Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

1 hour ago, Patty Lee said:

 

 

Pa dobro, to je linija koju drži i Tibor Jona, zar ne? Isto se nije oglašavao dok nije video Stop genocidu grafit na jebenom Starbaksu. Jbt, šta je ovo, još će Jovana Gligorijević ispasti najnormalnija što odbija da se oglašava na ovu temu. :isuse:

 

 

malo raste pritisak na borce za ljudska prava i protiv svih nepravdi na svetu da se oglase, kažu ovo ili ono, recimo kao parun (libek) 'odgovoru izraela se, naravno, radujemo' ili se usprotive sravnjavanju gaze, tibor je izabrao da štiti izraelski kapital od stop genocidu grafita, uspeh da difamira ljude koji su ih pisali. jovana se osetila prozvanom bez razloga, jer koliko ja znam nikad se nije bavila društvom izvan srbije (čak se ni o agresiji na ukrajinu nije oglašavala). 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

 

 

Pa dobro, to je linija koju drži i Tibor Jona, zar ne? Isto se nije oglašavao dok nije video Stop genocidu grafit na jebenom Starbaksu. Jbt, šta je ovo, još će Jovana Gligorijević ispasti najnormalnija što odbija da se oglašava na ovu temu. :isuse:

zato jovanu zasipaju vec tri dana one neke 'ultrapalestinke' i to bash nebiranim rechima, situacija je takva da je onaj ko se ne izjashnjava gori neprijatelj od neprijatelja :blink:

 

a nije da su bash chuvale ovce. 

 

recimo, i ja se ne izjashnjavam i ne komentarishem. posebno ottkad sam videla kako se prolazi po ukrajinskim pitanjima. mene ekstemisti uznemiravaju u poslednje vreme i biram da budem zgrozena u svoja 4 zida. mislim da mi je ribnikar/mladenovac pomerio tezishte.

 

 

Edited by gospa buba
  • +1 6
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

mene ekstemisti uznemiravaju u poslednje vreme i biram da budem zgrozena u svoja 4 zida. m

Ovo je i moj defanzivni mehanizam od kakofonije preglasnih mišljenja i smatranja.

Porazno mi je što sam tako odabrao, ali mirna mi je glava, a to mi je oduvek bilo najbitnije.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

zato jovanu zasipaju vec tri dana one neke 'ultrapalestinke' i to bash nebiranim rechima, situacija je takva da je onaj ko se ne izjashnjava gori neprijatelj od neprijatelja :blink:

 

a nije da su bash chuvale ovce. 

 

recimo, i ja se ne izjashnjavam i ne komentarishem. posebno ottkad sam videla kako se prolazi po ukrajinskim pitanjima. mene ekstemisti uznemiravaju u poslednje vreme i biram da budem zgrozena u svoja 4 zida. mislim da mi je ribnikar/mladenovac pomerio tezishte.

 

 

 

zabavno je što su oni koju su zaskakali ukrajina, ukrajina! izjasni se! putinovac si ako ne staviš zastavu ukrajine! aaaa, fašisto, sad ćute, pa je pritisak na njih još veći, jer ljudi nisu zaboravili. (ponavljam, jovana se osetila bezveze prozvanom, a reakcije su jer se ona oglasila o toj prozivci, a prozivke ko prozivke uvek neprimerene i preglasne

  • +1 5
Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

zato jovanu zasipaju vec tri dana one neke 'ultrapalestinke' i to bash nebiranim rechima, situacija je takva da je onaj ko se ne izjashnjava gori neprijatelj od neprijatelja :blink:

 

a nije da su bash chuvale ovce. 

 

recimo, i ja se ne izjashnjavam i ne komentarishem. posebno ottkad sam videla kako se prolazi po ukrajinskim pitanjima. mene ekstemisti uznemiravaju u poslednje vreme i biram da budem zgrozena u svoja 4 zida. mislim da mi je ribnikar/mladenovac pomerio tezishte.

 

 

Ma, ok, nego oni imaju emisiju, podkast, a mi smo ubogi forumaši, šta ja znam valjda ima razlike

 

Koje ultrapalestinke? Ne rabim tw...ako može preprič

  • +1 2
Link to comment

video sam da nešto napadaju jonu i nije mi bilo jasno, mislim, nije da mi je sada nešto jasnije

 

ukrajina, pa ribnikar/mladenovac, pa sad ovo(a pre toga kovid) plus mikrosvet. mnogo je, ne mogu ja to da hendlujem

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

video sam da nešto napadaju jonu i nije mi bilo jasno, mislim, nije da mi je sada nešto jasnije

 

ukrajina, pa ribnikar/mladenovac, pa sadb ovo(a pre toga kovid) plus mikrosvet. mnogo je, ne mogu ja to da hendlujem

imam pravo da ne mogu da hendlujem. i da imam potkast, odabrala bih da necu. ne treba pretiti ljudima, ne treba otimati ljude, ne treba istrebljivati ljude, ne treba sravnjivati naseljena mesta sa zemljom. pa dal da budem manekenka opshteg mesta, nisam pametna. 

 

ja vishe nemam kapacitet da to svesno i kvalitetno pratim. preshla sam granicu. a nije da nisam imala mishljenje o svemu i neustruchavala se da ga poturim podnos, kad god se pojave nosevi.

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

 

a nije da su bash chuvale ovce. 

 

Nisam do kraja ispratila tovarenje Jovane upravo jer sam skontala da se neki akteri zapravo i poznaju u rl, i da preko teme rata u Gazi rešavaju neke nepovezane konflikte od ranije pa mi je to sve bilo malo previše iskr.
 

@svashtabezneshto ja sam videla samo jedan tvit da je direktno proziva imenom i prezimenom zbog ćutanja o Gazi, ali nisam ispratila redosled, ne znam je l on došao nakon što je počela da se pravda, ili se zbog njega pravdala.

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

video sam da nešto napadaju jonu i nije mi bilo jasno, mislim, nije da mi je sada nešto jasnije

 

ukrajina, pa ribnikar/mladenovac, pa sad ovo(a pre toga kovid) plus mikrosvet. mnogo je, ne mogu ja to da hendlujem

 

u suštini je vrlo lako

 

jona je za one koji ga ne poznaju bolje plitak i neobrazovan, njegov nivo komunikacije je posprđivanje sa monama i sličnima

 

ovde je za grafite na cio i jevrejskim biznisima u srbiji napisao da je to događanje dagestana kod nas i u to ime je izmislio novu srpsku reč - kristalnoćivanje.

 

ukratko, debilčina na kvadrat

 

razumem da mu je deda ili pradeda možda i bacao jevreje pod led, možda i nije - ali mnogo je kume. pa su morali da ga ućutkuju niko drugo do drugi jevreji objašnjenjem da je to što radi takođe forma antisemitizma /minimiziranje zločina iz korpusa holokausta poređenjem sa banalnim slučajevima tipa crtanja grafita podrške palestini/.

 

 

Edited by Eleniko
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

@francuski sobar  ne, svi smo debili

 

@Patty Lee   znam da malo zvučim kao frik, ali ispratila sam epizodu, brankica iz opštine (zaključana je, ali znate je sigurno, jer mnogo piše o autizmu iz ličnog iskustva, od nje sam mnogo naučila) je napisala niz baš o tim uvek zabrinutim za sva ljudska prava, posebno ako ih ruše rusija i kina, koju su jahali početkom ruske agresije onoliko, kako upadljivo ćute na smrti stotina i hiljada dece, jovana je sutradan napisala taj tvit da neće da se izjašnjava i krenula je lavina koja danima traje (kojoj su doprineli i rt-ovi tih koje je biljana prozvala). a oni baš sramno ćute.

(one nedelje kad je sve počelo, u beogradu je bile bezbednosna konferencija u organizaciji BCBP sa koje je poručeno da je još rano da se iznese stav o ratu u gazi i to je opšteprihvaćen stav). mislim, nije problem što ćute na tviteru, već što ćute i tamo gde bi trebalo da se oglase na tim silnim tribinama i konferencijama kojima prisustvuju. (recimo, ono rulju u dagestanu su svi primetili)

Edited by svashtabezneshto
  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...