Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

1 minute ago, Venom said:

Ne znam da li na mene misliš, nisam branio ništa. Bilo mi je zanimljiva kritika u kontekstu onog što je pisao ranije.

 

ne, neodbranjivo je ono što je Daško pisao, ne postoji opravdanje za to i zaslužuje šitstorm, a ovde ne dele svi to mišljenje

 

Link to comment

U međuvremenu, u TC Big na video panelima idu fotografije otetih uz zahtev da se oni oslobode, što je apsolutno u redu, kao što je i u redu da neko na tom istom objektu ispiše "Free Palestine".

 

Link to comment
On 2. 11. 2023. at 12:08, Patty Lee said:

Joj, ja volim da ih slušam ali ne, lol, definitivno ne.


Sad sam izrovarila, u ep. od ponedeljka (30.10.)  priča o Sajmu knjiga pa kaže u jednom momentu da su Free Palestine i Živeo Ratko Mladić ljudi ista ekipa, da Palestinu podržavaju ili antisemiti ili desničari-populisti, i da ljudi biraju koga će da podrže u ovom sukobu kao što biraju seriju na Netflixu pa dok je serija u trendingu dotle traje i podrška. Eto. Jbg.

Kako onda objasniti da Mile Međed podržava Izrael...

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

U međuvremenu, u TC Big na video panelima idu fotografije otetih uz zahtev da se oni oslobode, što je apsolutno u redu, kao što je i u redu da neko na tom istom objektu ispiše "Free Palestine".

 

ček ovo ozbiljno?

kome su upućene te poruke?

Link to comment

Svratio sam na temu da bih pitao zasto se u Alarmu izbegava tema Palestina kad je svaka politicka tema do sad uredno ispracena, kad ono imam sta da vidim.

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ček ovo ozbiljno?

kome su upućene te poruke?

 

1 hour ago, Venom said:

Virtue signaling 

 

Pa ne baš, Izraelci to drže pa je razumljivo odakle to dolazi, znači nije virtue signaling, mada ne znam kakav tačno efekat misle da će da postignu, osim što postaju legitimne mete za pomenute grafite.

 

  • +1 2
Link to comment

jevreji tj izraelci drže tc big a ambasada ima spisak svih izraelaca u srbiji, što im teško da ih podseti na patriotsku dužnost

 

isto ko i jevrejsku općinu pre neki dan kad su puštali balone za oslobađanje talaca, šio mi ga đura

 

živ nisam da vidim šta je smokvica smislila

Edited by Eleniko
  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Eleniko said:

 

 

živ nisam da vidim šta je smokvica smislila

 

 

Spoiler

 

 

 

 

edit - Pardon, ovo je breskvica...omasih voce

Edited by SNARC
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...