Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

15 minutes ago, Svemir Zeka said:

Bilo bi dobro i lepo da se kaže koja za izginule civile. To se slaže s bastionom slobode prema svim narodima, za koji se tako žestoko deklariše. Niko ga ne proziva što nije ušao u istorijat. 

 

Ako bi napisao bilo sta, cak i najkrace: “strasno je koliko ginu civili” krenula bi lavina, a brzo bi se doslo i do istorijata, a onda i do toga sta ko misli/zna/misli da zna .

Ne znam da li sam i sama u razgovoru sa ljudima koji me znaju rekla nesto o izginulim civilima - ljudi prosto znaju sta o tome mislim i osecam.

Ta emisija nije javni servis, okuplja mali i prilicno zatvoren krug ljudi, bez da kazu nikad nisam pomislila da Dasko&Mladja podrzavaju ubijanje civila.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Patty Lee said:

Joj, ja volim da ih slušam ali ne, lol, definitivno ne.


Sad sam izrovarila, u ep. od ponedeljka (30.10.)  priča o Sajmu knjiga pa kaže u jednom momentu da su Free Palestine i Živeo Ratko Mladić ljudi ista ekipa, da Palestinu podržavaju ili antisemiti ili desničari-populisti, i da ljudi biraju koga će da podrže u ovom sukobu kao što biraju seriju na Netflixu pa dok je serija u trendingu dotle traje i podrška. Eto. Jbg.

Nisam slusala, fala za info 🙂, ovde neko rece da se nisu uopste oglasavali po tom pitanju.

Gresio je Dasko, po mom misljenju, u mnogo cemu za sve ove godine, naravno.

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Dada said:

Ako bi napisao bilo sta, cak i najkrace: “strasno je koliko ginu civili” krenula bi lavina, a brzo bi se doslo i do istorijata, a onda i do toga sta ko misli/zna/misli da zna .

Ne znam da li sam i sama u razgovoru sa ljudima koji me znaju rekla nesto o izginulim civilima - ljudi prosto znaju sta o tome mislim i osecam.

Ta emisija nije javni servis, okuplja mali i prilicno zatvoren krug ljudi, bez da kazu nikad nisam pomislila da Dasko&Mladja podrzavaju ubijanje civila.

 

Pa sad..ja nisam Dasko..i imam skroz Ok misljenje o njemu..ali bih voleo da znam ko od mojih prijatelja ili poznanika ili kruga u kome se krecemmisli "Ko ih jebe, neka ih ubijaju sve su to svakako teroristi..odrasli, zene deca..svi".  

 

Taman da ih lepo "ostrakujem"  i dovidjenja-prijatno. 

 

Da se ne lazemo, umeli su da se oglasavaju oko mnogo nebitnijih stvari u svetu.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Dada said:

 

Ta emisija nije javni servis, okuplja mali i prilicno zatvoren krug ljudi, bez da kazu nikad nisam pomislila da Dasko&Mladja podrzavaju ubijanje civila.

To je baš izvrtanje onoga što sam rekla. Ne očekujem da D i M podržavaju ubijanje civila, ali kako da kažem, u duhu Daška i Mlađe je da kažu jebem im mater svima militarističku, nevezano za stranu. 

Ne nagađam šta drže u glavi, zaboga.

 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Dada said:

Nisam slusala, fala za info 🙂, ovde neko rece da se nisu uopste oglasavali po tom pitanju.

Gresio je Dasko, po mom misljenju, u mnogo cemu za sve ove godine, naravno.

 

Nenene, na Tviteru Uspeh ne piše o toj temi, i stvarno ne piše, odatle je krenula priča. A u emisiji su pričali o Izraelu i Palestini u ep. o 09.10. tu se dotakao i istorije, i religije… Izvinjavam se, možda ja konfuzno pišem pa je ispao nesporazum.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

 

Pa sad..ja nisam Dasko..i imam skroz Ok misljenje o njemu..ali bih voleo da znam ko od mojih prijatelja ili poznanika ili kruga u kome se krecemmisli "Ko ih jebe, neka ih ubijaju sve su to svakako teroristi..odrasli, zene deca..svi".  

 

Taman da ih lepo "ostrakujem"  i dovidjenja-prijatno. 

 

Da se ne lazemo, umeli su da se oglasavaju oko mnogo nebitnijih stvari u svetu.

 

Sve potpisujem. Objasnio je gazza o čemu se radi u ovom slučaju, iz nekog razloga je pod uticajem pomenute kalašture.

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Svemir Zeka said:

To je baš izvrtanje onoga što sam rekla. Ne očekujem da D i M podržavaju ubijanje civila, ali kako da kažem, u duhu Daška i Mlađe je da kažu jebem im mater svima militarističku, nevezano za stranu

Ne nagađam šta drže u glavi, zaboga.

 

Hej, izvini molim te, stvarno nisam zelela da izvrcem niti sam pomislila da moze tako biti shvaceno.

Htela sam da kazem da verujem da oni misle ovo boldovano.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

Šteta što je najbitniji antifašistički nalog sa ovih prostora Zapad Todorović* ugašen, on bi sigurno imao da kaže nešto na temu genocida u Palestini.

 

*ne mogu da nađem taj tvit jbg

Jbg nije jedini, mnogima u bio stoji human rights bla bla, pa ćute ili stidljivo retvituju a to opet udave sa sadržajem jao kako super serrija ili slično, al eto kao treba im da imaju nekad neki dokaz. Dal je ta neka ne znam pro izraelska ekipa jaka i popularna pa ne bi da ih povrede ili šta već nemam pojma. Ili misle da tako treba pa  su onda zato uvijeni.

 

Možda sam pregrub, i upotrebiću njegov stil, sad pre mogu da ga zamislim kako '41 u nekom saloncu pije čaj i jede keksiće sa npr Parunom i kritikuje partizane zbog nemačkog proglasa 100 za 1, nego što ga vidim u šumi. 

 

Izvini Daško.

 

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Dada said:

Mozda smatra da ne zna dovoljno o izraelsko-palestinskom sukobu da bi mogao da o tome diskutuje.

Da je srece da vise ljudi to misli.

 

Kad je Dašku poluznanje bilo prepreka da uđe u diskusiju i zdušno zagovara 1 stranu?

Edited by msv
  • +1 4
Link to comment

Dobro daško još mutira i mentalno, estetski, nutricionistički  i seksaulno nije odmako od zombija, fajerki, dare buba mare, meka i ramonsa tako da ga ne treba uzimati zaozbiljno. Ustvari može ko dobrog zabavljača, lajf kouča i kontragurua, nepogrešivo pogrešnog u svemu i o svemu nego...

 

53 minutes ago, copkillah said:

 

Sve potpisujem. Objasnio je gazza o čemu se radi u ovom slučaju, iz nekog razloga je pod uticajem pomenute kalašture.

 

 

podsetilo me  kad je hvalio Kejva odmah mi se učinilo da se to ne uklapa u mentalni mu profil i zaključim šta može biti garant. Posle i on to sam jednom potvrdio kako nije voleo dok ga neka prijateljica nije konačno ubedila a posle i mlađa dodo - ucena sisatosti. :lolol:

 

 

Edited by francuski sobar
  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...