Jump to content
IGNORED

srpska nauka - problematika stapa i kanapa


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    66

  • gospa buba

    48

  • Dr Arslanagić

    32

  • Indy

    21

Lastly, we discuss the second half of our experiments. Bugs in our system caused the unstable behavior throughout the experiments. On a similar note, witlessness in supporting theory caused the unstable behavior throughout the experiments. However, it could not be noted that these observations do not contrast to those seen in earlier work such as seminal treatises recently published.
Edited by Zupermen
Link to comment
Opa, stigao dopis od JUPa da se troše pare na kompove, opremu itd, rok do 4. oktobra.Raspoloženje međ naučnim pukom je da se država orobi do koske :lol:
mozda mi sad kupe monitor <_<
Link to comment

bio je odgovor neke profesorke iz NS-a (mislim) da oni nije znala da je to takav časopis i da je prvi put platila 200e, ali je već drugi put odbila. I pisalo je da masovno traže brisanje iz registra, ali Metalurg ne dozvoljava :D

Link to comment

ne odnosi se to na nas, tj. makar ne na mene. shvatio sam te da su ukinuti bodovi pri evalucaji učinka na projektima i shodno tome, kategorizaciji istraživača (i platnih razreda).mada nije ni bitno jer evaluacije nije ni bilo iako je trebala da bude krajem prošle/početkom ove godine.EDITšuška se da će tako i biti, da će ukinuti kategorije i da će plata zavisiti samo od zvanja i radnog staža.

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...