Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

9 hours ago, Remi said:

Vi koji redovno slušate, jel spominju genocid u Gazi? I ako da, možda tražim previše, koja emisija?

 

Daško baš upadljivo ćuti na tviteru.  

Pa iskreno, ne.

Imali su neku pauzu od 5. do 9. oktobra pa potraži tu ep. od 09.10. to je bio ponedeljak. Tu se debeli osvrnuo na upad Hamasa na teritoriju Izraela, ali većinom je pričao o religiji (u smislu da su sve religije po njemu nazadne ali je islam najgori od sve dece jer je najmlađi i nema još uvek kritične mase relativizatora koji će tumačenjima da razvodne Kuran, i da misli je to glavni problem dole, religiozni fanatizam). Posle toga se samo sporadično par puta osvrnuo na dešavanja u Gazi, opet, ugl da bi naglasio da je Hamas teroristička org. i da trenutno nije moguće da podržavaš Palestinu a da ne podržavaš Hamas.

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Patty Lee said:

trenutno nije moguće da podržavaš Palestinu a da ne podržavaš Hamas.

 

U evo meni ide do jaja..savetovanja i preporuke na DM

  • Haha 3
Link to comment

Da dodam, jeste upadljivo ćutanje na tviteru i dobro je što izbegava da priča ovo tamo jer bi bio brutalno naduvan i iznapušavan sa svih strana, ovog puta od svojih pratilaca… za promenu.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Patty Lee said:

Da dodam, jeste upadljivo ćutanje na tviteru i dobro je što izbegava da priča ovo tamo jer bi bio brutalno naduvan i iznapušavan sa svih strana, ovog puta od svojih pratilaca… za promenu.

Razočarao me je i kao čovek i kao komunista.  Upadljivo tovari sa nekim glupostima, pa sam  pogledao i neke lajkove i baš je na bzv liniji.  Ode mu sav antifašizam u kanalizaciju što se mene tiče.

 

3 minutes ago, Eleniko said:

šlihta se svojoj drugarici caki ocvaloj bibijevki /jelena đurović/

To sam hteo da napišem u prvom postu kao pretpostavku, al da stvarno misli drugačije progovorio bi iz dupeta samo što ne misli ipak. A ona je odvratna. 

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Remi said:

Razočarao me je i kao čovek i kao komunista.  Upadljivo tovari sa nekim glupostima, pa sam  pogledao i neke lajkove i baš je na bzv liniji.  Ode mu sav antifašizam u kanalizaciju što se mene tiče.

 

Šteta što je najbitniji antifašistički nalog sa ovih prostora Zapad Todorović* ugašen, on bi sigurno imao da kaže nešto na temu genocida u Palestini.

 

*ne mogu da nađem taj tvit jbg

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Dada said:

Mozda smatra da ne zna dovoljno o izraelsko-palestinskom sukobu da bi mogao da o tome diskutuje.

Da je srece da vise ljudi to misli.

 

Ima ona izreka "Ako si glup, nisi corav" 

  • +1 7
  • Haha 2
Link to comment
49 minutes ago, Dada said:

Mozda smatra da ne zna dovoljno o izraelsko-palestinskom sukobu da bi mogao da o tome diskutuje.

Da je srece da vise ljudi to misli.

 

Ne.

 

Link to comment
51 minutes ago, Dada said:

Mozda smatra da ne zna dovoljno o izraelsko-palestinskom sukobu da bi mogao da o tome diskutuje.

Da je srece da vise ljudi to misli.

Bilo bi dobro i lepo da se kaže koja za izginule civile. To se slaže s bastionom slobode prema svim narodima, za koji se tako žestoko deklariše. Niko ga ne proziva što nije ušao u istorijat. 

 

A inače on ume da se prosere da čovek ne veruje. To za Mila i antlitijašenje....a ovo za religije (tako je, uhvatila sam to jednim delom) je komentar level predmaturska filozofija jednog četvrtaka. 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 3
Link to comment
56 minutes ago, Dada said:

Mozda smatra da ne zna dovoljno o izraelsko-palestinskom sukobu da bi mogao da o tome diskutuje.

Da je srece da vise ljudi to misli.

Joj, ja volim da ih slušam ali ne, lol, definitivno ne.


Sad sam izrovarila, u ep. od ponedeljka (30.10.)  priča o Sajmu knjiga pa kaže u jednom momentu da su Free Palestine i Živeo Ratko Mladić ljudi ista ekipa, da Palestinu podržavaju ili antisemiti ili desničari-populisti, i da ljudi biraju koga će da podrže u ovom sukobu kao što biraju seriju na Netflixu pa dok je serija u trendingu dotle traje i podrška. Eto. Jbg.

  • +1 1
  • Hvala 3
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...