Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

A možete i malo da im (mu) se skinete sa grbače.

Svako ima pravo na svoje stavove bili oni ispravni ili pogrešni, svako ima pravo da bude i naporan i iritantan i nezreo. Kome smeta neka ne  sluša i to je to. 

 

  • +1 5
Link to comment
9 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

A je l' i Mlađa rekao koju i u kom je smeru to išlo ili je bilo terciranja?

nije bilo nesuglasica ako na to misliš. bili su na istoj liniji.

9 minutes ago, Eleniko said:

 

nije valjda da nisu bacali forice

 

što su palili mikrofon onda uopšte

moraju da pale mikrofone zato što ja ne mogu da živim bez njih. a ja sam nacionalno blago, milo mi je!

  • +1 4
  • Wub 3
Link to comment
2 minutes ago, cartman said:

A možete i malo da im (mu) se skinete sa grbače.

Svako ima pravo na svoje stavove bili oni ispravni ili pogrešni, svako ima pravo da bude i naporan i iritantan i nezreo. Kome smeta neka ne  sluša i to je to. 

 

 

Pa ako se skinemo drugima sa grbace, sta cemo onda da radimo od dosade?

 

:huh:

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, cartman said:

Kome smeta neka ne  sluša i to je to. 

 

+milion
 

meni su počeli da bude agresiju od sabajle što mi nikako nije prijalo, al to nisam registrovao pošto je bilo kapljica po kapljica, ko kinesko mučenje. a jednom prilikom je d. lupetao gluposti kao da je popio svu pamet smeta o nečemu što mi je u rukama svaki dan skoro 1/4 veka da bi posle muzičkog bloka okrenuo ploču za 180°

 

i tad sam rekao, more terajte se više

 

mislim da ih nisam upalio više ni jednom

niti ću

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

 

 

razumem da mu je deda ili pradeda možda i bacao jevreje pod led, možda i nije - ali mnogo je kume. pa su morali da ga ućutkuju niko drugo do drugi jevreji objašnjenjem da je to što radi takođe forma antisemitizma /minimiziranje zločina iz korpusa holokausta poređenjem sa banalnim slučajevima tipa crtanja grafita podrške palestini/.

 

 

Mislim da je Jona čak iz partizanske porodice. Ipak, te nije ništa omelo da mu odmah zalepiš kako mu je predak bacao Jevreje pod led. 

Daško, nažalost padne čak i prečesto na nekim malim stvarima, posebno se u spoljnu politiku razume kao marica u... 

Link to comment
25 minutes ago, cartman said:

A možete i malo da im (mu) se skinete sa grbače.

Svako ima pravo na svoje stavove bili oni ispravni ili pogrešni, svako ima pravo da bude i naporan i iritantan i nezreo. Kome smeta neka ne  sluša i to je to. 

 

 

ako se izdaješ za velikog borca protiv nepravde i ugnjetavanih, tj ako svoj celokupan imidž gradiš na tome, a onda praktično podržiš ugnjetavanje (koji jebeni eufemizam za ovo šta se dešava u Gazi), pa ono, sasvim je legitimno da te ljudi nagaze kada se posereš po svemu za šta si se, kao, zalagao.

 

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
5 minutes ago, Facundo Orellana said:

Mislim da je Jona čak iz partizanske porodice. Ipak, te nije ništa omelo da mu odmah zalepiš kako mu je predak bacao Jevreje pod led. 

Daško, nažalost padne čak i prečesto na nekim malim stvarima, posebno se u spoljnu politiku razume kao marica u... 

 

vidiš ja mislim da mu preci nisu partizani, čak šta više. a i da jesu, vrlo je to sve poništio ovim kristalnoćenjem

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, cartman said:

A možete i malo da im (mu) se skinete sa grbače.

Evo sutra ujutru će od traume da spominju parapsihopatološke pojave s nekih foruma.

Link to comment

 

4 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ajbg ja dala pare :sad:

I ja.. Razmišljao se da smanjim za 20% patreon ali mi nekako zao oca Mladena 

Edited by cartman
Link to comment
1 minute ago, cartman said:

 

I ja.. Razmišljao se da smanjim za 20% patreon ali mi nekako zao oca Mladena 

Tebe sad kognitivna disonanca vuče da nas penališ, mora da si dao simbolično! :srdoc:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...