Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

48 minutes ago, Mil@n said:

Meni je prva bila van svakog hajpa koji je usledio, apsolutni anti klimaks na kraju. Drugu i treću sam pogledao nedavno tek, i nisu bile toliko loše, čak šta više, solidne, ali ne više od toga.

 

Odgledaću i ovu, al naravno, kad sve izađu. 

Kao da je kraj namenjen za neko 52 sranje, nalepljen na tu seriju:D

Od glumica koje ste napljuvali, ja samo Natali Portman ne gotivim..obe Kleris su u redu(doduse, nije da volim film Hanibal, naporitv)

Edited by Misko
Link to comment

prva je bila dojaja do poslednje, maltane remekdelo a onda se raspadaki, druga je realno kompletno smeće što se scenarija tiče, treća je bila pristojna, osim onih prejadnih maski na samom kraju, ova će biti najgora mmw

Link to comment
Spoiler

Ah, zar vas nije raznežilo ono Rastovo o zvezdanom nebu :fantom:

 

Spoiler

I zar se niste uplašilj kad ga je špageta navlačio kroz one prolaze :fantom:

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:
  Hide contents

Ah, zar vas nije raznežilo ono Rastovo o zvezdanom nebu :fantom:

 

  Hide contents

I zar se niste uplašilj kad ga je špageta navlačio kroz one prolaze :fantom:

 

Ti se još nisi ni rodio te daaavne 2014. kad smo ja i rahmetli Turnbull (nee Syme) ovde nadugačko i naširoko secirali svaku epizodu, sporili se oko Cthulhu mitosa, morala, i krhkosti racionalnog uma... a onda trt.

 

Nikad lepše upakovan mystery box, i nikad veće govno unutra. 

 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Milošica said:

Vraćao sam te postove kad sam gledao seriju, bilo je uživanje čitati :D

 

 

Ti si mazohista.. :D

  • Haha 1
Link to comment

nije kraj baš toliko tragičan koliko ga je ubio preveliki hajp. na drugo gledanje bez pritiska prevelikih očekivanja je samo mnjah.

 

ima nekog smisla u kontekstu serije da bi svaki sličan slučaj pravih detektiva završio u gomili slepih ulica, iza sebe ostavio gomilu nerazjašnjenih pitanja, i na kraju verovatno bio rešen na relativno banalan način. samo što to nije previše satisfying televizija jbg.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ti se još nisi ni rodio te daaavne 2014. kad smo ja i rahmetli Turnbull (nee Syme) ovde nadugačko i naširoko secirali svaku epizodu, sporili se oko Cthulhu mitosa, morala, i krhkosti racionalnog uma... a onda trt.

 

Nikad lepše upakovan mystery box, i nikad veće govno unutra. 

 

Kad se setim tih nepreglednih čaršava koji su se samo nizali i nizali. Onda ja napišem  da mi je baš sumnjiv lik koji vozi traktor po polju, vas dvojica ni da pogledom okrznete moj bedni post. I ko je bio ubica? Lik koji vozi traktor u polju. Posle je zavladao muk.

Diskusije na serijama su se svela na:

-dobra epizoda

-sranje epizoda

-dno epizoda

-Vređa inteligenciju epizoda

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

A ko bi imao srca da posumnja u traktoristu, pobogu? Svakako ne akademski građanin Syme ili agrikulturno-challenged ja. 

 

Pizzolatto, zato, boli ga dupe: Ubica je iz radničke klase, ubija jer je zao, ustrelili smo ga i sad je sve ponovo super, Svetlo pobeđuje Tamu :isuse: 

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

Počo je ponovo TD

 

valja se razočarati :heart: gledam veceras uz vino i nutelu

Jel mogu da dođem i donesem jabuke?

  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...