Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

3 minutes ago, Svemir Zeka said:

Potpuno ste izmenjali.teze. 

Niko ne govori o nama ovde

joj nemoj, sad ce da nas splituju gde  govorimo o nama, tachno cu da se ustrijelim :lolol:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

čak i da nije mislio bukvalno zvezde već one one poruke podrške Palestini, promašio je poentu debelo

 

Kao i uvek..nikada mi nije bilo jasno kakvu tezinu ima misljenje o bilo cemu ovog loseg pajaca? Ivanovic i Kesic makar vaze za pajace, i niko ih ne uzima za ozbiljno, kome je smesno, neka je smesno, kome nije, cao, dovidjenja...

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Svemir Zeka said:

Mislim da je ideja bila da je ljudima neobično da profesionalni imači stava ne kažu ništa, samo to i ništa više. 

Bukvalno samo to + da je zanimljivo da od svih pitanja koja su mogli da presede (a ima ih onoliko), su odabrali ovo, združeno, maltene. 

  • +1 6
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

a jel neko ispratio shto je ashkalija ispsovao debelog?

 

mada vec nedeljama sve vodi ka tome :lolol:

 

Naelteo ja slučajno ja (koliko god me nerviraju opet ne znam zabavniju govornu emisiju, ako neko zna  neku nek prijavi) 

 

Daško ga iznerviro jer mu upada stalno u reč (konačno lol) i ne da mu da završi misao makar bila pogrešna. Jebi ga ko da nije svestan da je bez mlađoa nesnosan i naporan i da se samo u u kontrastu sa njegovim opozitnim temperamentom dešava humor.

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, svashtabezneshto said:

 

@Patty Lee   znam da malo zvučim kao frik, ali ispratila sam epizodu, brankica iz opštine (zaključana je, ali znate je sigurno, jer mnogo piše o autizmu iz ličnog iskustva, od nje sam mnogo naučila) je napisala niz baš o tim uvek zabrinutim za sva ljudska prava, posebno ako ih ruše rusija i kina, koju su jahali početkom ruske agresije onoliko, kako upadljivo ćute na smrti stotina i hiljada dece, jovana je sutradan napisala taj tvit da neće da se izjašnjava i krenula je lavina koja danima traje (kojoj su doprineli i rt-ovi tih koje je biljana prozvala). a oni baš sramno ćute.

(one nedelje kad je sve počelo, u beogradu je bile bezbednosna konferencija u organizaciji BCBP sa koje je poručeno da je još rano da se iznese stav o ratu u gazi i to je opšteprihvaćen stav). mislim, nije problem što ćute na tviteru, već što ćute i tamo gde bi trebalo da se oglase na tim silnim tribinama i konferencijama kojima prisustvuju. (recimo, ono rulju u dagestanu su svi primetili)

Eeeeeee, hvala, znam ko je, pratim je, ali nisam videla taj inicijalni tvit, samo kasnija napušavanja i na kraju i neke bzvz prozivke.

Link to comment

@Eleniko to je neka interna šala koja se vremenom primila, valjda je krenulo od toga da je Mladen malkice tamnije puti, povremeno ga zezaju i da je Rom (jer voli da bleji na Najlonu, da skuplja stare stvari, horder je, čovek iz naroda koji će npr. da pojede smokvu ako ga ponudiš, sviđaju mu se alternativno lepe žene...), ali više se primilo ovo Aškalija. S druge strane debeli izgleda kao neonaci navijač pa onda njega zezaju u tom smeru (bahata cepidlaka koji prezire jak koren dlake, smokve su mu odvratne, non-stop kuka kukavički što je morao da ustane u 6h, pa kad mu se sugeriše da bi možda mogao da proba da legde u neko normalno vreme a ne u 2h, onda zapomaže još jače, "žene sa kratkom kosom nisu žene", etc.).

  • Hvala 1
Link to comment
21 hours ago, Remi said:

Vi koji redovno slušate, jel spominju genocid u Gazi? I ako da, možda tražim previše, koja emisija?

 

Daško baš upadljivo ćuti na tviteru.  

prva emislija nakon napada hamasa na izrael, ne sećam se koji je tačno datum bio, skoro cela emisija je o tome, udavili su.

2 hours ago, Eleniko said:

 

a u čemu je forica aškalija

generalno, neobrazovan je i voli da kopa po kontejnerima pa zbog toga.

  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

prva emislija nakon napada hamasa na izrael, ne sećam se koji je tačno datum bio, skoro cela emisija je o tome, udavili su.

 

nije valjda da nisu bacali forice

 

što su palili mikrofon onda uopšte

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...