Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Zajebavam se. 

 

Ako je nerazumeno šta je poenta, onda jbg. Niko mu ne određuje, niti je "kome se ne sviđa, nek ne sluša" (:isuse:) nego ono, očekivao bi kao od nekoga...koga generalni gotiviš. Fan klub može da odahne slobodno

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, copkillah said:

 

ako se izdaješ za velikog borca protiv nepravde i ugnjetavanih, tj ako svoj celokupan imidž gradiš na tome, a onda praktično podržiš ugnjetavanje (koji jebeni eufemizam za ovo šta se dešava u Gazi), pa ono, sasvim je legitimno da te ljudi nagaze kada se posereš po svemu za šta si se, kao, zalagao.

 

Narocito jer doticni pajac ume svakoga da isproziva i izvredja(pardon koristi suptilne i duboke metafore), svakoga ko ne misli kao on, i da ga obelezi kao fasistu

Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

"kome se ne sviđa, nek ne sluša" (:isuse:

šta fali ovoj tezi, zar tako ne biramo kontenttm koji konzumiramo, od muzike, književnosti, filma…

Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

šta fali ovoj tezi, zar tako ne biramo kontenttm koji konzumiramo, od muzike, književnosti, filma…

Jel Daško neki žanr u filmu ili je malo složenije od toga?¿

Link to comment

stavio sam u search "izrael" i pretraži o autoru. Sećam se da je daaaavno ismevao neke nemačke levičare što skupljaju donacije i nose u izraelsku ambasadu i onda ih ovi oteraju, ili tako nešto.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

radio emisija

Možda sam prošle postove pisala na svahiliju. Valjda ne slušam emisiju jer me nerviradu i ne sviđaju mi se, nego obrnuto, pa onda imam i zapažanja usput

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Venom said:

Ne znam da li na mene misliš, nisam branio ništa. Bilo mi je zanimljiva kritika u kontekstu onog što je pisao ranije.

Nisam skontala da na tebe misli

Baš suprotno, našao si nešto što jeste u skladu s njim i očekivano

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...