Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

sve sam bliži mišljenju da je tajni sastojak s1 pre bio joji fukunaga nego pizzolatto, ali gledaće se i ovo

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

sve sam bliži mišljenju da je tajni sastojak s1 pre bio joji fukunaga nego pizzolatto, ali gledaće se i ovo

Karkozaaaaaa

Link to comment

Tajna prve sezone je sto je ipak nesto novo, drugacije, a glumacki dvojac veoma zanimljiv/intrigantan. Kasnije su redom fulali kasting. Ja cu cekati jos par godina, da zaboravim koliko mogu pa ponovo da je ovjerim.

Edited by kipo
  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

sve sam bliži mišljenju da je tajni sastojak s1 pre bio joji fukunaga nego pizzolatto, ali gledaće se i ovo

 

Ja sam nesto slicno napisao posle S1, da je Fukunaga (uz Woodyja i Mcc-a) izvukao maksimum iz slabasnog i generickog scenarija Picovevca. Dalje nisam ni gledao..

  • +1 4
Link to comment

Tako nekako. Ne mogu opovrgnuti da Picolato ima značajnog udela u sve tri sezone, ali nekako uvek ostane nedorečen, klimaks bude mršav. Tresla se gora, rodio se miš. 

Link to comment

Prva sezona, odlicno te voza, i onda sranje od kraja..jos se od onog kraja nisam oporavio, kao da ti se neko na najlepsu tortu iskenja na vrhu:D

gledao sam, ima bogme 5 godina..

 

ima li neko da mozda voli kraj s1, bez ironije i zasto?:D

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment
On 6. 1. 2024. at 16:29, ultra plasticni said:

doduse na 37 glasa:D

 

On 6. 1. 2024. at 16:39, Patty Lee said:

Vrv će da padne kad ulete user reviews.

940 glasova i smandljala se ocena na 8.2 :laugh:

 

 

Izašla je prva epizoda.

Ajde gledajte pa da vinišemo zajedno.

Hvala.

Link to comment

Meni je prva bila van svakog hajpa koji je usledio, apsolutni anti klimaks na kraju. Drugu i treću sam pogledao nedavno tek, i nisu bile toliko loše, čak šta više, solidne, ali ne više od toga.

 

Odgledaću i ovu, al naravno, kad sve izađu. 

Link to comment

Ja odgledala.

Ne mogu da kažem da nije interesantno, ali da nema u naslovu True detective, vrv bi bila jedna od onih serija, pogledaću jednom, kad ne budem imala šta pametnije.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...