, vulin i slični nacoši su najveći voršiperi izraela.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Dada said:

Mozda smatra da ne zna dovoljno o izraelsko-palestinskom sukobu da bi mogao da o tome diskutuje.

Da je srece da vise ljudi to misli.

Zar Dasko? Taj se u sve razume i sve zna..

  • +1 1
Link to comment

Meni je on uvek bio kao neki manchild, deriste koje nije odraslo, zarobljeno u osamdesetima kada je bio mali, i i dalje gleda partizanske filmove kao dokumentarce, i ima potrebu da iznese eseje na svaku jbenu temu(a u sustini, na koju god progovori, retko kada ubode sustinu, i sve gleda kroz jednu, iskljucivu prizmu i filter, jer kazem, glava i dalje u osamdesetima i SFRJ), melje kao navijen, naporan...i misli da je kul i u pravu za sve jer je "antifasista" i slusa rok i metal

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Svemir Zeka said:

Čekaj, zašto ovo? 

 

Recimo da pihtije i škembići i tako to počinje u četrdesetoj pa nije toliko zameriti ali on je baš čokoladna bananica i sendvič level. Mislim da samo on i vučić ni kafu nisu probali još.

 

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment

 

 

44 minutes ago, svashtabezneshto said:

oglasio se (niko u srbiji nije crtao davidove zvezde)

 

 

Pa dobro, to je linija koju drži i Tibor Jona, zar ne? Isto se nije oglašavao dok nije video Stop genocidu grafit na jebenom Starbaksu. Jbt, šta je ovo, još će Jovana Gligorijević ispasti najnormalnija što odbija da se oglašava na ovu temu. :isuse:

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, francuski sobar said:

podsetilo me  kad je hvalio Kejva odmah mi se učinilo da se to ne uklapa u mentalni mu profil i zaključim šta može biti garant. Posle i on to sam jednom potvrdio kako nije voleo dok ga neka prijateljica nije konačno ubedila a posle i mlađa dodo - ucena sisatosti. :lolol:

 

Kakav kliše. Jel' to ono što mladi zovu simp?

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Kenji said:

Eh u hard core antifašizmu jevreji su uvek žrtve. Isto kao i sa good guy Milom jer on neguje NOB. Branio bi i Vučića da sutra odneguje.

Jedino mi je čudno da ne vidi jevrejski verski fundamentalizam.

 

Ne treba komičare uzimati za ozbiljno. Njihova potreba da izvrću realnost kroz humor ih ostavlja bez dublje analize jer ona vodi ka depresiji, antitezi humora.

Humor te vrste je escape mechanism.

 

Mada postoji i humor iz intelektualne depresije ali on je ciničan, mračan, prosvećujući sve samo ne vrcav.

 

Odličan post samo što bi sve njegovo dosada napisano trebalo baš da ide uz liniju Palestina, arafatke, Jaser i Tito, opsada Sarajeva, a ne uz ovu smućku Ratko i Palestinci. Nidje veze bukvalno. 

 

edit: i da, gledanje tog konflikta kroz budjavu srpsku politiku i našu jadničku političku scenu je samo po sebi glupost. 

 

 

 

Edited by Amos
  • +1 8
Link to comment
25 minutes ago, zorglub said:

 

Kakav kliše. Jel' to ono što mladi zovu simp?

 

možda potvrđuje onu priču koju je i sam oduvek forsirao, da voli tet(k)e

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...